Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajuk a nőknek a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a nőknek a magasságommal? Egy szám alapján el tudják dönteni, hogy jó vagy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Próbálkozok a társkereső oldalakon ismerkedni. Csak a velem egy magas, vagy nálam alacsonyabb nőknek írok, de még levelezésre se adnak esélyt. 165 cm magas vagyok. Legutóbbi alkalommal egy 154cm-es nőnél próbálkoztam. Írtam neki egy normális bemutatkozó levelet, erre csak annyit írt vissza, hogy túl alacsony vagyok. Mégis mihez kezdjek így?

A magasságomon nem tudok változtatni.


2016. febr. 11. 15:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 170 vagyok és kb. ugyanez a szitu.

175 alatt szinte mindegy, hogy milyen magas, milyen jófej, milyen humoros... te csak egy "porbafingó" vagy, ami kifejezetten a valóban porbafingó lányoktól nehezen elfogadható.

Valamiért az 165 alatti nők tényleg egyszerűen getzik, nincs rá jobb szó. 170 körül igazán kedvesek és megértőek már, a fene se tudja, hogy miért.

Valszeg tényleg kompenzálni akarnak és eleve lelki sérültek, de tisztelet a kivételnek.


Tényleg nincs jobb módszer, mint tanulni és karriert építeni. Hidd el, hogy a főnökkel magasságtól függetlenül szívesen dugnak mind. Légy hát főnök!

2016. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Én mostanra jutottam el arra szintre, hogy csak nálam alacsonyabb nőknél próbálkozok. Eleinte, mikor még volt önbizalmam, akkor nálam magasabbaknál is próbálkoztam, de hamar elintézték, hogy hagyjam őket békén."


Nem jellemző, hogy egy nő nála alacsonyabb pasival összejönne, természetesen ilyen is van, de még mindig nem ez a többség, úgyhogy az nem lep meg, hogy ők így reagáltak. De veled nagyjából azonos magasakkal próbálkoztál már? 160-165 között pl?


Nekem alacsony nőként pont az is probléma, hogy a hozzád hasonló férfiak úgy állnak hozzá, hogy nekem ők is elegek, mert kicsi vagyok.

2016. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#7-sel egyetértek alapvetően.


Csak hogy én meg a magas pasikat nem szeretem. Mindenkinek van egy ideálja, amiből nem szívesen enged. Nálam például a szőke haj mondhatni, kizáró ok. Nem azért, mert felszínes lennék, hanem csak a 23 évem alatt egyetlen szőke hajú pasi sem dobogtatta meg a szívem, bezzeg, ha fekete hajú, akkor már nem hogy semleges, de azonnal vonzónak találom. Ezek tények, de persze megvan rá az esély, hogy egy szőke férfi lesz majd életem párja, még ha most nem is tudom ezt elképzelni. :D


Szóval, ott vannak a japánok. Egyszer már kifejtettem valahol, de pont értük vagyok odáig, mert vékonyak, alacsonyak és fekete a hajuk (többnyire). Erre megkaptam már, hogy nekem akkor a páwák is biztos tetszenek, mert azok sem igazi férfiak.


Magyarul, báemit teszel, mondasz vagy bármilyen is a külsőd, valaki mindig lesz, akinek az nem tetszik. De lesz olyan is, akinek igen. :))


23L

2016. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#33 NA a 7-essel én is egyetértek, az utolsó mondatot kivéve. A kérdező tud olyasmit amit ők nem. Picsogni. :)
2016. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
69%
De most komolyan, neked mért vonzóbb a nagyobb mell? Az is csak számadat, ha úgy vesszük.
2016. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35-ös

Fura és téves ez a párhuzam. Csak a nők hiszik azt, hogy mi a mellméret alapján választunk.

Engem kicsit sem érdekelt soha a lány melle. Inkább az arca meg a segge. Ezekre nem tudod ráfogni a "számadatot".

A nők tényleg szimplán nem képesek elvonatkoztatni a magasságtól. Mintha attól bárki is jobb ember lett volna vagy valóban képes lett volna jobban megvédeni őt a... rablóhordáktól, vagy nem is tudom mire hivatkoznak ilyenkor a nők, hogy mitől kell megvédeni őket.

Akárhogy is, egy bicskát éppen annyi erőfeszítés megforgatni a colos gyerek gyomrában, mint az alacsonyéban.

Semmiféle normális érv nem szól amellett, hogy az 175 alatti férfinépességet ennyire ignorálja a teljes női népesség.

2016. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!