Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most léteznek olyan párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most léteznek olyan párok ahol a fiú csúnya a nő meg csinos és a pénz nem játszik közre vagy nem?

Figyelt kérdés
Teljesen ellenmondó állításokkal lehet találkozni itt a gyakorin. Valaki azt mondja nem létezik ilyen pár és egyet sem lát az utcán nem is ismer van aki meg azt mondja hogy azért vannak ilyen párok, most nem tudom, hogy egy csúnyább fiúnak van reménye átlagos lányt találni jó belsővel kevés pénzzel vagy ez csak egy hiú ábránd.
2015. dec. 28. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Persze hogy léteznek. Az itteni férfiak meg csak azért szajkózzák, hogy nem léteznek, hogy lehessen mást hibáztatni, nekik miért nincs kapcsolatuk.


Meg persze mindenki azt látja meg az utcán, amit akar...

2015. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ilyen pasikra gondolok, akik ezen az oldalon szerepelnek


[link]

2015. dec. 28. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Jó nő vagyok a párom, meg mégsem egy adonisz. Sőt anyagilag jobban is állok a páromnál mégis marha jól elvagyunk. Én azért szeretem aki, és nem azért, hogy néz ki. A külső dolgok másodlagosak. Az teszi széppé ami belül van.
2015. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Azért közülük is vannak, akik csak hülye pofát vágnak, és nem ilyen az arcuk igazából :D De a többieknek is lehetne barátnőjük szerintem, egy párkapcsolat azért nagyrészt nem a kinézeten alapszik :D ha azon alapulna, jól megszívná mindkét fél, hiszen nem a kinézetbe kell beleszeretni, hanem a személyiségbe, viselkedésbe, stb. (Persze, kell vonzalom, de sztem valaki hozzájuk is tudna vonzódni.)


#1 voltam

2015. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Te láttál valaha ilyen párokat az utcán?
2015. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Hát ritkán, egyszer nem rég mondjuk láttam a csávó munkanélküli hivatalba jött és eszméletlen ilyen szintű pasi volt és bizony egy 10/9-es lánnyal volt. De tényleg nem gyakran látok.
2015. dec. 28. 17:40
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Létezik. A nőknél a külső nem annyira számít. Ha menő vagy, nagy az ismeretséged, rosszfiú vagy, népszerű vagy akkor simán lehet egy jó csajod. Ellenkedő esetben hiába nézel ki jól, ha alig van barátod, visszahúzódó vagy, akkor még a csúnya nők is elkerülnek.
2015. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

Nem létezik egyáltalán.

Átlagos kinézettel,normális öltözködéssel egyetlen nőtől sem kaptam még csak esélyt sem soha életemben...

24/F

2015. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

OFF: Az oldalon (nem az összes palit néztem meg), de a legtöbbön nagyságrendekkel jobban nézhetne ki, egy kis igényességgel.

ON: Vannak ilyen párok, kicsit idősebb korban inkább (23-tól felfelé), mikor a nőknek már benőtt a feje lágya :).

2015. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem legtöbbön, hanem legtöbb
2015. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!