Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a férfiakat? Velem van a hiba?

Figyelt kérdés

Randiztam egy fiúval. Nagyon jól elvoltunk, majd közölte pár hét urán, hogy nincs meg az a plusz. Tovább léptem, keresgéltem. Találkoztam egy másik férfival, aki elhívott randizni. Nekem nagyon szimpatikus volt. De randi után nem keresett. Én írtam rá és akkor is csak lerázott. Később megírtam neki, hogy úgy vettem észre, hogy nem érdeklődik irántam, de azért én szerettem volna kicsit jobban megismerni és sajnálom, hogy így alakult.

Bulikon is az értelmes fiúknak valahogy nem tetszek vagy nem jönnek oda, csak néznek és általában az éretlen, komolytalan férfiak találnak meg , akik butuskák.

Nagyon bánt, hogy mostanság csak randizok, randizok és semmi nem alakul ki és általában a másik félnek nem tetszek.

A szépség relatív, nem mondom magam szépnek, inkább átlagosnak. Nyitott vagy, komoly amikor komolynak kell lenni és még a legrosszabb kedvemben is kedves vagyok. Általában nem mondok el mindent a pasiknak az első randin, hogy legyen valami titokzatosság is.

Kezdek elkeseredni, de még ilyenkor is tartom magam és pozitívan gondolkodok.

Velem lehet a baj? Vagy csak szex kell a mostani pasiknak? (21-25) (mert még az első randi előtt közlöm, hogy nem vagyok nyitott erre és keressen mást, ha csak azt akarja. De volt olyan, hogy első randin is tisztáztuk a dolgot :))

Előre is köszönöm a válaszokat!

Remélem érkeznek normális válaszok és olyanok is írnak, akik hasonló helyzetben vannak! :) 19L


2015. dec. 23. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
képet kapunk?
2015. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan eben a cipőben járok, csak nem szoktam randizni mert odáig sem jutok el. Próbáltam már mindenhogy az ismerkedést de a nők le se szarnak. Nem tudom, hogy mi lehet az oka, de kezdem feladni.
2015. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

9-es

Buliban amúgy, hogy állapítod meg, hogy melyik srác értelmes? :)


Általában észre lehet venni a viselkedés és beszéde alapján. Az értelmes fiú meghív egy italra, de én ezt persze visszautasítom, mert nem szeretném lehúzni :'D Mert ha nem lesz semmi, akkor bebukta azt a pénz így ismerkedünk tovább. Amikor beszélgetünk látni és érezni is rajta, hogy érdeklődik utánam és meg szeretne ismerni. Néha bókol, de nem sokszor. Sokszor ezekből a kis beszélgetésekből leszűrni, hogy hol van agyilag is. :)

A komolytalanabb fiúk rögtön jönnek a testiségekkel, hogy milyen jól nézek ki stb stb. (Kb minden lánynak mondják) Szemükbe nézek és látni, hogy végigmérnek, ki vannak éhezve. És persze mindenféle zagyvaságot összehordanak, hogy lenyűgözhessenek. Tudom elsőnek butaságnak hangzik, de próbáltam én a "komolytalanabb" fajtával is hátha :D De általában a rendeseket engedtem be az életembe.


10-es

Azt írtad, hogy "inkább átlagosnak" mondod magad. Mi lenne, ha változnál picit. Nőiesebb ruhák, szép haj, jó smink... ennyi kell, hogy jobb legyél az átlagosnál.


Ez mind megvan. Nagyon odafigyelek magamra. Nőiesen öltözködök, hajamat mindig megcsinálom, egy kis smink se maradhat el (kihúzom a szemem minimum). Ezek mellett az alakomra is figyelek, tornázgatok :)



Köszönöm Szépen a válaszokat! :)

Úgy látom sok emberrel járok egy cipőben :D

2015. dec. 25. 19:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl rendes lány vagy. Amit mindenki elméletben imádna barátnőnek, gyakorlatilag meg nem akarnak elköteleződni...
2015. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Érezd magad különlegesnek, a szó pozitív értelmében.

Rosszul nem nézhetsz ki, mert akkor a randiig nem jutottál volna el. Szerintem a "probléma" ott van, nem adtad be a derekad első/második alkalommal. De ez maradjon is így, legyen már még pár tisztességes lány ezen a nyamvadt bolygón :D

2015. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!