Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél mennyire baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél mennyire baj az hogy a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

A helyzet az alábbi:

27 éves férfi vagyok, és van egy lakásom ami meg van terhelve és a szüleim hozzám költöztek.

A bátyám, anyám, a férje=mostoha apa, és anyám anyjával, lakom egy 3 szobás 3. emeleti panellakásban. Bár a nevemen van a lakás 6,5 millióval meg van terhelve. Mindenki beteg a családban és az én jövedelmem nélkül senkinek nincs esélye az életben maradásra.

Egy női társaságra vágynék nem is feleség vagy szex inkább barátra akivel összebújhatok.

Összefoglalva: nem költözhetek és nincs pénzem de dolgoznom kell.


Ha lány vagy és a te szemszögedből megismerkednél velem mennyire jelentene neked problémát az alábbi helyzet?

Kérdésekre válaszolok.



2016. jan. 27. 16:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
38%
Kedves 19-es! "Angyalom"! Attól, hogy nem mindenki él külön, nekem fontos. Jogom van megválasztani a páromat, és én az önálló férfiakat kedvelem, mert én is ilyen vagyok. Ennyi. Neked is jogod van a szüleiddel élni.
2016. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egyedül élni nagyon unalmas és lehangoló, ha senkivel nem lehet beszélgetni. Attól lesz depressziós az ember. Én soha nem élnék egyedül azt tudom.
2016. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hát ezt jól megbeszéltétek. Még az életkedvem is elment. Majd holnap foglalkozom a témával ma már nem.
2016. jan. 27. 22:11
 24/31 anonim ***** válasza:
Hát most inkább hazudjunk? Te hogy tervezed az életed egy barátnővel? A családod meg fog gyógyulni, teszel valamit azért hogy ne téged szipolyozzanak ki, vagy életük végéig el szándékozod tartani őket? Hogy tervezel elkezdeni vele egy közös életet, összeköltözést, gyerekeket? Vagy ezeket nem akarod, csak randizgatni örökké mint az iskolások, aztán ki ki hazamegy a saját otthonába este?
2016. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Gondoltam megvár még kihal a família aztán megszülethetek. Mondjuk jogos amit írsz. De mit tegyek?

Mert tényleg az egyetlen dolog amit tehetek hogy megvárom még kihal a família, utána elkezdhetek élni.

2016. jan. 27. 22:26
 26/31 anonim ***** válasza:

És nem gondoltad, hogy ezt önzőség lenne elvárni? Nem tudom mennyi idősek de biztos több évtizedet fognak még élni. Meg amúgyis morbid dolog erről spekulálgatni.

Az a legnagyobb baj, hogy úgy tűnik te bizony hagytad magad kihasználni a családod által, nem tudtál a sarkadra állni.

2016. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 MolotovPunk ***** válasza:

Ebben a témában mindenkinek van némi igazsága.

Mindenkit meg tudok érteni.

Viszont mióta barátnőmmel szétmentünk,azóta én is haza költöztem szüleimhez.Hála istennek elég nagy ez a ház 4 embernek,külön szobám is van,amit kulcsra lehet zárni...

Tehát lehet ezt azt csinálni,ha alkalmi partnerem van,akkor szexelni is.

Persze,ha majd ismét lesz komolyabban barátnőm,akkor elképzelhető,hogy egy idő után én is lefogok lépni innen...

Ettől függetlenül semmi pénzért nem mennék albérletbe (egyedül.)Társsal már elképzelhető,hogy igen.


28/F

2016. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Hacsak nem jutok milliókhoz esélyem sincs. De ha valakinek van jó ötlete hallgatom.

A célom az hogy a családom is megéljen én is és külön költözzek úgy hogy időm is maradjon és pénzem is.

2016. jan. 28. 00:56
 29/31 anonim ***** válasza:
A családodért nem te vagy a felelős, felnőtt emberek, nem vagy köteles eltartani őket.
2016. jan. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én is nagy házban lakom, külön szobám van, amit kulcsra lehet zárni, és ide hozhatok bárkit. Halkan is lehet szexelni. Nekem legalábbis nem volt még olyan partnerem aki hangosan nyögött volna. Persze az más dolog, hogy szülők nélkül nyugodtabb, mert nem szólnak bele az életembe, nem kell beszámolnom mit, mikor, miért csinálok.

De egy albérletbe nem éri meg egyedül elmenni egy minimál bérből. Hogy aztán a lakás és a kaja kifizetés után egy cipőre se maradjon pénz.

2016. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!