Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya pasiként lehet azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasiként lehet azért volt csak csinos barátnőm, mert mellemet biztonságban érezték magukat?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya pasi vagyok valóban ezt többen mondták, de érdekes módon nagyon csinos barátnőim voltak, Azt gondoltam, hogy a humoros vicces duma miatt, de lehet mégsem, mert haverjaim azt mondták, hogy ilyen jó nő csak azért van velem mer fél a jó pasiktól hogy megcsalják őket és mellettem biztonságba érzik magukat, nehogy azt higgyem hogy miattam voltak velem.

Nagyon elkeserített a dolog hogy csak emiatt voltak velem ezek a nők esetleg. Egy ronda pasit tényleg nem lehet szeretni, igazuk lehet a barátaimnak? :(


2016. jan. 14. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez csak a dögöljön meg a szomszéd bocija is mentalitás,ami ebben a régióban Európán belül igen kimagasló,még nemzetközi szinten is.Szerintem tojd le ezeket a "haverokat",csak irigyek.A csúnya pasikat is ugyanúgy lehet szeretni,mint bárki mást,ha amúgy jó indulatú,meg kedves.Csak nekik sajnos több pofára esést kell túlélni,de ugyanez a helyzet a kevésbé szép nőkkel is.Viszont tényleg az vigasztaljon,hogy sokkal többször látni az utcán csúnya pasit csinos(abb) nővel,mint a fordítottját-csak jóképűre lecserélve-.

OFF:

Van egy gyerekkori fiúismerősöm,akire mindent tudok mondani,csak azt nem,hogy jóképű.Olyan jellegtelen,semmilyen arca van,viszont a nyitottsága és a humora mindent visz.Eddig 2 hónapig,ha szingli volt.

2016. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hogy a francba lehet az, hogy az ember alapból csúnya pasinak, vagy nőnek tartja magát? és most mit kell reagálni? nekem volt egy olyan barátnőm, csak havernőm volt, aki mindig jött, hogy hát tudod udvarol aza hapsi, tudom, hogy k..va gazdag, de annyira tenyérbemászó a stílusa, hogyan rázzam le, meg van az az okos srác, elvégezte az orvosit, de olyan zsíros a haja és olyan igénytelen, hogyan rázzam le, meg van az a srác, amelyik meg állandóan virágokat hoz és kedveskedik marhára idegesít, de van valami szervi komoly baja, hogyan rázzam le: olyan átlátszó már, hogy azt kellett mindig mondani neki: HOGY TE OYLAN SZÉP VAGY HOGY MEG SE ÉRDEMEL TÉGED SENKI CSAKIS A HÓFEHÉRKE LEHETSZ TE, és így már elolvasható az édes mostoha is
2016. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az én gyerekem azt szokta erre mondani, hogy te is más vagy te sem vagy más
2016. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
miután megírtam ezt a bejegyzést a gyerek azt mondta ne adjak puszit, mert büdös a szám, szerintetek van összefüggés, nagyon el vagyok magamtól szállva, azt hiszem én vagyon a legszebb a világon, tényleg a büdös a szám és már jó volna orvosolni, mert rohadt igénytelen, holott mosok fogat, vagy egészen egyszerűen, csak most büdös a szám és meg kell sérteni, mert annyira nem vagyok szerencsétlen, hogy lesajnáljanak, sértegetni kell, vagy mire gondoljak, most akkor kérdezzek meg egy szerény csajt? van összefüggés? szerinted?
2016. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem van
2016. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, hanem tényleg csak, hogy értsem a kedves kérdező esetét, hadd kérdezzem meg tőle:

anyagilag hogyan állsz?

2016. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16. Hivatalba dolgozok és 130 a nettom. Saját lakás nincs szüleimnél lakok
2016. jan. 14. 15:05
 18/18 anonim ***** válasza:
szóval van pénzproblémád
2016. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!