Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy csinos fiatal lányként ennyire magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan az hiszik hogy aki szép annak minden annyira egyszerű. Ez egyáltalán nem így van. Ha bárhova megyek akkor csak az ősbunkók másznak rám, igaz ők szinte mindenhol megtalálnak. Normális srácokkal alig akadok össze, amikor úgy alakul akkor sem igazán megy valami gördülékenyen a dolog. Szinte alig mernek megszólalni vagy a szemembe nézni. Aztán az a nagyon ritka eset amikor valamelyik elkéri a facemet akkor utána nem vesznek fel. Volt olyan srác akihez én mentem oda és azt hitte valami fogadás. Miután nem igazán tudtunk egymást megérteni bocsánatot kértem és elmentem. Nem esett valami jól. Bevallom elég félénk vagyok, vagy legalábbis elég nehezem veszem rá magam ilyesmire.


A barátnőimmel sincs nagyon szerencsém, amikor elkezdtem nővé érni akkor sokan eltávolodtak tőlem pedig szerintem nem adtam rá okot. Azóta is vannak ezzel gondjaim pedig most nem közös pasizásról van szó hanem egyszerű közös programokról és hasonlókról amikben nem szerepelnek férfiak. Van egy barátnőm aki szintén szép és ő sikeres a férfiaknál. Igaz ő sokukkal szexel de engem ez nem igazán vonz. 22 éves vagyok még egyetemre járok de szeretnék gyereket nem sokára mielőtt dolgozni kezdek. Egyrészt egyszerűbb is ilyen fiatal korban úgy és utána a munkakeresésbe és vállalásba sem kavar be. Anyukám is 19 volt amikor születtem szóval szerintem ez így helyes.

Eddig két pasim volt az egyikük 30 feletti volt de gyerekről például ő sem akart hallani sem.


Most pedig lassan ott tartok hogy fogalmam sincs mit kellene tennem. Társkeresőre is felmentem, de az nagyon durva volt szóval letöröltem magam elég rövid távon. A legtöbben fikázták a képeimet hogy mekkora csaló vagyok meg nevetséges vagyok és hasonlók. Aztán voltak akik nem ezen akadtak fent, hanem azon hogy nem reagáltam a pénisz fényképekre és többen megfenyegettek... Ebből rövid távon lett elegem.


Nem tudom, hol kellene ismerkedjek normális férfivel, aki még a régebbi típusú családi értékeket képviseli de néha azért tud fiatalos és bulizós is lenni.


2016. márc. 24. 20:10
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Ebben igazatok van hogy kicsit olyan mint ha el akarnám magam tartatni de én nem csak gyereket szeretnék hanem családot. Egy szerető erős férfit és egy kisbabát akit mindketten imádunk. Nem vagyok hülye, a kortársaim nagyon mások ebből a szempontól de nekem ezek a céljaim. Nyilván amíg babázok addig otthon lennék a picivel pár évet, de utána dolgoznék természetesen. Sokkal egyszerűbb lenne így és azt olvastam hogy a gyereknek annál jobb minél fiatalabban szül egy nő.

A kérdésem teljesen komoly és nem panaszkodni akarok csak egyszerűen nem tudom hol és hogyan kellene egy normális pasit találni akivel lehet tervezni. Nyilván nem hülyíteném meg a gyerekkel kapcsolatos terveimmel nem vagyok hibbant teljesen :)

Azt is tudom hogy ezek másnak is okoznak problémát, de én speciel tényleg csak az ősember szintű pasikat vonzzon főleg. Barátnőmmel elmegyünk szórakozni este minimum 10 szexajánlat ilyesmi fazonoktól. Tudom hogy a pasik vizuálisak de azt tényleg nem értem hogy amelyiknek érettebb a gondolkodásmódja az miért nem képes beszélgetni velem. Persze most nem csak a gyerekről van szó, hanem úgy az egészről. Az egyetemen is csak a bunkók találtak meg eddig. Van egykét csoport társam akik szimpatikusan emberileg de például velük nem tudnék kapcsolatot elképzelni. Azt tudom hogy az eddig szerelmes belém elvileg szóval vele igyekszem nem szemétkedni mert gondolom nem esik neki ez jól. Őt például megkérdeztem hogy mit gondol a korai családalapításról de eléggé lehurrogta a dolgot.

Volt olyan srác is aki fizetni akart nekem. Az is rosszul esett hogy ennyit néz ki belőlem.

Az őszinte emberi kapcsolatok is nagyon hiányoznak ahogy mondtam. Barátnőm sem sok van, és aki van is ő elég fura. Egyetemen vannak páran kikkel jóban vagyok de pl közös programokra nem igazán hívnak el. Nem tudom miért pedig szerintem nem vagyok bunkó meg semmi ilyesmi.

2016. márc. 24. 20:49
 12/51 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezemre esik elhinni, hogy ilyen nő létezik.
2016. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
22%
Kamu a kerdes csak idegesíteni akarja a gyík felhasznalokat
2016. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Na, én tényleg sajnállak és nagyon szurkolok, hogy összejöjjön neked ez az élet!
2016. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
90%

"Van egykét csoport társam akik szimpatikusan emberileg de például velük nem tudnék kapcsolatot elképzelni."


Miért nem? Kivel tudnál kapcsolatot elképelni? Milyen külső-belső tulajdonság kell, hogy elolvadj a pasitól? :D

2016. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Annyiból tényleg nagyon gyanús hogy túl normális mai nőnek :D

Nade most le leszek pontozva már megint.

2016. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
67%

"...Van egykét csoport társam akik szimpatikusan emberileg de például velük nem tudnék kapcsolatot elképzelni."

Hát, szerintem itt van a hiba... miért? Nem elég helyesek? Nem kigyúrtak? Nem jó a dumájuk? Én nőként alapból megértem ezt, de úgy látom, már Te is túl vagy a "legyen alfa, akkoris ha nonstop megcsal"-korszakon... (igen, kedves béták, ebből ki kell nőnünk, és az idő) hidd el, ha kapásból barátzónába rakod azokat, akikkel amúgy minden rendben lenne, akkor az életben nem fogsz normális pasit találni magad mellé...

2016. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 Költőnő? ***** válasza:
50%
Sztem az az egyik legnagyobb baj, hogy szinonimaként használunk manapság olyan szavakat mint egyedüllét és magány. Pedig nagyon nem ugyanaz a kettő. Itt most nekem pl nem egyértelmű h egyedül vagy, vagy magányos. Előbbi nem feltétlenül rossz. Utóbbi viszont azt jelenti h belőled hiányzik vmi, amit elképzeléseid alapján esetleg másnak kellene pótolnia. Az pedig sosem fog jól elsülni.
2016. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

28f vagyok


Nekem nem volt még barátnőm. De ennek ellenére en sem szeretném tul sokáig húzni az időt. Már dolgozom egy pár éve. Engem például nem zavarna a terved, és szerintem a gyes alatt (nem tudom mennyire törvényes) de a mesteri fokozatot el lehetne végezni távoktatásban is vagy esetleg meg tanulhatnál egy két + idegen nyelvet ami majd sokat segítene a későbbi állás keresésben.


Örülök, hogy nem haltak ki a család centrikus csinos lányok :). :P

2016. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

A 17esnek igaza van,nem ártana egy kicsit mérlegelned..

Amúgy én is 22 éves vagyok,milyen érdekes

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

2016. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!