Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha felkeresem azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkeresem azt a lányt élőben, aki képcsere után eltűnt, akkor élőben elmondja ennek az okát?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal nagyon sok levelet váltottunk elmondása alapján neki tényleg nem a külső, volt olyan pasija aki Nem tetszett külsőre, de mégis megszerette, így sok sok levél váltás után küldtem neki képet. Képcsere után eltűnt nem ír eltűnt, viszont kinyomoztam hol dolgozik. Ha elmegyek hozzá és szemtől szembe megkérdezem miért tűnt el akkor el fogja mondani? Nyilván tudom hogy a külsőm miatt csak legyen annyi tisztelet benne hogy ennyi levél váltás után mondja meg hogy bocsi mégse tetszel hiába azt mondtam nem számít a külső. Ha kell esküszöm botrányt csinálok a munkahelyén.
2015. dec. 31. 11:03
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Köszi 19 én is így gondolom
2015. dec. 31. 11:48
 22/39 anonim ***** válasza:

akkor írjon a lánynak hogy hahó mi a f.s.z van miért nem ír?


de ha te nem érzed hogy ezzel mekkora baj van akkor neked is érdemes lenne elgondolkoznod a dolgaidon...

2015. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
20 Ez a baj az emberekkel hogy mit érsz vele.....mert a korrektség az már nem érték
2015. dec. 31. 11:50
 24/39 anonim ***** válasza:
23: A korrektség az élet minden területén kihalt itthon. Nem csak a párkapcsolatoknál.
2015. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, beszélj a lánnyal törvényes keretek között. Szerintem se hag
2015. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Szerintem neked valamilyen depressziód van, amit kezelni kell, mert normális ember ilyen esetben nem keresi meg a másikat élőben, és nem megy a munkahelye elé.

Normális embernek ilyen eszébe nem jut!

Remélem feljelent, na akkor majd nézhetsz.

Ez ijesztő és perverz is.

Inkább juss el agyban odáig, hogy nem jött össze, és kész.

Ez van!!!!!!!! Ne hisztizz!!!

..és keress fel egy pszichológust, mert ez elég durva, és még le is írod.. :S

2015. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem se hagyd annyiban a dolgot!*
2015. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogja elmondani. Ha van olyan dolog, amire a lányok képtelenek, akkor az az őszinteség. Egyébként minden lány azt mondja, hogy neki nem a külső a legfontosabb, de mindegyiknek az a legfontosabb.
2015. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
89%

#19: "annyi igazságtalanság történik,és az régen rossz ha valaki a beletörődést választja, ahelyett hogy kiállna magáért,ragaszkodna a saját igazához"

Kiállna magáért? Micsoda? Mi köze a lányhoz amúgy a kérdezőnek? Sem rokona és még kapcsolatban sem voltak! Két emberről van szó, az egyik lekoptatta (és megteheti) a másik meg ovis módjára az igazát firtatja. Ami szerinte igaz. Ennyi. Ész nélkül élnek páran úgy látom....

2015. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

19,


nem kényszeríthetsz valakit arra, hogy szeressen téged, és arra sem, hogy ezt vagy azt mondja.

2015. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!