Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyük fel ha a jövőben egy orvosi eljárás segítségével bármelyik férfi bárhogy meg tudná változtatni a külső vonásait (magasság, izomzat, arc, haj, szimmetria), akkor hogyan választanátok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok please

2016. márc. 15. 13:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem abszurd a kérdésem. Ti vagytok meglepően önhittek és szemellenzősök!

Hogy szereted a férjed pocakját szőröstül-bőröstül és ebből arra következtetsz, hogy a belső értékei alapján vagy vele? És szted a nők jellemzően így működnek?

Ez alapján egyetlen jó belső értékekkel rendelkező srác sem lenne ma egyedül, de a valóság messze nem ez.

Álszent vagy. Igenis sokkalta többre van értékelve ma a férfiak külseje, mint bármilyen egyéb tulajdonsága és ha te közben arra biztatod őket, hogy inkább a belsőt fejlesszék, mert az vezet majd sikerre, akkor te vagy rosszat akarsz nekik vagy a saját nemedet nem ismered eléggé.


Ne érts félre, mi is kizárólag a szép, csinos, de minimum átlagos külsejű nőket keressük, de mi ezt vállaljuk.

Mi soha nem mondjuk azt egyetlen nőnek sem, hogy majd a belső értékeiddel kompenzálhatod a teleszart zokni testedet, hanem az arcába mondjuk, hogy fogyjál le, változz jó nővé és akkor majd visszatérünk a témára.

Ez egyenes beszéd és nem áltat semmilyen hamis reménnyel.

2016. márc. 15. 15:09
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

Pontosan úgy, mint most. Nyilván a férfiak is a maguk ízlésének megfelelően változtatnának a megjelenésükön, így lennének olyanok, akik maguk számára szebbek lettek, nekem meg továbbra sem tetszenének. Biztos lenne egy csomó egyen-pasi, de az van most is, és pontosan annyira venném észre őket vagy tudnám megkülönböztetni egymástól, mint most. Vagyis semennyire.


Én a jelenben is úgy választok párt, hogy nekem tetsző legyen külső és belső tulajdonságait tekintve is. Egyik a másik nélkül nem működik, legalábbis tartós, hosszan tartó párkapcsolathoz mindkettőre szükség van. Nincs értelme megalkudni. És hiába a drága műtét, ha nem tetszik még a "javított" formájában sem, akkor nincs mese, nem őt fogom választani. Bocsi.


Egyébként az izomzaton és a hajon most is tudsz változtatni, nem is olyan sok pénzért, orvosi beavatkozás nélkül is. Úgy nevezik ezeket az eljárásokat, mint sport és fodrász.


23 vagyok.

2016. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy ti, gyerekek, akik folyton ezt hangoztatjátok, hogy a nők kizárólag tökéletes külsejű pasit akarnak, mégis hogy a francba néztek ki? Már nem azért, de a szó-szerint-ocsmány pasi ismerőseim is össze tudnak szedni barátnőt. Ok, kell hozzá egy érdekes személyiség, de olyan az állításotok szerint nektek van, meg hát ugye nem is szexista s€ggfejek, amiről ti esküdöztök, hogy nem veletek született tulajdonság, szóval hol a hiba?

(Azért jó lenne tudni, ha freddy kruegerekkel meg jabbákkal beszélgetek itt néha...)


Amúgy meg bagoly mondja verébnek...

2016. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Most a külső és a pénz számít nekik. Akkor pedig maradna a pénz.
2016. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt elhiszem, hogy manapság sok nő a te...és a hozzád hasonló szellemi igénytelenség szintjén mozog kedves kérdező...bár ezt is inkább a 25 év alatti korosztálynál látom...de akár tetszik neked, akár nem...a szemellenző nem rajtam, hanem rajtad van. ;) Egy intelligens ember nem a tökéletes testbe szeret bele. Ugyanis tudja, hogy a test öregszik és lehet ma bomba...10 év múlva meg kuka....no ilyenkor mi van? Lepattanás? Mert felszedett 3 kilót az asszony? Vagy kopaszodni kezdett a sörény? Ha-ha. Az ilyen sosem szerette a másikat.. Aki így gondolkodik, maradjon egyedül és szerezzen be magának egy minden szempontból tökéletes gumibabát vagy vibrátort. Az való neki, nem kapcsolat!
2016. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A kérdésed tévedésen alapul. A magasság művileg növelhető (a láb csontjait szokták eltörni hozzá), izomzat (edzés), arc/szimmetria (plasztika), haj(hajbeültetés). Aki mindezt elvárja egy embertől az b@ßon egyedül, majd megtudja milyen keserves. :p 29/f
2016. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
legyen izmos, erős, de ne túl kigyúrt. barnás rövides haj, vékony, de nem vézna testalkat, szépnek tartom magam, szóval ne legyen nagyon ronda, de belülről a párom legyen. (aki amúgy majdnem így néz ki, csak nem annyira izmos, meg szőkésebb nagyon rövid hajú) én szeretek beletúrni a fiúk hajába, és nála ez lehetetlen. de én szeretem őt úgy ahogy van. de hamár feltetted ezt a kérdést válaszoltam
2016. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A tekintet alapján, de ez most sincsen máshogyan :) 20/L
2016. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk tényleg elég "megmosolyogtató", hogy szerinted ez egy disztopikus elképzelés a férfiak romló helyzetéről, miközben össze sem lehet hasonlítania a férfiakon és nőkön elvégzett plasztikai sebészeti beavatkozások számát...

Ha egy nő ronda (vagy csak annak érzi magát) akkor tesz ellene. Nem véletlen, hogy a nők hajlamosabban bulimiára és anorexiára, hogy a mi alacsony önbecslésünkre építkeznek a milliárdos sminkgyártó cégek, és hogy rajtunk végeznek több plasztikai sebészeti beavatkozást, míg a ronda férfi az öklével veri az asztalt, ha nem kell a dögös nőknek úgy, ahogy a jóisten megteremtette. A legtöbben még a különböző szőreiteket is degradálónak érzitek leborotválni, mert "az igazi férfi szőrös4!!4!"


Az intelligens lányok nem külső, hanem a belső tulajdonságok alapján, csak az a baj, hogy a szexista/önsajnáltató pasik még így is alaposan megszívják (persze sokan alapból a felszínes de dögös plázacicákra mennek, szóval ez nem oszt, nem szoroz.)


Aki szegény, azt mondja, hogy a nőknek csak gazdag pasi kell, a csunya azt mondja, hogy csak a jóképűek kelendők, de a valóságban az olyan pasik, akiknek JÓ a közelükben lenni, sosem maradnak egyedül.

Mindegy, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja, - ki vagyok én, hogy beleszóljak- de egy idő után nagyon unalmas hallgatni ezt a hisztit.

22N

2016. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mivel nem minden ember ízlése egyforma, sejtéseim szerint a férfiak 99%-át be lehetne sorolni három csoport valamelyikébe: aki olyanná válna, ami a nők nagyobb részének bejön; aki olyanná válna, ami önmagának a legjobban tetszik; és aki lesz*rná az egészet, és maradna olyan, amilyen volt. Ugyanúgy választanék, ahogy eddig, mert az elvárásaim nagyobbik része nem a kinézettel kapcsolatos, csak lenne annyi előnyöm, hogy már a külső alapján fel lehetne ismerni pl a megfelelési kényszereseket, így kevesebb felesleges kört kellene futnom.

25

2016. márc. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!