Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért vonzódnak kizáróla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért vonzódnak kizárólag a jóképű pasikhoz, és azért nem mernek összejönni egy kedves, de csúnya pasival, mert félnek, hogy a barátnői előtt beég?

Figyelt kérdés

Tehát fél, hogy a barátnői lefikázzák ezért, hogy ezzel a béna pasival vagy? Meg, hogy ha esetleg már idős a pasi, akkor fél, hogy azzal piszkálják majd, hogy úr isten mekkora korkülönbség van köztetek, ez nem normális.. stb.

Van olyan, hogy idősebb pasinak fiatalabb nője van, de az ilyen nők rendre ilyen maguknak valók, kissé kirekesztett életmódot élnek társadalmilag és nincs sok barátnőjük, nem járnak sehová, legalábbis én ezt figyeltem meg.

Szóval ezért van az, hogy a legtöbb nő a jóképű. fiatal, sportos testű pasikra bukik, mert presztízs-t csinál belőle, hogy úgymond fel tudjon rá nézni egy társaságban, hogy igen, ez az én pasim. És hogy ezért a barátnői is úgy tekintsenek rá, hogy igen ő valaki, mert neki ilyen pasit sikerült szereznie?


2016. márc. 21. 12:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
# 18: Ez azért hatalmas ostobaság, mert vannak egyéni ízlések is. Pl. a barátnőimmel teljesen más típusú férfiakhoz vonzódunk, egy nem tudnánk egymás előtt "villogni", mert aki az egyiküknek jóképűnek számít, azt a másik bottal sem piszkálná meg és fordítva.
2016. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

amúgy igen, ezt a villogást nem tudom honnan szeditek :D szerintem ez már azoknál nem téma akik már agyilag érettebbek mint a 10 évesek...


egyik barátnőm pasija se tetszik, nem találom őket vonzónak, de attól még jófejek, és örülök hogy a barátnőimnek megfelelnek. az én pasijaimat se tartották túl jóknak, de nem is nekik kell, hogy tetszenek. :D

2016. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21%

Manapság a tökéletes külső alapjáraton elvárható. Aki ennek nem felel meg az hulladék.


Ez nem az én véleményem, de ez jön le. Aki ronda haljon meg. Akkor viszont miért nem írtják őket az eugenika mentén?

2016. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nincs baj azzal, hogy a nők a legjobbat akarják, a férfiak is általában a legszebb nőt akarják, nem igaz? ;) Ismerek egy olyan embert, aki kb. 180 kg, igénytelen, lusta, és olyan nőgyülölet van benne, hogy Darth Vader is megirigyelné. És már többször hangoztatta, hogy neki csak egy nagyon csinos és szép nő kell.
2016. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem csinálok presztizst abból,hogy milyen kinézetű pasasom van.A lényeg,hogy engem fogjon meg valami,a többit tojom le.Mondjuk így se volt rá példa,hogy a legjobb barátnőm bármelyiket is leszólta volna,mert tudta,hogy szeretem az illetőt.A másik,hogy egyszer megjegyezte,hogy egész normális pasijaim voltak,kívül-belül.Pedig csak magamnak választok.
2016. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!