Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél mennyire baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél mennyire baj az hogy a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

A helyzet az alábbi:

27 éves férfi vagyok, és van egy lakásom ami meg van terhelve és a szüleim hozzám költöztek.

A bátyám, anyám, a férje=mostoha apa, és anyám anyjával, lakom egy 3 szobás 3. emeleti panellakásban. Bár a nevemen van a lakás 6,5 millióval meg van terhelve. Mindenki beteg a családban és az én jövedelmem nélkül senkinek nincs esélye az életben maradásra.

Egy női társaságra vágynék nem is feleség vagy szex inkább barátra akivel összebújhatok.

Összefoglalva: nem költözhetek és nincs pénzem de dolgoznom kell.


Ha lány vagy és a te szemszögedből megismerkednél velem mennyire jelentene neked problémát az alábbi helyzet?

Kérdésekre válaszolok.



2016. jan. 27. 16:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#5 hát megfontolandó.

#7 Lehet hogy ezutobbi. "kisírni magam"

A szüleimmel nem túl rózsás a helyzet és haverok sem nagyon vannak, és egy fiú nem helyettesíthet egy lányt.

Egyenlőre saját magam sem tudom az érzéseim.

#8-9-10! A végére elég negatív vélemények lettek de mindkét álláspont fontos számomra.

#11 Feltehetem a kérdést magamnak:

Túl sokat várok el? MErt egy egyszerű társaságot szeretnék egy hölgy személyében. Megismerni a másik nemet. Próbálkozni lehet viszont ott a csalódás kérdése hogy mit művel velem az állandó elutasítás vagy a sikertelen próbálkozás. Igen eddig én is úgy gondoltam ha már egy ellenkező nemű korosztálybeli társat szeretnék meg kell tudnom neki teremtenem az élethez és az együttéléshez szükséges feltételeket. Jól is indult a dolog mert anyámnak volt saját lakása amikor váltak apámmal én megkaptam a szülőházat és apám örökölt a nagyszülőktől öreganyámmal lakott a bátyám apai ágon és utána apámmal de nem akart elköltözni a városból így hajléktalan lett hozzám költözött, anyám házát elvitte a bank férjével hozzám költözött, öreganyámat kidobta az élettársa hozzám költözött, Válásnál hitel nélkül egy tulajdonosként kaptam ezt a házat. És a hozzám költözők megterhelték azon a jogon hogy a családom.

Szóval ez a helyzet. Rosszra fordult az élet.

Pedig milyen jól indult...

2016. jan. 27. 18:16
 12/31 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és az előző pasimnál nem zavart,hogy az anyukájánál élt.Ő most 25 éves.
2016. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%
Ne hallgass rájuk ! Ez nem igaz, hogy 20 éves kor felett elvárják a nők, hogy egyedül lakjál. Sok 30 éves pasit ismerek, akik még szülővel lakik és van csajuk vagy élettársuk.
2016. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
13. Egyszerűen most mutatkozik meg milyennek az itteni felhasználók. Általánosítanak, kudarcaikat rávetítik a nőkre, mert ez úgy nem igaz ahogy van! Nem tudom én élek más világba, de csomó párt ismerek (30-as) akik szüleikkel lakik és van párjuk. Nyilván nem az elit Zimány Linda stílusú nőkre gondolok, mert ők más kategória.
2016. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
Engem a pénz nem érdekel. De a magánszféra és a szülőktől való függetlenség nagyon fontos. Nem hiszem hogy tudnék ehhez a helyzethez alkalmazkodni... 30N
2016. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom problémát jelentene. Először is egy felnőtt embernek már egy idő után igénye lesz arra, hogy ne kelljen senkihez alkalmazkodni, hogy ne kelljen úgy szexelni pl, hogy a másik szobában négyen hallgatják, mert 16 évesen ez még elmegy, de 27 évesen már nem igazán.

A másik az, hogy ez nem egy ideiglenes helyzetnek tűnik, és a lánynak is csak 1 élete van. 6,5 millió, 4 ember akit ápolni kell, eltartani őket - most mondd meg ilyen helyzetben a lánynak milyen esélyei lennének, hogy a saját életét élje, megvalósítsa? Plusz ha annyira nem tudott a fiú a sarkára állni, hogy ezt a helyzetet megelőzze vagy megoldja, akkor mi lesz később?

2016. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nem tetszene, ha azért laknál otthon mert életképtelen, lusta, céltalan valaki lennél. Nyílván ebben az esetben megértenélek téged. Sajnos én nemrég futottam bele egy srácba, ő is 27 éves. Otthon él a szüleivel, ami nem is zavart, csak hogy kiderült az ő felelőtlenségéből. :( Nincs normális munkája, nagyon célja se. Tehát speciel engem nem az érdekel, hogy nem külön lakik/szarul áll épp anyagilag/stb hanem az, ha ezen a helyzeten nemis próbál meg változtatni és kimászni ebből.:( 21L
2016. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
19:10 vagyok tehát az konkrétan nem baj ha valaki a szüleivel lakik, de ez a konkrét helyzet elég gáz, ez már baj. Kilátás nem igazán látszik egy közös, önálló jövőre.
2016. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
41%

"De a magánszféra és a szülőktől való függetlenség nagyon fontos. Nem hiszem hogy tudnék ehhez a helyzethez alkalmazkodni... 30N"


Pedig angyalom nem mindenki él külön. Én 31 éves vagyok, és nem fogok külön költözni, addig amíg nem lesz párom. Egy száz ezres fizetésből nem fogok egyedül mindent fizetni, amikor itthon ingyen lakhatok és még beadnom sem kell.


"ne kelljen úgy szexelni pl, hogy a másik szobában négyen hallgatják, mert 16 évesen ez még elmegy, de 27 évesen már nem igazán. "

Ezek szerint te nyögni és kiabálni szoktál szex közben?


Ti bennetek semmi együttérzés nincs. Biztos, hogy a kérdező előbb utóbb külön fog költözni ha lesz párja, de a jelenlegi helyzet nem teszi lehetővé.

2016. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Persze, és mi lesz a 6,5 millióval, a 4 beteg ember meg csodával határos módon meggyógyul és elmegy dolgozni? Nem az a baj, hogy együtt laknak, hanem hogy elég reménytelennek tűnik a helyzet. Te talán mennél huszonévesen önkéntes ápolónak egész életedre? Mi van ha gyereket akarnánk vagy összeköltözni? Abban a 3 szobás lakásban már így is 5 ember lakik...
2016. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!