Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha felkeresem azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkeresem azt a lányt élőben, aki képcsere után eltűnt, akkor élőben elmondja ennek az okát?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal nagyon sok levelet váltottunk elmondása alapján neki tényleg nem a külső, volt olyan pasija aki Nem tetszett külsőre, de mégis megszerette, így sok sok levél váltás után küldtem neki képet. Képcsere után eltűnt nem ír eltűnt, viszont kinyomoztam hol dolgozik. Ha elmegyek hozzá és szemtől szembe megkérdezem miért tűnt el akkor el fogja mondani? Nyilván tudom hogy a külsőm miatt csak legyen annyi tisztelet benne hogy ennyi levél váltás után mondja meg hogy bocsi mégse tetszel hiába azt mondtam nem számít a külső. Ha kell esküszöm botrányt csinálok a munkahelyén.
2015. dec. 31. 11:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
74%
Inkább örülj nem alázott le vagy röhögött ki hogy nézel ki. Szépen csendben szó nélkül hagyott, nem hozott kellemetlen helyzetbe. Vond le a következtetést ebből. És hagyd békén! Remélem felfogod!
2015. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
90%
Gyerünk kérdezô, adj neki! Ne felejtsd el videóra venni és felrakni ide.
2015. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%

Mi lesz a következő lépésed, ha nem mondja ezt így a szemedbe és "elmenekül"?

Elkapod és bezárod valahova, majd addig kínozod, míg be nem vallja, majd megölöd, mert még esélyt se adott?

Mert az írásodból kb ez jön le.

2015. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Mit értünk azalatt, hogy eltűnt?

Milyen időközönként írt a képküldésed előtt, és mióta nem ír most?

2015. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem olvasok!

"nem a te dolgod, hogy az értékrendjét kérdőre vond. akkor se, ha mást mondott. "


WTF??!?!

Nem annak a dolga kérdőre vonni a hazugot, akit átejtett?!

Hát akkor mégis kié?!

Másoké? Vannak mások is esetleg, akik tudnak a hazugságról?

2015. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
a barátaié, ha velük tenné ezt, vagy a kedveséé, ha lenne, a szüleié. egy idegennek csak annyival tartozol, hogy ne bántsd őt, nem magyarázattal.
2015. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Előző!

Szerintem egy soklevélváltásos, összehangolódott párkapcsolati vonzódás az már ez a kategória, minimum barátság.


Idegennel nem kell korrektnek lenni?

Ez új!

Akinél ezt a hozzáállást látom, amit képviselsz, avval nekem derogál szóbaállni is (madarat tolláról, és nem engedhetem meg magamnak, hogy ILYEN erkölcsű emberekkel hírbe hozzanak).

Szerencsés eset, ha így, egy topicban első megnyilvánulásként kimutatja valaki a valódi jellemét, és tudom, mivel állok szemben.

De ha egy szerettem kezdene így viselkedni, annak utánajárnék bizony, mert annak fele sem tréfa.

2015. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Bakker, jól tette, hogy lelépett.Így bújik ki a szög a zsákból...

Lehet hogy meggondolta magát, na és? joga van hozzá!Vagy csak mostanában nincs kedve vagy ideje.Őszintén, ilyen pi -csa fagyasztó időben nekem sincs kedvem randizgatni még olyannal sem, aki tetszene.

Na ezért nem szeretek én netes társkeresőket felengedni fészbukomra , meg elárulni a munkahelyem, lakcímem,amíg nem ismertem meg személyesen.Mindenféle flúgos nyomozgasson utánam?

Én melóhelyemre jönnél balhézni, a mentő vinne el.

2015. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, aki pár levélváltás, képcsere után nem jelentkezett.Volt olyan is, aki első randi után eltűnt.El kell fogadni, hogy ez is benne van a pakliban.Én ezen sosem rugózok soká, van még ezer más pasi.Ha nagyon érdekelt az illető, akkor max rákérdezek levélben vagy telefonon, hogy heló, mizu, akkor talizunk még vagy nem? Ennyi.De hogy balhéval lejárssam magam egy idegenért, hát ez merő hülyeség.
2015. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!