Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hajszolja mindenki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajszolja mindenki az egyéjszakásokat?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam bányarémnek, mondjuk úgy, hogy átlagosan nézek ki szerintem. Rengeteg lehetőségem lett volna valakivel random összefeküdni, nagyon sokan nyaggattak már vele, de sosem vonzott az ilyesmi, mondhatni undorodom tőle, bármilyen is a másik és kapcsolaton kívül én ezt egyáltalán nem tudom elképzelni.


De nem értem, szinte bárki, aki megüti az átlagos szintet, vagy kicsit jobban néz ki, akár fiú, akár lány, szinte csak ezeket a lehetőségeket vadássza és lehetetlen komolyan venni, vagy párkapcsolat céljából kezdeni vele valamit. Már-már jó viccnek veszik, mikor azt mondom, hogy bocs, de én évekre tervezek és társat szeretnék magam mellé, egy tartalmas kapcsolatot, nem dugópajtit, vagy valami üres, pár hónapos könnyed dolgot. És (bocsánat, én nem akarok senkit ledegradálni a külseje miatt) akinek ilyen téren helyén lenne az esze, az vagy sokkal idősebb nálam, vagy nagyon igénytelen a fiúk közül. Tulajdonképp miért olyan átkozottul nehéz nem visszaélni egy jobb külsővel és minden mocsokba belemenni, mint az állatok? Áldásom rá, ha valaki rajong az ilyesmiért, de azt komolyan nem akarom elhinni, hogy maximum minden tizedik ember olyan csak a korosztályomban, aki nem vevő erre, az is vagy a külseje, vagy a kora, vagy az önbizalma miatt, nem elvből.

19l


2016. márc. 19. 16:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a csajoknak sokkal nehezebb dolguk van, mert ők az igazi "választ" általában az első dugás után kapják meg.

Ráadásul az egész életük boldogságát egy 15-30 éves korukban kell megalapozni. Ugyanakkor, mikor iskolát végezni, karriert építeni, stb.

És azt se feledd, hogy ők még csak nem is kezdeményeznek, hanem sodródnak.

Ha lebabáznak, már végképp elszállnak az esélyeik, hogy újrakezdjék az egészet.


Ehhez képest egy kis vagányság imitálása(kezdetben) nem egy nagy kaland.

2016. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ezekben igazad van. Viszont nem értem ezt az egész tiltott gyümölcs effektust. Hogy miért kell ez az elérhetetlenség meg bunkóság még, akkor is ha már együtt vagyok valakivel. Egy lány volt az életemben akivel nem így működött. Szóval lehetséges, hogy a többiekkel nem illettem össze igazán. Na meg az is lehet, hogy szarnom kéne az egészbe, ahogy az összes többi ember teszi és akkor én sem sínyleném meg a kudarcokat.
2016. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Valszeg a legelső kapcsolatában mindenki ilyen: naiv, hisz benne, hatalmas érzelmi örvényként éli meg.

Viszont egyszer véget ér és utána marad pár nyitott kérdés.

A nőknél sztem az a jellemző kérdés, hogy vajon mit is akarnak és erre nem tudnak válaszolni. A média uggal nekik ezt-azt, ami alapján elhiszik, hogy ők is CK alsógatya-modellekbe öltött kopasz BMW-s tengerészgyalogost akarnak, az a "normális" pasi (vö. a folytonos rinyával, hogy "nincs egy normális pasi sem")

Na most ha akad is erre hajazós srác köztünk, rá hatalmas túlkereslet lesz, ezért válogatnak.

Aki válogathat, az nem tesz keresztbe egy fűszálat sem, mert minek, rengeteg jelölt vár még tépett sorszámmal a kezében. Így a srác flegma lesz és laza.


Röviden ezért kell neked is flegmának és lazának lenned, mert alfahímet láttat.

Nem azért van ennyi 20 éves BMW meg hamis márkás ruha/óra az országban, mert olyan jók, hanem mert ez kell a kép fenntartásához.

2016. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
sugall, bocs..
2016. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
Akkor megkapják ha ez kell. Igazából kb fél éve még pont ilyen voltam, több kudarc ért és már egyáltalán nem foglalkoztam a nőkkel. De most megint ilyen időszak jön, mert megint besokalltam.
2016. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalatam mielőtt párommal összejöttünk. Szó szerint én voltam a hülye amiért elutasítottam a "barátság extrákkal" kapcsolatokat. Jesszus de rühellem ezt a kifejezést. Szerencsére találtam valakit aki ugyanúgy hosszútávon gondolkodik mint én. A sok felnőni képtelen meg maradjon is tavol a komoly kapcsolatoktól, legalább nem törik össze mások szívét.
2016. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Sztm nem mindenki hajszolja az egyéjszakás kalandoka. Sokan azért mert kiakalják élni magukat ,nem akarnak kötötségeket pl.

N24

2016. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Ti ezt az átlagosat átkozottul komolyan veszitek. Azért, mert nem verem magam, hogy micsoda nő vagyok, meg mi van bennem, nem kell egyből egy betokosodott prűd valakire gondolni. Egyszerűen csak azt akartam ezzel sugallani, hogy nem rohadt rondaként írom ki a kérdést, azért, mert fáj, hogy mindenki dug agyba-főbe, engem meg nem keres meg ezzel senki. Sőt, pont, hogy abból van elegem, hogy söpörni lehet szinte az ilyen embereket, annyi vesz körbe és nyaggat szánalmasabbnál szánalmasabb szövegekkel, de nincs köztük egy olyan sem, aki tovább tudna gondolkodni a holnapnál. Sajnos nem csak kapcsolat terén, ami szintén egy "takarodj" kategóriás dolog nálam. Egyszerűen nem értem, hogy felnőtt emberek hogy lehetnek ennyire gyökerek és ezt tényleg nem bántásból írom.
2016. márc. 20. 04:16
 29/36 A kérdező kommentje:
És köszönöm, a sokadik fél-egy éves kapcsolatomon vagyok túl, de volt, hogy egy hónap után hagytuk a fenébe, mert nem jöttünk ki, volt, hogy hét után mondtam, hogy vagy csomót kötsz rá, vagy ott az ajtó. És kaptam elég pofont (hisztin kívül) ahhoz, hogy elgondolkodjak rajta, hogy felrúgom az egészet a fenébe és végigkefélem a fél várost, mert aki kicsit is tetszik, azt mind rá tudtam volna szedni. De egyszerűen nem, nekem abban nincs pláne és nincs bennem semmi kiélési vágy. Kapcsolatban király dolog nimfománnak lenni, így szerintem csak nevetséges. A másik pedig, talán vannak nők, akikre igaz, hogy sodródnak, de nem sorsszerű. Mindenki abba megy bele, amibe akar, azt nem hajt el a fenébe maga mellől, akit nem akar.
2016. márc. 20. 04:24
 30/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem ez szemet szúrt: "volt, hogy egy hónap után hagytuk a fenébe, mert nem jöttünk ki, volt, hogy hét után mondtam, hogy vagy csomót kötsz rá,"


Olybá tűnik, hogy te nem is akarsz dugni. Már a nimfomán szó használata is azt sugallja nekem, mintha te elméletben akarnál dugni, sőt, szeretnél akarni dugni, de igazából messze nem is szereted.

Mondhatjuk, hogy ez nem gond, meg hogy te ilyen jellegű lány vagy, de ha férfit keresel(és a szöveged alapján azt keresel), akkor jobb ha Te veszed tudomásul, hogy egy egészséges férfi az kefélni akar, mint a vidrák.

Ezt csinálja az egyéjszakást kuncsorgó, meg a hosszútávú kapcsolatot kereső is, szóval amikor te ilyeneket mondasz egy kialakulóban lévő kapcsolatban, nekünk természetes, hogy abban a szekundumban szűnik meg az érdeklődésünk irántad.

Hogy jobban értsd, sok mindent elnézünk, pl lehet rajta súlyfelesleg, aszimmetrikus mellek, szemüveg, kicsit buta, lassú gondolkodás, stb., de van pár olyan hiba, amit egyszerűen NEM nézünk el semmilyen szinten.

Pl. ilyen, ha nem akarsz dugni. Ezen a ponton válik szét a dolgozni akarok rajta, hogy működjön és a szarom le, keresek másikat inkább.


Ha te erre azt mondod, hogy márpedig te akarsz, akkor azért jól gondold végig az exeid szemszögéből, hogy hogyan is viselkedtél velük egész pontosan(pl. 1 hónap után kiraktad, mert "nem jöttetek ki", vagy kössön csomót a farkára...)

2016. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!