Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek miért kell nagyon megfeszülnie, hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
62%

Talán ,mert a férfinak kell kezdeményezni az udvarlást?

Ha a nő kezdeményezné,egyből ri.bizlinek számítana, valamint olyannak,akinek nincs tartása.

2016. febr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
43%
#21 érdekes módon a nők lázadoztak annó egyenjogúságukért... aztán ahogy megkapták, már nem is tetszik nekik.
2016. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
74%

A nők kicsit olyanok, mint az azték istenek.

Folyamatosan áldozatot várnak tőled és csak akkor hiszik el, hogy te szereted őket, ha állandóan a lábuk elé veted mindenedet, ha pedig nem adod meg nekik azt, amit akarnak, legyen bármi is ennek az oka, ők azt fogják gondolni rólad, hogy nem szereted őket és rögtön keresnek is valaki mást, aki hajlandó áldozatot hozni értük. Aki nem hisz nekem (felteszem sokan, akik még mindig egy pink buborékban élnek), azok 1 hét múlva menjenek egy kört a városukban és nézzék meg a párokat. A Valentin nap a nők áldozat éhségének a legjobb példája. Elvárják, hogy adj nekik feltétel nélkül, elvárják, hogy szolgáld ki őket és miután elég sok értelmetlen szart vettél nekik, akkor talán elhiszik, hogy valóban szereted őket. A nőknek ezt a folyamatos áldozat éhségét használja ki az üzleti világ és nagyon szép hasznot húz azoknak az ostoba férfiaknak a költekezéséből, akik a nők végtelen áldozat étvágyát próbálják kielégíteni. Az áldozat nem feltétlenül kell, hogy anyagi legyen, bár azt jobban értékelik, azonban ha te az életmódodat vagy a barátaidat áldozod fel értük ők annak is örülnek, mert ezzel azt fejezed ki, hogy te hajlandó vagy eldobni mindent értük, ergo ő valamilyen szinten istenné válik, hisz lesz egy alattvalója, aki áldozni fog az ő jókedvéért, ezzel pedig végső soron a nők legfontosabb részét, az egójukat elégíted ki.

2016. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Költőnő? ***** válasza:
70%

Egyetlen férfi ismerősöm sincs, aki hídba feszülne kapcsolat miatt. Lehet lepontozni, de az általatok leírt jelenséget egyedül itt tapasztalom gykn. Van olyan ismerősöm aki lenne kapcsolatban, de egyelőre nincs és azt mondja, h nem feltétlenül könnyű normális lányt találni, de ő sem a nőket hibáztatja és nem szidja őket nonstop.

Tudom, hogy le leszek pontozás, mert nem értek egyet a rinyakórussal, de akkor tényleg magyarázzátok már meg, hogyha ez egy megkérdőjelezhetetlen igazság; miért van olyan sok kivétel? Én miért nem csak ezt látom a környezetemben?

2016. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
55%

24-es

19-es jól megmondta: akire tapadnak a nők, azoknak semmit sem kell tennie soha.

A kérdéseket természetesen a többiek fogják feltenni, szóval bár a logikád jogos, hisz nem teljesen általános a jelenség, de akiknél ott van, azoknál teljesen az.

Értsd úgy, hogy a megfeszülési kényszer nem normál eloszlású, nem úgy megy, hogy 7 lánynál meg kell feszülnöm, de 3-nál nem, míg Petinek 8 lánynál nem kell, de kettőnél igen és ő így jobb pasinak számít.

Ez úgy működik, hogy ha meg kell feszülnöm, akkor minden lánynál meg kell, így az én szempontomból így néz ki, hogy mindig meg kellett feszülnöm és meg is kell majd és ezt nem érzem fairnek...


A te ismerőseid valszeg nem ebben a kategóriába tartoznak(pl. jól keresnek, nem alacsonyak, jó a testük, szép a kérójuk,stb.)

2016. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Költőnő? ***** válasza:
70%
Vitatkoznék veled. Az én kedvesem pl alacsony, csendes, nincs kitömve pénzzel. Van egy ismerősöm aki oxigénhiányosan született, neki az egyik szemhéja folyamatosan le van fittyedve, szintén nem pénzes; neki is van barátnője. Ismerek szakadt srácot, aki kicsit sokat is iszik, nem is túl vonzó, de mondjuk jó fej. Neki is van barátnője. Szóval én tényleg nem tudom,melyikünk él párhuzamos világban. Én tényleg nem ezt tapasztaltam.
2016. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

#26

Hány évesek azok az emberek, akikről te beszélsz?

2016. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Költőnő? ***** válasza:
91%
Hát változó. 20+os ismerősömtől egészen 30+os barátokig. Melóban ugye elég vegyes felvágott a kor és sokat beszélgetek ott is szinte minden korosztályból emberkékkel. Mondjuk lehet a véleményemben az is benne van, hogy agyatlan, felszínes emberekkel nem sokat beszélek. De eddig hála a jó istennek ezekből találtam kevesebbet. Szóval sztem nem olyan rossz a kép, mint amit itt sokan próbálnak lefesteni.
2016. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
51%

Az egyenjogúságnak mi köze van a randizáshoz,udvarláshoz?

És konkrétan mi a baj? Hogy a nő nem csak háztartást vezet,de mellette dolgozik? Pl:vannak női orvosok, nő tanárok,vegyészek,pénztárosok,... Mi a baj ezzel?

2016. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
42%

örökké szívunk


26F

2016. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!