Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hajszolja mindenki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajszolja mindenki az egyéjszakásokat?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam bányarémnek, mondjuk úgy, hogy átlagosan nézek ki szerintem. Rengeteg lehetőségem lett volna valakivel random összefeküdni, nagyon sokan nyaggattak már vele, de sosem vonzott az ilyesmi, mondhatni undorodom tőle, bármilyen is a másik és kapcsolaton kívül én ezt egyáltalán nem tudom elképzelni.


De nem értem, szinte bárki, aki megüti az átlagos szintet, vagy kicsit jobban néz ki, akár fiú, akár lány, szinte csak ezeket a lehetőségeket vadássza és lehetetlen komolyan venni, vagy párkapcsolat céljából kezdeni vele valamit. Már-már jó viccnek veszik, mikor azt mondom, hogy bocs, de én évekre tervezek és társat szeretnék magam mellé, egy tartalmas kapcsolatot, nem dugópajtit, vagy valami üres, pár hónapos könnyed dolgot. És (bocsánat, én nem akarok senkit ledegradálni a külseje miatt) akinek ilyen téren helyén lenne az esze, az vagy sokkal idősebb nálam, vagy nagyon igénytelen a fiúk közül. Tulajdonképp miért olyan átkozottul nehéz nem visszaélni egy jobb külsővel és minden mocsokba belemenni, mint az állatok? Áldásom rá, ha valaki rajong az ilyesmiért, de azt komolyan nem akarom elhinni, hogy maximum minden tizedik ember olyan csak a korosztályomban, aki nem vevő erre, az is vagy a külseje, vagy a kora, vagy az önbizalma miatt, nem elvből.

19l


2016. márc. 19. 16:23
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Olvasd el újra és értelmezd.

Egy hónap után azért hagytuk, mert tényleg két teljesen különböző ember voltunk és nem igazán jöttek be a számításaink egymással kapcsolatban. Annak köze nem volt a szexhez, csak azért mondtam példának, hogy volt ilyen is-olyan is, csalódtam is és gondolom, bennem is, de nem vitt rá ez sem, hogy másmilyen kapcsolatokat keressek tartós helyett. Egy hét után volt az, hogy a sráccal négyszer találkoztam nagyjából és úgy akart lefeküdni velem már meg minden, na most ez így még mindig egy kvázi idegen. És mikor nem ért a nemből, nekem meg nem tetszik, hogy abból a négy találkozóból 2 esetben nem is tudott másról beszélni, mint a szex, akkor szerintem jogos, ha mutatom az ajtót.


Nem szívesen kötöm a magánéleti szokásaimat mások orrára, de örülnék, ha nem lenne mindenki önjelölt szexuálpszichológus. Köszönöm, a nemi életem mindig rendben volt, általában kettőnk közül nekem nem volt elég, nem a srácnak és hangsúlyozom ismét, nem a szexszel van bajom, hanem a módjával.

2016. márc. 20. 14:06
 32/36 anonim ***** válasza:

Rendben kérdező, jobb híján hiszek neked.


Ettől függetlenül amit korábban írtam, az áll: Mi is alapvetően hosszútávú kapcsolatot keresünk, de az igazság az, hogy ebből a szempontból még nálatok is válogatósabbak vagyunk. Viszont ha már ott vagy velem szemben a randin, tudom, hogy nem ezt keresem, a B-terv mindig ott lesz opciónak: szex.

Meglehet, hogy egyetlen randipartnerednél sem ütöd meg az A-terv mércéjét, de ettől még létezik az A-terv, hidd el. Ellenben érdemes volna számot vetni azzal is, hogy melyik pasiszintnél hol van az A-tervhez a léc(NB: mi ebben agancsváltóbbak vagyunk).

2016. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

agancsváltóbbak = válógatósabbak

(bocs, lassan pufferoló wireless billentyűzetem van, de már nem sokáig, az zicher...)

2016. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Ez rendben van, de nem értem, hogy valaki miért indít elvből ezzel? Úgy értem, szinte egy szót nem beszéltünk, egyből rámászik az emberre. A másik pedig, miért nézik az ilyenek tényleg hülyének meg töketlengyávaszarszemétpapucsnakstb azt (ahogy korábban az egyik válaszoló is írta), aki meg szeretne valaki mellett kitartani inkább? Persze, nálunk is vannak ilyen megjegyzések baráti körben(igen, főleg srácokkal vagyok körbevéve :D ), hogy "hát hülyének, hülye, meg haszontalan, komolyan venni épp lehetetlen, de attól még jól néz ki, legfeljebb megegyezünk valami másban", dobhatja ezt a gép, de mikor valaki nem képes bekalkulálni a komoly szándékot egyáltalán, meg nem bír elmaradni a fenekén és a másikat hülyézi meg uszítja, mintha ez lenne a követendő példa és bárki, aki érzelmeket meg társat akar, az hirtelen unalmas papucsnak számít, azt tényleg nem értem.


Egyébként igen, talán van bennem egy kis előítélet az ilyenek iránt, de közös megegyezéssel áldásom rá. Nálam a probléma ott kezdődik, hogy kezd kizárólagos, mitöbb norma lenni. És most a biológiai hátteret félretéve (mert azt már hallhattuk párszor), érdekelne a lelki háttere a dolognak. Szerintem ez önkeresés és önigazolás van benne, a nők oldaláról főleg, ha azt nézem, hogy néhány ismerősöm valóban kétségbeesetten keres magához valakit, mint a mérgezett egér, másnap meg lenyugszik és elvan egy ideig, esetleg hisztizik, hogy ő csak magára számíthat és mindenki semmibe veszi.

2016. márc. 20. 15:04
 35/36 anonim ***** válasza:

Erre ntok okosat írni neked, mert az való igaz, hogy nálunk szélesebb a paletta, amivel találkozhatsz és simán lehet, hogy egy tök beteg sráccal hoz össze a sors, de akár velem is(ha szerencséd van).

Amit leírtam, az a normális srác scenarioja, illetve az elfogadott megközelítés.

Természetesen ebben nem tartozhat bele az egyből a szexszel indítás vagy a másikra való rámászás, de persze nem is felelhetek minden férfitársam cselekedeteiért, ahogy a motivációikat sem ismerem.


A korszellemet azonban ntod legyőzni és ezzel mi is éppen annyira küzdünk, mi ti(sztem ti amúgy jobban, mert a férfi értékrend lassabban változik és makacsabb, lásd. a férfi smink behozatalát és elterjesztésének kísérletét vagy a nyugaton már belenyugvó, modern nő képét, miközben mi továbbra is a csak a hagyományos női szerepkörnek megfelelő nőket keressük).

A korszellem pedig az élvhajhászatot, a mának való hódolást és a gyors kielégülést hirdeti.

A gond nem is ezzel van, hanem az általa keltett bizalmatlansággal. Kicsit olyan ez, mintha mindenki gyanús lenne, hogy ő az áruló köztünk.

2016. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Te ne hajszold, ez ilyen egyszerű. Neked jogod van eldönteni. Igaz, ha komolyabbat akarsz, lejjebb kell adni a genetikai igényeidből. Ja hogy az már nem megy? Nem kell már sokat várnod rá, megveheted majd az adonisz-testű, hűségre (is) beprogramozott robotodat. Türelem!
2016. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!