Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha zárkózott típusú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha zárkózott típusú lány vagyok, Találhatok magam mellé párt?

Figyelt kérdés
Alapjában véve, zárkózott, csendesebb típusú ember vagyok. Nincsenek barátaim, egyedül vagyok teljesen. Persze ha lenne valakim, vele kimozdulnék, mert amúgy szeretek itthonról kimozdulni. Az az igazság, hogy egész egyszerűen senkit nem érdeklek, a fiúk akikkel ismerkedtem is otthagytak egy rövid idő után.
2016. jan. 9. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam neked üzenetet, de még nem válaszoltál, várom válaszold :)

2016. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én rád sem írok, mert tudom hogy felesleges. Ha bezárkózol akkor a büdös életedben nem lesz párod.
2016. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En is olyan vagyok, mint te. Es szenvedek is miatta. :'D


23, L

2016. jan. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!