Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy csinos fiatal lányként ennyire magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan az hiszik hogy aki szép annak minden annyira egyszerű. Ez egyáltalán nem így van. Ha bárhova megyek akkor csak az ősbunkók másznak rám, igaz ők szinte mindenhol megtalálnak. Normális srácokkal alig akadok össze, amikor úgy alakul akkor sem igazán megy valami gördülékenyen a dolog. Szinte alig mernek megszólalni vagy a szemembe nézni. Aztán az a nagyon ritka eset amikor valamelyik elkéri a facemet akkor utána nem vesznek fel. Volt olyan srác akihez én mentem oda és azt hitte valami fogadás. Miután nem igazán tudtunk egymást megérteni bocsánatot kértem és elmentem. Nem esett valami jól. Bevallom elég félénk vagyok, vagy legalábbis elég nehezem veszem rá magam ilyesmire.


A barátnőimmel sincs nagyon szerencsém, amikor elkezdtem nővé érni akkor sokan eltávolodtak tőlem pedig szerintem nem adtam rá okot. Azóta is vannak ezzel gondjaim pedig most nem közös pasizásról van szó hanem egyszerű közös programokról és hasonlókról amikben nem szerepelnek férfiak. Van egy barátnőm aki szintén szép és ő sikeres a férfiaknál. Igaz ő sokukkal szexel de engem ez nem igazán vonz. 22 éves vagyok még egyetemre járok de szeretnék gyereket nem sokára mielőtt dolgozni kezdek. Egyrészt egyszerűbb is ilyen fiatal korban úgy és utána a munkakeresésbe és vállalásba sem kavar be. Anyukám is 19 volt amikor születtem szóval szerintem ez így helyes.

Eddig két pasim volt az egyikük 30 feletti volt de gyerekről például ő sem akart hallani sem.


Most pedig lassan ott tartok hogy fogalmam sincs mit kellene tennem. Társkeresőre is felmentem, de az nagyon durva volt szóval letöröltem magam elég rövid távon. A legtöbben fikázták a képeimet hogy mekkora csaló vagyok meg nevetséges vagyok és hasonlók. Aztán voltak akik nem ezen akadtak fent, hanem azon hogy nem reagáltam a pénisz fényképekre és többen megfenyegettek... Ebből rövid távon lett elegem.


Nem tudom, hol kellene ismerkedjek normális férfivel, aki még a régebbi típusú családi értékeket képviseli de néha azért tud fiatalos és bulizós is lenni.


2016. márc. 24. 20:10
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Ha igaz az állításotok és nem érdekel titeket a külső akkor szerintem a Turcsy nagyon örülne nektek bár én sem bánkódnék :D
2016. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Nem úgy volt, hogy Turcsyról kiderült, h kamu?
2016. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
32es Én őszintén nem tudom hogy troll e vagy tényleg elmebeteg. De hatalmas forma.
2016. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Költőnő? ***** válasza:
Ipkiz, ha én rágós vagyok, megeszem a kalapom, de legyen meg a boldogságod; legyen ;)
2016. márc. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Szia!Kérdező nagyon cisnos szép szexi lány lehetsz.én fiúként,meg a többi emberek is azt hiszik snekinek nem tetszenek,később mgé is párjuk lesz.21/F
2016. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
0%
így jár akinek csak a jóképűek kellenek.
2016. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

A másik történet pedig jelenlegi. A barátnőm akárhányszor hazajön, minden egyes alkalommal amikor be akarják fűzni azt mondja: "Úristen, el sem hiszed, hogy milyen gyökér férfiak vannak." Csak a szokásos...tahó,gazdag tahó, anyuci nyakán élő stb...


Reális dolog, hogy normális nőből és normális férfiból is nagyon kevés van. A fele sérült, a másik fele a külsőségeknek és a bulizásnak él, a harmadik fele irtózatosan buta és maradnak azok, akik úgy néznek ki, mint bárki az első három típusból, csak éppen más a személyiségük.


Én is mesélhetnék arról férfiként, hogy engem mennyire ismernek félre a nők...de minek?


Ha kell, én beszélgetek veled - komoly kapcsolatom van, úgyhogy csak beszélgetés - és elmondom,hogy mi a gond veled, írj egy üzenetet. Annyit megér, nem?


24/F

2016. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Kitöröltem az elejét...


Szóval az első történet arról szól, hogy volt egy udvarlóm, egy szőke, természetesen nagymellű, intelligens lány aki mindig külsőre szörnyű férfiakkal jött össze...mint kiderült, azt hitte hogy ő nagyon csúnya mert csak a sötét bunkók mentek oda hozzá és mindenki hamar a szexre terelte a szót nála, ezért torz volt az énképe.

2016. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

37-es

...és ugyebár ne feledd a negyedik felét az embereknek, aki meg számolni nem tudnak valami jól.

2016. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
kérdező szerintem egyszerűbb a képlet mint hinnéd.....nem jönnek be a gyerekes beképzelt emberek de aki nem produkálja magát mennyire idióta azt nem veszed észre.....és tuti amúgy hogy finnyás vagy. max a mérce más....nem az utcai átlagember üti meg nálad a mércét hanem aki a sorozatokban csak a 3. vagy 4. leghelyesebb hapsi. és azt hiszed emyire toleráns vagy a külsőségre. amikor meg hogy te mész oda egy ügyefogyotthoz az meg azt bizonyíthatja hogy nem értesz a férfiakhoz, előtte ki kellett volna távolról ismerni, ha meg zsákbamacska módra odamentél hozzá az nem életszerű(fordítva a csaj már zaklatásnak venni)és tényleg kandi kamera gyanús.
2016. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!