Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazságos dolog a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazságos dolog a társadalomban, hogy amig egy csúnyább nőnek életében simán lehet több pasija is, addig egy előnytelen külsejű férfinak talán egy barátnője sincs egész életében, és max csak a prostikra számithat?

Figyelt kérdés
Állitólag egyenlő esélyekkel indul mindenki, én mégis azt veszem észre, hogy a nőknek ezen a téren sokkal könnyebb dolguk van. Nekik maximum csak annyi a "gondjuk", hogy ki "kell" választaniuk a nekik tetsző pasi jelentkezőt.Miért van ez?

2016. márc. 28. 14:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Az elet igazsagtalan, fogadd el. Tulbonyolitod az eleted, ha ilyeneke gondolkodsz es felesleges is.
2016. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
66%

Senki se mondta, hogy igazság van a földön.

De a szerencse forgandó, szóval nézd az életet kicsit távolabbról. Hamarosan fordul a kocka, hidd el, mert 30 feletti férfiként már a nők lesznek előnytelenebb pozícióban.

Egyetlen dologra legyen gondod, hogy addigra nehogy lekösd magad.

2016. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
96%

A társadalom sosem igazságos. A világ sem az.

Ha nem jut nő, majd csinálok mást. Alacsony és ocsmány férfiként én legalább próbálkozom barátnőt szerezni, és folyamatosan fejleszteni magam. Ennyit tudok tenni. Ha megteszel mindent, ami rajtad múlik, akkor nincs okod a panaszra. Egy párkapcsolat létrejötte mindig két emberen múlik, de a másik nem gondolataira te nem hathatsz. Koncentrálj arra, amire van ráhatásod, mintsem azon keseregsz, amire nincs.

2016. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
45%

Csak megerősíteni tudom, amit #12-es ír.

30 után indul a második leosztás.

2016. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
82%

Üdv a valóságban. Dőlj hátra, és élvezd az előadást.

És ha már valóság: azt hiszem, vannak ezerszer nagyobb problémák is annál, hogy mennyire retkes kinézettel hány dugása lesz valakinek. Mondjuk egy vért hányó családtag, vagy egy maradandó károsodást okozó baleset, vagy hasonlók. De ez nem tartozik ide túlságosan, csak azt kívánom érzékeltetni, hogy az életben sokkal nagyobb problémákon kell agyalni, mint az ezen az oldalon feltett kérdések 75%-a.

2016. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
79%
A társadalom úgy általában nem igazságos. Az emberek sem azok. De most nem azért, de miért működne a párválasztás igazságos alapokon? Azt kapod, amit kiérdemelsz. Ilyen vagyok olyan kvalitásokkal. A párválasztás nem tudatos, igazságos jó szamaritánus módon történik, hogy ki kihez vonzódik az nem azon múlik, hogy mindenkinek egyenlő esélyei legyenek. Az ellentmondd a legfőbb evolúciós szelekciós szabályoknak. Az szaporodik, aki arra érdemesnek találtatik. Csúnya vagy sem, ennek semmi köze az igazságossághoz, és igen, nem vagyunk ösztönlények, de attól még biológiai lényekként minket is kötnek bizonyos szabályok. Puszta jó szándékból senki sem fog összeállni senkivel. Csak azért, mert nekem még nem jutott fax, nem jön oda hozzám egy pasi, hogy megszánjon eggyel, mert az olyan igazságos. Ha idejön, az azért lesz, mert ő akarja nekem odaadni a farkát, és nem azért, mert én szeretném. Az élet önző. Tessék felnőni és elfogadni.
2016. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha rám hallgatsz, 16-ossal megismerkedsz.
2016. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ha rám hallgatsz, 16-ossal megismerkedsz."


Úgyis azzal jönne egy idő után a 16-os válaszoló hölgy, hogy most épp nem keres senkit, vagy pedig azt mondaná, hogy nincs köztünk kémia, vagy nem vagyok az esete, vagy pedig maradjunk csak barátok... Köszönöm, egyik befejezésből sem kérek, sajnos már megszoktam, hogy a nők nagy része ilyen sajnos valami miatt...

2016. márc. 28. 15:37
 19/44 anonim ***** válasza:
59%

Tudod mit, igazad van, hagyd őt békén...

Ha így állsz hozzá, jobb lesz neki is.

2016. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

"Tudod mit, igazad van, hagyd őt békén...

Ha így állsz hozzá, jobb lesz neki is."


Rengeteg, először normális, rendesnek tűnö lánynál próbálkoztam már, és az lett a vége, hogy indoklás nélkül lekoptattak, rosszabb esetben szó nélkül eltűntek, pedig abszolút normálisan, tisztelettudóan közeledtem feléjük. De olyan is előfordult, hogy egy bunkó, nagymenő partiarc mellett kötöttek ki, két nappal előtte nekem meg ezek a lányok azt kamuzták, hogy épp nem kell nekik társ... Erre mit tudsz irni?...

2016. márc. 28. 15:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!