Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha felkeresem azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkeresem azt a lányt élőben, aki képcsere után eltűnt, akkor élőben elmondja ennek az okát?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal nagyon sok levelet váltottunk elmondása alapján neki tényleg nem a külső, volt olyan pasija aki Nem tetszett külsőre, de mégis megszerette, így sok sok levél váltás után küldtem neki képet. Képcsere után eltűnt nem ír eltűnt, viszont kinyomoztam hol dolgozik. Ha elmegyek hozzá és szemtől szembe megkérdezem miért tűnt el akkor el fogja mondani? Nyilván tudom hogy a külsőm miatt csak legyen annyi tisztelet benne hogy ennyi levél váltás után mondja meg hogy bocsi mégse tetszel hiába azt mondtam nem számít a külső. Ha kell esküszöm botrányt csinálok a munkahelyén.
2015. dec. 31. 11:03
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Pontosan egy inkorrekt üzenet amit nem fogok annyiba hagyni
2015. dec. 31. 11:21
 12/39 anonim ***** válasza:
Aki a neten sem mer veled őszinte lenni az majd pont élőben lesz bátrabb? Ezt te se hiheted komolyan. Majd mellébeszél, hogy az ünnepek miatt nem tudott netezni, más dolga volt, a karácsonyi/szilveszteri bulin megtalálta élete párját vagy újra összejött az exével, stb. Sose fogja a szemedbe mondani, hogy ronda vagy és azért nem akar veled tovább ismerkedni.
2015. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
A társkeresőn ezt csinálják a nők. Még ez a jobbik eset. Nekem képküldés után ennyit írt vissza a nő, akinek "nem számít a külső": "Bottal se nyúlnék hozzád!".
2015. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
85%

nagyon durva, emberhez méltatlan és ijesztő, amire készülsz.


ha lenne lélekjelenlétem, mikor ilyen helyzetbe sodornak, biztos nem adnám meg az elégtételt, amire vágysz.


inkább próbálj meg sikereket elérni, mint annál leragadni, ahol megbántottak, mert keserűvé, eszelőssé és taszítóvá fogsz így válni mások szemében is.


8

2015. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
13 ha ilyet írna akkor lezárnám és békén hagynám mert még ha fájó módon is de korrekt módon elmondta hogy miért nem akar
2015. dec. 31. 11:27
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

fura világ, ahol a sértegetés a korrekt, az elhatárolódás/nem bántás pedig szemét dolog.


szerintem azért ragaszkodsz annyira ahhoz, hogy halld, mert te ezt gondolod magadról, és szeretnél megerősítést, hogy utána még jobban elkeseredhess, és a világot is utálhasd.


még egyszer elismétlem: szép emlékeket gyűjts inkább.

2015. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező válaszaiból ítélve tuti nem vagy 100-as. Egyszerűen agresszívan állsz a dologhoz és azt akarod megalázkodjon előtted, és kérdőre vonhasd. Mintha te valaki is lennél. Én azt kívánom férfiként hogy egy nő se álljon veled szóba. Beteges vagy...
2015. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

úristen, ez nagyon gáz....


tök szánalmas, neked megalázó, és rohadt ijesztő is amúgy. normális ember nem csinál ilyet, térj már észhez...

2015. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
27%
Már miért lenne beteges,elvégre csak egy választ akar amit nem kapott meg.. inkább egyeseknek az "ez már csak így megy" hozzáállásával van baj.. komolyan,így hogy értek el bármit is az életben,ha mindig beletörődtök? Én azt mondom a kérdezőnek hogy jól teszi,ne hagyja annyiban..az életben annyi igazságtalanság történik,és az régen rossz ha valaki a beletörődést választja, ahelyett hogy kiállna magáért,ragaszkodna a saját igazához
2015. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
48%

Tudnád, hányszor történt már velem ilyen. Nem kéne ennyire gyerekesnek lenned, hogy elmész balhézni. Nincs értelme. Vagy mit akarsz elérni? Azt, hogy a szemedbe mondja? És azzal mennyivel leszel előrébb? Lesz barátnőd? Nem. Akkor? Mi értelme van?


Egyébként engem már rondázott le olyan lány, akihez bottal sem nyúlnék. Akkor is csak annyira tellett tőlem, hogy visszarondáztam és tiltottam. Több időt nem érdemes rá pazarolni.

2015. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!