Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne felhagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felhagyni a társkereséssel, ha azzal a szöveggel utasított vissza legutóbb egy nő, hogy még ha fizetnék neki, akkor se jönne el velem randizni?

Figyelt kérdés
Igazából eddig csak visszautasítást kaptam tőlük, ezért merült fel bennem, ez a kérdés. Nem bunkó, tapló módon szoktam közeledni feléjük, szóval nem értem ezt a visszautasítási stílust.
2016. febr. 15. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Legyel hatarozott, es hatarozottan szrd le az ilyen fejet maskor. :D
2016. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A boldogsag nem fog csak ugy megtalalni, plane ezen a teren. Ferfiaknak kell menni es menni.


Nyugi nekem ennel rondabb is volt, sokkal!. De ez van. Gondolj arra, hogy mit veszit, es arra, hogy milyen szerencses lesz a barantod.


Ne parazd tul, nem er annyit. Nem kell feladni.

2016. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak ilyen durva visszautasításaim mégis "feladtam", sokszor volt hogy itt rámírt valaki aztán képcsere után leépített, pedig "barátkozásnak" indult. Inkább sportolok, edzek és próbálok egyedül teljes életet élni, már amennyire ez lehetséges.
2016. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy olyan lányt, akit ha bizonyos szint alatti srác szólít meg, akkor sértésnek érzi, mert ezzel a szépségét érzi fenyegetve, nem akar ahhoz a szinthez tartozni, es azt sem akarja, hogy mások azt gondolják ez jut neki. A vicc az, hogy nem is különösebben szép és duci is.
2016. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!