Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan ember, akinek -ha kicserélnék a testét- rögtön megváltozna az egész élete?

Figyelt kérdés
Annyit kell rólam tudni, hogy egy nagyon motivált, intelligens és igényes férfi vagyok, azonban olyan rossz géneket örököltem, hogy gyakorlatilag kimaradt nálam a serdülőkori átváltozás. A borostám és a mélyebb hangom valamilyen szinten megjelent, de a testalkatom megmaradt egy 13 éves szintjén (169cm, 52kg). Ez pedig azt jelentette, hogy óriási hendikeppel kellett átvészelnem azt az időszakot, amikor az embernek a legszebb éveit kellett volna átélnie. Most már valamilyen szinten bele is törődtem a sorsomba és csak az egyetemi tanulmányaimra koncentrálok. A testsúlyomon sem nagyon tudtam változtatni, mert alapvetően elég gyenge vékony testalkatom van, így a másfél év kondizás is csak azt eredményezte, hogy max 55 kilót tudtam elérni, cserébe több kisebb izom -és ízületi problémám is lett. A legrosszabb az egészben, hogy a korosztályom is kivétel nélkül 8-9 évvel fiatalabbnak tippel. Számtalanszor hallottam már, hogy milyen remek személyiségem van (bár ez az évek során a sok csalódás miatt csorbult) mégsem éreztem azt sohasem, hogy akármelyik csaj, egy minimális vonzalmat is érzett volna irántam. Nem szeretném, ha a fél életemet érzelmektől elválasztott burokban kellene leélnem, és egy olyan alapvető emberi tevékenység, mint az kölcsönös érzelmeken alapuló szex, számomra egy elérhetetlen dolog legyen.

2016. márc. 15. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 80 kiló alatt nincs férfi? Miért nem lehet megérteni, hogy valaki gürizhet amennyit csak akar és mégse éri el a kinézett külsőt? Valakinek meg könnyen megy, szinte semmi munkát nem kell belefektetnie az izmos külsőért.

Akinek könnyen megy minden, semmi küzdelem nélkül az lenne a nők szemében az igazi férfi? Ha valaki meg küzd abban meg semmi férfiast nem találnak?

Az, hogy valakivel 3-szor is elmegy randizni és mellette meg egy fél óra beszélgetés után elmegy a csaj, az meg csak a nőt írja le. Az olyan meg a szememben nem nő.

2016. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó,ezt nekem a nők mondták,nekik kell,hogy férfias legyen.

AMúgy

1. Őket marhára nem érdeklik a gondjaid,OLD meg,ha máskép nem akkor koxoljál(ezt ne olvasd el).

De menjél akkor személyi edzőhöz.Biztos mindent jól csináltál?Biztos úgy kajáltál?Meg volt a napi 6-7 kaja plusz fehérje turmix úgy edzettél hogy ordítottál már a végén.Tényleg keményen edzettél,volt,hogy már szinte hánytál is?

Kaját tutira belőtted?Kiegészítőket?

Mindjárt kiderül,hogy aki nem fejlődik az úgy is edz,hidd el nekem.

Én személyi edzővel tolom,kajám be van lőve kelek reggel 6-kor és megyek kardiózni vagy súlyzózás heti 4-szer és mellé 4 kardió.

Ugye ugye?

És amikor már nem bírom az edzőm akkor is nyomatja velem,mindig felkészít,hogy készüljek mert kőkemény lesz,és FEJLŐDÖK,sokkal jobban mint előtte,a nők bámulnak is amikor megy a palijával nekem nyalogatja a száját(nekem kellemetlen).

Igen a szemükbe az a férfi akin látszik is,őket nem érdekli a körítés ezt kell megérteni,ehhez kell alkalmazkodni.

Kifogásokat senki és semmi nem érdekli csak az eredmények,kapitalizmus hozadéka.

A vezetőmet se érdekli ha munkáról van szó,hogy otthon baj van,le_rja és igaza van,csak az eredmény a profit.

Ebben is volt egy történetem egyik srác nagy cégnél dolgozott mint közgazdász és hajtottak mert hajtani kellett,egyik reggel hányinger,rosszulét,felhívta a vezetőjét,hogy nincsen jól,fáj a mellkasa,szédül.

Őt nem érdekli sajnálja de hónapzárás van azonnal menjen be(vagy nem kell többet mennie),bement,összeesett a főbejáratnál és ennyi volt infarktust kapott.


Ezzel csak érzékeltetem,hogy a nőket nem érdeklik a kifogásaid,és,hogy ,,jajj te szegény hát eddzel és nem látszik rajtad,nincsen pénzed,pedig mindent megteszel,na jó akkor összejövök veled,mert hát látom törekszel".

Lehet ilyen de ugye érzékeled,hogy ez non sense?

Igen az a férfi akin látszik és aki olyan életet él ami vonzó,ezt fogadd el.

Vagy kevés lehetőség van ismerkedni.

2016. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Aki nem pénzes az már nem is ember a szemükben. Ez van.
2016. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Várjál most nem a pénzről van szó.

Most a testről beszéltünk.


Pénz igen kell,mert rengetegbe kerül a sport,ezért kell már suli alatt elmenni dolgozni IS.

2016. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Igen az a férfi akin látszik és aki olyan életet él ami vonzó,ezt fogadd el."

Ezen pontosan mit értettél? Bocsi, lehet, hogy én értelmeztem félre valamit.

Akinek kevésbé jól fizető munkahelye van annak kevesebb az esélye egy olyan életre mint amiről te írtál. Régebben volt, hogy napi szinten 10-12 órákat dolgoztam, fizikai munkát. Mikor hazaértem örültem, hogy élek, nem hogy utána még elmenjek kondizni is, alakot formálni. Akik napi szinten több órákat lenyomnak a konditeremben biztos nem kétkezi munkával keresik a pénzt. Nincsenek anyagi gondjaik.

És igen, biztos nem lehet valami vonzó egy olyan élet ami szinte csak munkából áll és mellé kevés pénz párosul. Megértettem, eddig is értettem.

2016. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hmmm igen ez is benne van igen,összetett a kérdés.

Hát sajnos benne van,én hálistennek ezért tanultam és tanulok plusz egyetem mellett végig güriztem magam,nem volt se életem se fiatalságom,hogy tudjak menni edzeni,hogy később tudjak csajozni,plusz önmagam legyek.

Amíg más bulizott én krampácsoltam a gépet,plusz edzettem,aludtam 4-5 órákat mert tanulni is kellett.

Tudom utlosó kegyetlen a világ,de ehhez kell alkalmazkodni.

2016. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!