Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan nőnek felmenni társkeresőre aki komoly kapcsolatot szeretne egy kedves visszafogott csendes okos fiútól?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok és a bátyámmal vitatkoztunk erről. Unokahugunk már régóta szingli nem találja párját. Bátyó mondta neki hogy menjen fel társkeresőre én meg azt mondtam oda isten ments mert csak lelki sérültek vannak ott vagy normálisak csak azok komolyat nem akarnak. Amúgy unokahugi átlagos csinos lány nem számít neki a pénz és csak nagyon minimálisan a külső, 28 éves.
2016. márc. 13. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok normális pasi is van ilyen társkeresőkön, akik tényleg az igazit keresik, nem pedig csak egy numerát. Lehet, hogy nem macsó kinézetűek, lehet, hogy nem milliomosok, de legalább vannak érzéseik. Csak őket nem mindig veszik észre, mert csak átlagosak, vagy épp nincsenek szétgyúrva.

Anno én is regeltem ilyen oldalra, de ha kaptam is választ, akkor is máris az anyagiak kerültek szóba. Szóval inkább töröltem is magam. Ettől függetlenül találkoztam olyan lánnyal, aki normális volt, kedves, szóval egy próbát megér.


29F

2016. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem itt maga az unokahúgi kérdez,csak nem értem miért nem a saját nevében.


Különben én pont ilyen lányt keresek évek óta reménytelenül.:)

2016. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert egy férfinak érdemes felmennie társkeresőre, ha komoly kapcsolatot szeretne?

A nők - persze csak akik nem egónövelésből vannak fenn - csak a 10 leghelyesebb férfival leveleznek a többinek nem írnak vissza.

2016. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

irigylem a szabadidőtöket, de majd az unokahúgotok eldönti, hogy szerez e magénak pasit vagy sem.


Amúgy meg, ha a leírásnak megfelelne akkor nem lenne ilyen gondja.

2016. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen megéri belevágni. Nemcsak farokküldözgető, kanos degenerált saggfejek vannak az ilyen oldalakon, hanem rendes, értelmes egyének is, akik valóban a párjukat keresik.
2016. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!