Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek miért kell nagyon megfeszülnie, hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
37%

opened paradise-nak igaza van, nem kell mindenkinek megfeszülnie.

Kb. a 90-95%-nak kell csak.

2016. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
43%
Persze mert a férfiak ugyebár olyan egyszerűek mint a faszög és erre még büszkék is. Nem gáz ez egy kicsit?? A nők ugyanúgy nem értik a férfiakat mint fordítva. Minden ember más, így aztán saját magadon kívül sosem fogsz senkit 100% megérteni, lehet, hogy még saját magadat sem, szóval jó lenne már leállni a nők szídásával.
2016. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
66%

12-es

Ha én mondok neked valamit, akkor az van értve, ahogy ki van mondva. Nincsen benne utalás, kikacsintás, mögöttes kérés, érzelmi hullámkivetüléses microparadoxon meg kislófasx. Ha egy nő mond valamit, akkor annak még az ellenkezője sem biztosan hazugság. A nők meg erre az elcseszett bonyolultságukra olyan büszkék?

2016. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
61%
(ja, és ne feledjék hölgyeim a százalékokat)
2016. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
58%
Még jó, hogy a férfi világ nem csak belőled áll kedves utolsó... Ismerek én rengeteg férfit aki nem úgy működik mint te, durva mi? :O Több milliárd ember él a földön, nem lehet így általánosítani.
2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
66%

frankón...férfiként mondom ez már gáz ami itt megy.

Nagyon nem megy nekem sem az ismerkedés, de azért nem kéne magunknak bebeszélni hogy a nők olyan borzasztó magasra tették a lécet, és azért nem megy a dolog.

Olyat kell keresni akinél nincs léc!

A többin meg átnézni, mert nem nő az olyan az én szememben, és nem is akarnék tőle semmit. Már mindenhonnan csak ez az elvárásos duma folyik , mért nem látom ezt a való életben? Mert ezek a dolgok főként a neten léteznek. Nem neten kell ismerkedni. Tudom , nekem sem igazán megy élőben. De attól még nem kezdem el mocskolni a nőket.

2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
71%
#16 prostiknál nincs léc, max egy 20e-es. Az azért nem olyan magas.
2016. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
68%

szíve joga bárkinek elmenni prostihoz, ha arra vágyik menjen.


Ja még azt akartam leírni hogy nem kell megfeszülni, miért kéne? Majd jön olyan nő akiről lerí hogy odavan értem, na vele alakulhat majd valami, ha meg nem jön, akkor így járt :) eret vágni nem fogok magamon.

2016. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Clark Kent.. ***** válasza:
89%

Egy egy meglehetősen ostoba általánosítás.


Aki tud csajozni, illetve akire tapadnak a nők, annak nem kell sok mindent tennie.

2016. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Már akinek...
2016. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!