Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha zárkózott típusú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha zárkózott típusú lány vagyok, Találhatok magam mellé párt?

Figyelt kérdés
Alapjában véve, zárkózott, csendesebb típusú ember vagyok. Nincsenek barátaim, egyedül vagyok teljesen. Persze ha lenne valakim, vele kimozdulnék, mert amúgy szeretek itthonról kimozdulni. Az az igazság, hogy egész egyszerűen senkit nem érdeklek, a fiúk akikkel ismerkedtem is otthagytak egy rövid idő után.
2016. jan. 9. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy sikerul.Csak probalj nyitott lenni,ha mashol nem az interneten.En is ilyen vagyok csak ferfiben,eleg sokat tud kupalodni az ember ha akar.En pl szeretem az ilyen lanyokat,mert bar nem konnyu esetek,hasonloak hozzam es jol megertjuk egymast. 27/f
2016. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:
60%
Mi volt az indokuk?
2016. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen lány vagyok és komoly kapcsolatban élek. Próbálj meg hozzád hasolóakkal ismerkedni, jó ha pasinak is van hobbija meg neked is külön külön és együtt is.Azért mert csendes nem kell unalmasnak is lenni. Mi otthonülősek vagyunk kicsit de gyakran csinálunk programokat.
2016. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Óóóó, hát lányból ez bármikor. Persze, ha férfiból lennél ilyen, már áshatnád is a sírodat.
2016. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy nincsenek barátaid? Már csak azért, mert ha magamból indulok ki, amilyen balszerencsés vagyok nők terén, s ráadásul én sem vagyok túlzottan extrovertált, mégis rendelkezek egy szűk baráti társasággal. Tehát arra utalok, hogy még a nyomibbaknak is akad néhány jóhaver. Veled valami nagy gáz van, derítsd ki, micsoda, és változtass.
2016. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó,sajnos megeshet hogy valamilyen okból kifolyólag pl költözés miatt veszíti el valaki a barátokat.Vagy csalódnia kell néhányban szóval nem feltétlenül csak a kérdezővel lehet gond,hanem a körülmények miatt is alakulhatott így. Viszont az,hogy perpill nincsenek barátok az életében meg párkapcsolat sem nem az jelenti hogy sosem lesz.Sokan vannak ilyen vagy hasonló helyzetben,van akinek még családja sincs,vagy épenséggel vannak körülötte ismerősök,haverok de csak felszínes kapcsolatai vannak az se jobb.Kérdező fogd fel úgy,hogy ez egy átmeneti állpot az életedben és vátozni fog a helyzet,de ezért neked is kell tenned.Mondjuk ismerkedj társkereső oldalon,íratkozz be valamilyen tanfolyamra keress vmi hobbit amit szeretnél csinálni,vállalhatsz önkéntes munkát is pl.Ilyen helyeken tudsz ismerkedni amiből barátságok is szövődhetnek.
2016. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Így valószínűleg nehezen.

Ha nyitottabb lennél biztos könnyebb helyzetbe lennél.

2016. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz ismerkedni,barátokat szerezi,levelezőtársat szerezni,társat találni az életben ! :(

Sok sikert!

2016. jan. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj
2016. jan. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!