Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért vonzódnak kizáróla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért vonzódnak kizárólag a jóképű pasikhoz, és azért nem mernek összejönni egy kedves, de csúnya pasival, mert félnek, hogy a barátnői előtt beég?

Figyelt kérdés

Tehát fél, hogy a barátnői lefikázzák ezért, hogy ezzel a béna pasival vagy? Meg, hogy ha esetleg már idős a pasi, akkor fél, hogy azzal piszkálják majd, hogy úr isten mekkora korkülönbség van köztetek, ez nem normális.. stb.

Van olyan, hogy idősebb pasinak fiatalabb nője van, de az ilyen nők rendre ilyen maguknak valók, kissé kirekesztett életmódot élnek társadalmilag és nincs sok barátnőjük, nem járnak sehová, legalábbis én ezt figyeltem meg.

Szóval ezért van az, hogy a legtöbb nő a jóképű. fiatal, sportos testű pasikra bukik, mert presztízs-t csinál belőle, hogy úgymond fel tudjon rá nézni egy társaságban, hogy igen, ez az én pasim. És hogy ezért a barátnői is úgy tekintsenek rá, hogy igen ő valaki, mert neki ilyen pasit sikerült szereznie?


2016. márc. 21. 12:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy a legtöbb magát kedvesnek tartó pasi, egoista balfék... Tudod ez egy olyan tulajdonság, amit nem magunkról határozunk meg...

Ráadásul nincs olyan, hogy valaki kedves, és akkor a földön mindenkivel kedves...

2016. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kinél hogy működik meg kinek mi a tapasztalata, de kb. az utóbbi másfél évben velem pont egy olyan férfi a legkedvesebb és lefigyelmesebb, aki tetszik is. Érdekes módon a "csúnya pasik" soha nem voltak velem ilyenek (nem, nem azért, mert nem veszem észre, észreveszek minden ilyet), de más jóképű pasik sem rajta kívül.


Szóval ha úgy alakul vele, hogy több is lehet, egyértelmű, hogy nem fogok nemet mondani neki, mivel kívül-belül egyaránt megfelel számomra.

2016. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy baromság.

Abba szeretek bele, aki külsőre is tetszik.

A párom is ilyen, elolvadok a mosolyától, a széles válláról, még az illatát is imádom.

A barátnőim szerint csúnya, nagy orrú, nagydarab pasi.

Nekem még az ő pasijuk nem kéne, az egyik túl lányos, a másik túl gebe, a harmadik (számomra) unszimpatikus az első perctől.

Még sose volt olyan, hogy egy pasi kettőnknek is tetszett, nem hogy mind a négyünknek.

Bezzeg mi testvérek is lehetnénk, mert a pasiknak ugyanaz kell: szőke haj, kék szem, jó alak. Ezt diktálja a média. :P

2016. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%

" mert a pasiknak ugyanaz kell: szőke haj, kék szem, jó alak'


Ez max. Hitlernek volt ideáelja, nekem nem.

2016. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A"8" válaszolóval értek egyet!!!

A felszínes kapcsolatok sajátossága, hogy a külső tényezőktől tesszük függővé, ha valakit szeretsz akkor lesz...od mások mit mondanak, mert idővel kibékülnek a helyzettel, mert látják Rajtad, hogy boldog Vagy.

38F

2016. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

Megcsókolni sem tudok olyat, akihez nem vonzódom.

pedig azért egy párkapcsolatban alap dolog.

2016. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

>A nők azért vonzódnak kizárólag a jóképű pasikhoz


A nők nem kizárólag a jóképű pasikhoz vonzódnak, ez tévedés.

2016. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%
Igen. A nők olyanok mint a macskák nagyon hiúk. Mindezek mellett hatalmas preztizs hogy a külsejükkel milyen csavót tudnak fogni maguknak. Szóval csajok között elég masszív verseny megy amikor akkor van szó hogy melyiknek milyen a pasija. Aztán persze az átlagos vagy annál rosszabb férfiak nem is kellenek nekik alapból sem, mert nem mozgat meg bennük semmit. A nők a jó külsőre és a vagyonra gerjednek :))
2016. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Nincsenek barátnőim, de akkor se jövök össze csúnya pasival. Mit szólna hozzá a szomszéd Marika néni?!
2016. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%
Most miért lettem lepontozva ? Ennyire nem vagytok hajlandóak elfogadni az igazságot ?
2016. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!