Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most léteznek olyan párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most léteznek olyan párok ahol a fiú csúnya a nő meg csinos és a pénz nem játszik közre vagy nem?

Figyelt kérdés
Teljesen ellenmondó állításokkal lehet találkozni itt a gyakorin. Valaki azt mondja nem létezik ilyen pár és egyet sem lát az utcán nem is ismer van aki meg azt mondja hogy azért vannak ilyen párok, most nem tudom, hogy egy csúnyább fiúnak van reménye átlagos lányt találni jó belsővel kevés pénzzel vagy ez csak egy hiú ábránd.
2015. dec. 28. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Te most kajak beraktál olyanokról képeket, akik még az interneten is kirívónak számítanak? Józaneszed van-e?


Amúgy persze, hogy lehet, nekem is volt már szép barátnőm csúnyaként.


Csak az itteni nyivákolóknak nem lehet. De nem is baj.

2015. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem csinos nagyon kedves barátnőm van. Én külsőleg nem igazán érzem jól magam bár a barátnőm oda van értem neki nagyon bejövök. Pénzem sok nincs igaz volt idő amikor elég jól elvoltam anyagilag mert könnyen jött egy elég nagy pénzösszeg akkor vettem a használt autót magamnak és rendbe hoztam és ennyi. ezen kívül más vagyonom nincs, szüleimmel élek együtt, van munkahelyem de egyedül nem élek meg belőle. Barátnőmnek is van munkája de ő mellette tanul és ő is a szüleivel él, egyébként az ő családja jóval gazdagabb mint az enyém és mi ketten mégis nagyon jól elvagyunk :)


Nálunk nem a pénz számít a kapcsolatban mert a barátnőm alapból nem az a pénzéhes csaj, meg ha gazdag pasit akarna már rég összejöhetett volna apja munkatársának a fiával akit itt a környéken mindenki ismer szinte.

2015. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

20 éve tanítok egyetemen. Szóval majdnem ennyi ezer fiatal élete alapján mondom, hogy a világon minden létezik.

A legesetlenebb fiú feleségül veszi a legszebb lányt, szegény fiú szép lány, csúnya lány, szegény fiú, csúnya lány gazdag fiú...

Így van ez rendjén.

Az érzelmek nem kalkulációs dolgok.

Meg amit a saját életemből is tapasztaltam, az anyagi helyzet az elég gyorsan tud fel is le is...

2015. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
29%
Ha el tudod hitetni a nővel, hogy te vagy az, aki ha lesz olyan kegyes, hogy szóba álljon vele, akkor minden álmát valóra váltja, akkor mindegy hogy nézel ki. Személyes tapasztalat.
2016. jan. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!