Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajuk a nőknek a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a nőknek a magasságommal? Egy szám alapján el tudják dönteni, hogy jó vagy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Próbálkozok a társkereső oldalakon ismerkedni. Csak a velem egy magas, vagy nálam alacsonyabb nőknek írok, de még levelezésre se adnak esélyt. 165 cm magas vagyok. Legutóbbi alkalommal egy 154cm-es nőnél próbálkoztam. Írtam neki egy normális bemutatkozó levelet, erre csak annyit írt vissza, hogy túl alacsony vagyok. Mégis mihez kezdjek így?

A magasságomon nem tudok változtatni.


2016. febr. 11. 15:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos minden nőnek magas pasi kell. 175 cm alatt esélyed sincs, hacsak nem vagy bitang jóképű vagy gazdag.
2016. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
28%
Az alacsonyságot alapból nem tolerálják még az alacsonyabb lányok sem. Viszont én még ráadásul ocsmány is vagyok. Nem is csoda, hogy 29 évesen még egy randim sem volt, hiába próbálkozom.
2016. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedj élőben. Ott nem csak egy szám leszel a másiknak.
2016. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 omba ***** válasza:
56%
Én se sajnálnám, ha kimarad az, aki centire mérne egy kapcsolatot....
2016. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
51%
Az én előző párom is 165 cm volt, én pedig 173 cm vagyok, számunkra ez nem okozott problémát és szerintem nem kéne hogy számodra okozzon. Nálad a probléma a nőkkel van, ha valaki mutogatni akar téged és magassarkúban tipegni melletted, nem tud lemondani erről akkor örülj hogy megszabadultál tőle.:)
2016. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
66%

Az exem 164 volt, én 169 - semmi problémánk nem volt, egészen addig, míg el nem kezdett heti szinten (akár többször is) rinyálni, hogy milyen gáz, hogy ilyen alacsony.

Na, onnantól kezdve már nem tudtam rá férfiként nézni, és szakítottunk is.

2016. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
61%
értem utolsó, addig amíg a nők szerint kifejezetten nőies tulajdnság a hajuk, meg a körmük miatt rinyálni, addog egy féfi sose rinyáljon semmi miatt, mert az ciki.
2016. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
47%
az meg nyilvánvaló kamu, hogy az volt a problémád alfája és omegája, hogy őt zavarta, hogy alacsony, de téged nem :)
2016. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
36%
Hagyjad, utolsó, nyilvánvaló, hogy egy szó sem igaz az egészből. 164 centis férfival egyetlen nő se jönne össze.
2016. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
81%
Rossz csajoknál próbálkozol. Én 172cm vagyok, a barátom 170 :) Minket nem zavar, annyi, hogy nem hordok nagyon nagy sarkú cipőket.
2016. febr. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!