Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy csinos fiatal lányként ennyire magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan az hiszik hogy aki szép annak minden annyira egyszerű. Ez egyáltalán nem így van. Ha bárhova megyek akkor csak az ősbunkók másznak rám, igaz ők szinte mindenhol megtalálnak. Normális srácokkal alig akadok össze, amikor úgy alakul akkor sem igazán megy valami gördülékenyen a dolog. Szinte alig mernek megszólalni vagy a szemembe nézni. Aztán az a nagyon ritka eset amikor valamelyik elkéri a facemet akkor utána nem vesznek fel. Volt olyan srác akihez én mentem oda és azt hitte valami fogadás. Miután nem igazán tudtunk egymást megérteni bocsánatot kértem és elmentem. Nem esett valami jól. Bevallom elég félénk vagyok, vagy legalábbis elég nehezem veszem rá magam ilyesmire.


A barátnőimmel sincs nagyon szerencsém, amikor elkezdtem nővé érni akkor sokan eltávolodtak tőlem pedig szerintem nem adtam rá okot. Azóta is vannak ezzel gondjaim pedig most nem közös pasizásról van szó hanem egyszerű közös programokról és hasonlókról amikben nem szerepelnek férfiak. Van egy barátnőm aki szintén szép és ő sikeres a férfiaknál. Igaz ő sokukkal szexel de engem ez nem igazán vonz. 22 éves vagyok még egyetemre járok de szeretnék gyereket nem sokára mielőtt dolgozni kezdek. Egyrészt egyszerűbb is ilyen fiatal korban úgy és utána a munkakeresésbe és vállalásba sem kavar be. Anyukám is 19 volt amikor születtem szóval szerintem ez így helyes.

Eddig két pasim volt az egyikük 30 feletti volt de gyerekről például ő sem akart hallani sem.


Most pedig lassan ott tartok hogy fogalmam sincs mit kellene tennem. Társkeresőre is felmentem, de az nagyon durva volt szóval letöröltem magam elég rövid távon. A legtöbben fikázták a képeimet hogy mekkora csaló vagyok meg nevetséges vagyok és hasonlók. Aztán voltak akik nem ezen akadtak fent, hanem azon hogy nem reagáltam a pénisz fényképekre és többen megfenyegettek... Ebből rövid távon lett elegem.


Nem tudom, hol kellene ismerkedjek normális férfivel, aki még a régebbi típusú családi értékeket képviseli de néha azért tud fiatalos és bulizós is lenni.


2016. márc. 24. 20:10
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Egy szerető erős férfit akarsz.... minden 5ödik társkeresős adatlapon ez van, és az egyszerű, kedves, nőket tisztelő, szeretni tudó pasiknak nem ír vissza senki és ez kb minden 3. társkeresési problémás kérdésnél igy van. Ok nem vagyunk félistenek.

Még géppuska f.... Gézának mindenki válaszol. Jó nő vagy, jó pasit akarsz magad mellé, jó pasi meg élvezi hogy a legyet is megkapja röptében. Egy gyík :))))

2016. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
y genárácios palik életképtelenek
2016. márc. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
0%
az y generációs nők meg korrektek, nem általánosítanak és nagyon adnak a külsejükre...
2016. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 trükkös válasza:
Szia, én megismerkednék veled szívesen, írj privátba, puszi :)
2016. ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 42 43 Z generációs csajoknak X generációs anyukáik vannak, egymás melett állva még mindig nöiesebb anyukáik vannak mint maguk a lányok. Mai lányok nagyrésze vagy csufosan elhízott vagy egy szál csont egy elhordott vászon cipőben (slipiszben) még egy 35-40 közti nőnek legalább nőies formái vannak (tudom egy jó melltartó csodákra képes de legalább van mit bele tenni)
2016. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
93%

és az y genárációs pasik nem ugyan ilyenek

vagy elhízott lámák vagy 40 kilós rinya gépek, vagy adrenalintól felpumpált idegbeteg kis pö'ök

2016. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Ott a pont 46 os
2016. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Járj olyan helyekre, ahol nagy számban vannak az átlagnál értelmesebb férfiak, pl. színház, múzeum. Ott több az esélyed, hogy nem ősbunkókkal fogsz összeakadni.


Járj olyan helyekre, ahol alapból beszélgetsz másokkal, például csatlakozz kirándulós társaságokhoz, vitakörökbe, ilyesmi. Szóval olyan helyekre, ahol a férfiaknak a megismerkedéshez nem kell keresztülmenniük azon a tortúrán, hogy meg kell szólítaniuk téged.


Plusz nem ártana azért, ha próbálnál valamit tenni a félénkségeddel, és nyitottabbnak lenni, többet beszélgetni férfiakkal, akár csak úgy, különösebb cél nélkül. Az egyetemnél jobb hely az ismerkedésre nem létezik. (Mondom ezt mondjuk én, akinek csak nagy nehezen lett egyetlen barátnője volt az egyetem alatt, és őt sem ott sikerült összeszednem.)

2016. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Üresfejű, felszínes vagy, a szülésen kívül nincs más célod.. Soroljam?
2017. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket.

De meglepődve olvastam amit írtál ugyan is teljesen olyan mintha én írtam volna magamról. Nekem barátnőm sincs mert mind kimutatta a foga fehérjét így szépen csak dolgozok aztán ennyi. Bulizni se járok mert nincs kivel elég sz*ar érzés tudván mit gondolnak rólam az emberek hogy annak szöges ellentétje vagyok. Ismerek egy lányt szellemi fogyatékos és süket néma is. Amíg nem ismertem oda szóltam ismerősömnek néz már kiaz a kur*va(ribis magassarkú necc harisnya miniazoknya bunda platinaszőke haj rúzs stb szóval az a tipikus) és akkor mondta hogy valójában ki is az a lány,közelebbről azért már látszott az arcán hogy valami nem kerek. Ezt csak azért mondtam hogy mindenki az alapján itél ahogy kinézel de hogy valójában mivan benned az senkit nem érdekel.

2017. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!