Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajuk a nőknek a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a nőknek a magasságommal? Egy szám alapján el tudják dönteni, hogy jó vagy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Próbálkozok a társkereső oldalakon ismerkedni. Csak a velem egy magas, vagy nálam alacsonyabb nőknek írok, de még levelezésre se adnak esélyt. 165 cm magas vagyok. Legutóbbi alkalommal egy 154cm-es nőnél próbálkoztam. Írtam neki egy normális bemutatkozó levelet, erre csak annyit írt vissza, hogy túl alacsony vagyok. Mégis mihez kezdjek így?

A magasságomon nem tudok változtatni.


2016. febr. 11. 15:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%

"a nők szerint kifejezetten nőies tulajdnság ... rinyálni, addog egy féfi sose rinyáljon semmi miatt, mert az ciki."


Nem azért, mert ciki. Ebből a logikából kiindulva azért, mert nőies.


Egyéként nőként mondom, nem az. Ez megint valami új gyk-s agymenés. A rinyálás kortól és nemtől függetlenül ciki.

2016. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%
Ne add fel ezért. Gondolom nem én vagyok az egyetlen kivétel, akinek ez belefér, ha minden más klappol. Adtam már esélyt 165 centis srácnak, mert szimpi volt, és nem miattam nem lett belőle semmi; a féltékenysége miatt visszavonult. Tehát arra figyelj, hogy ha sikerül majd egy párkapcsolat, ne kelljen a nőnek folyton bizonyítania, pátyolgatnia. Mert a férfiasságot és érettséget viszont jogosan várják el, magasságtól függetlenül.
2016. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
Mondok egy viccet, kilóg a slicced. Te is elsősorban magasság alapján döntöttél, hiszen olyanoknak írtál, akik direkt alacsonyak. 160 alatt nem is érdemes próbálkozni, mivel azok a csajok állandó kissebbségi komplexussal küzdenek, amit a barátjukkal akarnak kompenzálni. Válassz 160-165 között, ne írd ki a magasságod, olyan legyen a randi hogy vétek legyen rá magassarkút húzni, de a legegyszerűbb ha nem ismerkedsz interneten, mert ott mindenki adatok alapján dönt. (Én is)
2016. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
41%
Hú, de kitörölték a válaszom, ahol leírtam, hogy a mellméret is csak egy szám. Meg a börtön is csak egy szoba.
2016. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Akinek te leszel az igazi, annak így is jó leszel. Aki meg a magasságodat hozza fel érvként, az lehet, hogy nem akar alacsony utódokat, és ezt kikerülni egy magasabb partnerrel látja esélyesebbnek.

Lehet, hogy az illető nő nem szeret alacsony lenni, rengeteg hátrány érte emiatt, és így akar kompenzálni, vagy az apja magasabb - és nem égimeszelő mondjuk, csak átlag magas -, és zavarná, ha a párja az apjánál alacsonyabb lenne.

2016. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Figyi, ha megnyugtat 178 cm vagyok, és volt hogy egy 160 cm csaj lekoptatott. Mikor megkérdeztem, hogy ettől rossz ember vagyok, vagy rossz vagyok az ágyban, akkor mondta, hogy nem.


Társkereső oldal meg felejtős, sok nyomorék van ott.

2016. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Pénzed legyen, akkor nem számít a magasság. Vagy próbálkozz rendes nőknél, akik nem olyan feltűnőek, és még nincsenek elszállva maguktól. Nehéz lesz ilyen találni, de időd van rá.
2016. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, elárulom, hogy kb. 160cm-ig a nők ugyanúgy frusztráltak lehetnek a magasságuk miatt, mint az alacsony férfiak, mivel ugyanúgy sok hátrány, negatív tapasztalat, megjegyzések érik az alacsony nőket is, ami rosszul esik. Van természetesen kivétel, de én is ebbe a táborba tartozom magasságomat tekintve, tisztában vagyok vele, miért vonazank jobban inkább az apámnál magasabb férfiak, én ezt nem is tagadom, nem is áltatok senkit, ez nem felszínesség, csak egy érzés, ami a korábbi tapasztalatokból alakult ki. Szívesebben lennék 10 centivel magasabb, mert rengeteg dolog másképp lenne (kezdve a ruhakínálattól, nem kellene mindent aljazni, nem löknének oldalba a BKV-n, hogy "jaj, nem is láttam, hogy te is itt vagy, és leszállsz", elneveznek törpének, gúnyolódnak, hogy "nőj meg"... stb.), de nem nyavalygok miatta nonstop.

Olyanokkal kellene próbálkoznod, akik inkább középmagasak, mert ők nem élik meg negatívnak a magasságukat, és elfogadóbbak (velem is a középmagas férfiak elfogadóbbak, mint a szélsőséges magasságúak).

2016. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Mondok egy viccet, kilóg a slicced. Te is elsősorban magasság alapján döntöttél, hiszen olyanoknak írtál, akik direkt alacsonyak. 160 alatt nem is érdemes próbálkozni, mivel azok a csajok állandó kissebbségi komplexussal küzdenek, amit a barátjukkal akarnak kompenzálni. Válassz 160-165 között, ne írd ki a magasságod, olyan legyen a randi hogy vétek legyen rá magassarkút húzni, de a legegyszerűbb ha nem ismerkedsz interneten, mert ott mindenki adatok alapján dönt. (Én is)
2016. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Én mostanra jutottam el arra szintre, hogy csak nálam alacsonyabb nőknél próbálkozok. Eleinte, mikor még volt önbizalmam, akkor nálam magasabbaknál is próbálkoztam, de hamar elintézték, hogy hagyjam őket békén.
2016. ápr. 28. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!