Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki, akinek ez bejött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, akinek ez bejött? Facebook dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ELső körben szeretném leszögezni, hogy nem a facebookon élem az életemet, és nem jelölök be boldog-boldogtalant ismerősnek.

De most van egy srác,aki tetszik, régen már láttuk egymást, most találkoztunk hosszú idő után. Konkrétan nem beszélgettünk egymással soha,van pár közös ismerősünk.

Gondoltam,bejelölöm ismerősnek a facebookon, mert személyesen nem gyakran találkozunk,azt mondtam miért is ne,nem olyan gáz ez... de mára már elbizonytalanodtam kicsit...

Nem is tudom, ő mennyit használja a facebookot(szombaton jelöltem be), látta-e már a jelölést... (ha igen,úgy utólag halál ciki lenne visszavonni...)

Örülnék, ha valaki,aki volt közületek hasonló helyzetben, leírná, végül hogy alakult a dolog,alakult-e valahogy egyáltalán... illetve fiúk, akit bejelöltek, ti mit gondoltatok? Mit csináltatok? Írtatok a lánynak, hogy mégis mit szeretne? Stb...

Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)


2016. febr. 1. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a közös ismerősök ellenére nem jön rá, hogy ki vagy.

Vagy simán nem látta.

Vagy bunkó.


Ha szeretnél, irj egy üzenetet, hogy ki vagy és örülsz, hogy fb-n is "belebotlottál"

2016. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez úgy működik, hogy a fb-on az ismerőseim vannak bejelölve, akiknek pl. köszönni se szoktam, csak elmegyünk egymás mellett a folyosón, vagy egy buszon utazunk, nem igazolom vissza jelölését.

Ugyanis nem vagyunk ismerősök, legalább is az én fogalmaim szerint nem.

Akiről azt se tudom hogy hívják, tehát még keresztnevet sem, az NEM ismerős. Akit ismerek, azt tudom, hogy hívják, családnévvel együtt, és úgy is szoktam rákeresni.

Nekem az ismerőseim közt nincs ilyen Bogikahhciccahh Jelölj meg Dzsenifer Simánosztcső.


Szóval szerintem azért nem igazolt vissza, mert nem fog visszaigazolni olyat, akivel egy szót nem váltott.

2016. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

második, értem, amit írsz, és amúgy persze, valahol jogos is, mint írtam, én sem jelölgetek csak úgy akárkit be, csak most úgy voltam vele, próbáljuk meg...esetleg tetszem neki, és nem veszi zokon, hogy bejelölöm,vagy ami még vadabb, kicsit örül is neki :)

2016. febr. 1. 09:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert veled ellentétben nem facebookon élem az életem. Persze te azt hiszed hogy te sem, de az hogy bár nem gyakran találkoztok, de amikor mégis, akkor sem mész oda hozzá beszélgetni, HELYETTE inkább felmész facebookra és bejelölöd, de még csak rá sem írsz, nehogy véletlenül egyszer megnézze hogy mi van az egyéb üzenetek mappában, hát ez nem erről tanuskodik.
2016. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mégegyszer kiemelném akkor, hogy ez volt az első ilyen :) és ebből az egy megmozdulásomból azt a következtetést levonni, hogy dehogynem ott élem az életem, szerintem túlzás.

Abban igazat adok, igen, személyesen jobb lett volna hozzá odamenni, így alakult, most már ez van, ezért is volt a kérdés.

2016. febr. 1. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ott éled, akkor nem is halál ciki visszavonni egy jelölést. Végülis az csak a facebook. Ki nem szarja le, nem? :)
2016. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne jelöld
2016. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem jelöltek már be így a semmiből. Látásból ismertem, de írtam neki, hogy szívesen visszaigazolom, ha elárulja honnan ismerem. Erre a következő reakciók jöttek:

- nem írt az üzenetemre semmit (ez többször volt :D)

- visszaírt, de nem beszélgettünk utána semmit


Illetve volt olyan is, hogy sosem láttam, de bejelölt. Neki is írtam, nem válaszolt semmit, én meg nem is jelöltem vissza.


Szóval sok kimenetele lehet a dolognak, majd kiderül. De most ezen parázni... :D

2016. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még egy kérdésem lenne hozzátok.

Elismerem, hogy nem volt jó döntés, hogy bejelöltem... ha találkozunk újra,szerintetek lehet még esélyem nála? Úgy értem, ez nem fogja őt negatív irányba befolyásolni?...

2016. febr. 1. 21:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, ha egy ismeretlen bejelöl fb-n, azt semminek veszem, visszajelölök és kész.


Vagy írj neki, hogy szeretnél találkozni, vagy menj oda személyesen.


És persze, van esélyed.

2016. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!