Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazságos dolog a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazságos dolog a társadalomban, hogy amig egy csúnyább nőnek életében simán lehet több pasija is, addig egy előnytelen külsejű férfinak talán egy barátnője sincs egész életében, és max csak a prostikra számithat?

Figyelt kérdés
Állitólag egyenlő esélyekkel indul mindenki, én mégis azt veszem észre, hogy a nőknek ezen a téren sokkal könnyebb dolguk van. Nekik maximum csak annyi a "gondjuk", hogy ki "kell" választaniuk a nekik tetsző pasi jelentkezőt.Miért van ez?

2016. márc. 28. 14:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Nyilván, a társkeresési problémákkal küzdő férfiak címlaplányokat linkelgetnek be, mint "átlagos" lány, a nők, akiknek meg minden napra jut 10 férfi minden ujjukra, azok be tudják lőni az átlagost. Kérlek mesélj még. Főleg arról, hogy tud ember ilyen fals következtetésre jutni?
2016. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Meg is van:

[link]


Ajánlom figyelmedbe kiváltképp a következő chartot: Female messaging & male attractivenes...

(vö. a férfi megfelelőjével és annak standard normál eloszlásával)

2016. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
90%

"akiknek meg minden napra jut 10 férfi minden ujjukra"


Ezt mikor álmodtad, vagy melyik haverod mesélte? Ez a 10 férfi valójában maximum 5, de az is csak beszólogató munkás, meg fenékfogdosó perverzek a buszon.


Míg itt a férfiak nagyrésze azt állítja, hogy ő ugyan nem szokott kezdeményezni, a nők pedig azt, hogy egy átlag hétköznap senki nem közeledik hozzájuk, addig nem tudom mi alapján ferdítenek itt naponta ilyeneket...

2016. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Egy idézetet muszáj vagyok betenni ide, mert olyan cuki lesz, ahogy megtámadod:


"Just to illustrate that women are operating on a very different scale, here are just a few of the many, many guys we here in the office think are totally decent-looking, but that women have rated, in their occult way, as significantly less attractive than so-called “medium”:


Females of OkCupid, we site founders say to you: ouch! Paradoxically, it seems it’s women, not men, who have unrealistic standards for the “average” member of the opposite sex."

2016. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

#32 Ez a cikk (anno én is belinkeltem itt egyszer-kétszer ugyanezt) nem azt tárgyalja, hogy mit látnak a férfiak és a nők átlagosnak, hanem hogy a társkeresőn lévőket hogy osztályozzák, de mindegy...


Ezeket a mondatokat ajánlom egyébként:

"When it comes down to actually choosing targets, men choose the modelesque. Someone like roomtodance

2/3 of male messages go to the top 1/3 of women.

above gets nearly 5 times as many messages as a typical woman and 28 times as many messages as a woman at the low end of our curve. Site-wide, two-thirds of male messages go to the best-looking third of women. So basically, guys are fighting each other 2-for-1 for the absolute best-rated females, while plenty of potentially charming, even cute, girls go unwritten."



"As you can see from the gray line, women rate an incredible 80% of guys as worse-looking than medium. Very harsh. On the other hand, when it comes to actual messaging, women shift their expectations only just slightly ahead of the curve, which is a healthier pattern than guys’ pursuing the all-but-unattainable."

2016. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Gondoltam leesik a lírai túlzás, látom nem ment át. Azt tán elismered, hogy azért a nők java részének van talonban 2-3 "barát", akihez "lehet nyúlni", ha mondjuk az aktuális párkapcsolat befuccsol. Ezért van az a jelenség példának okáért, hogy ha van egy szakítás, jó párszor már 2 nap múlva más férfi van a nő mellett.
2016. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
59%
#36 Amelyik nőket te tartod számon, azok között biztos így van. De az nem az összes nő.
2016. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Ezt hívják általánosításnak. Tudom ez gyakorin főben járó bűn, holott a gyakorlatban minden ember általánosítja a véleményét, legyen szó romákról, mérnökökről, politikusokról vagy bevándorlókról.
2016. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
#38 Igen, ez általánosítás, viszont ha rá akarod húzni, hogy ez az igazság, akkor azt butaságnak hívják.
2016. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Bocs, de én most elvesztettem a fonalat. Magával az én érvemet alátámasztó mondattal támasztod alá a te érvedet?

Nem is tudom hogy mosolyogjak vagy sírjak.

Ezt részét megértetted?

"As you can see from the gray line, women rate an incredible 80% of guys as worse-looking than medium. Very harsh."


Azt persze gondoltam, hogy eltereled a figyelmet a társkereső szóra, de valljuk be gyenge próbálkozás, miután a képek megítéléséről beszélgettünk és az idézet teszt is éppen ezt tette, szóval a chartok relevanciája alig megkérdőjelezhető ezzel.


Tessék szépen morzsolgatni a számokat: ti látjátok a srácok 80%-át rondának és nem mi a nőkét. Persze tudom, hiú a remény, hogy valaha bárki is elismerje a másik igazát ezen a felületen, de valljuk be én megtettem, amit egy ilyen fapados platform a kis txt szövegbeviteli lehetőségeivel nyújt.

2016. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!