Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazságos dolog a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazságos dolog a társadalomban, hogy amig egy csúnyább nőnek életében simán lehet több pasija is, addig egy előnytelen külsejű férfinak talán egy barátnője sincs egész életében, és max csak a prostikra számithat?

Figyelt kérdés
Állitólag egyenlő esélyekkel indul mindenki, én mégis azt veszem észre, hogy a nőknek ezen a téren sokkal könnyebb dolguk van. Nekik maximum csak annyi a "gondjuk", hogy ki "kell" választaniuk a nekik tetsző pasi jelentkezőt.Miért van ez?

2016. márc. 28. 14:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy sztem 16-os nem ilyen lett volna.
2016. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
16os vagyok: valóban nem keresek társat, mert vőlegényem van és nem egész egy év múlva már férjnél is leszek, de azért ne nézzetek ennyire szentnek :D Nyilván nem tudom megígérni, hogy a kérdező tetszene nekem, és belemennék vele egy kapcsolatba, ha egyedülálló lennék, sőt, ha esetleg valóban nem tetszene, akkor azt sem tudom, milyen ember, így a visszautasítás is lehet, hogy bántóra sikeredne (mintha létezne nem bántó visszautasítás), és ezzel is a negatív tapasztalatait erősíteném.
2016. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
94%

A csúnya férfiak örülnének a szexnek is, a csúnya nők pedig nem szeretnének csak használati tárgyak lenni, szeretnének érzelmeket is.


Lehet, hogy egy nőnek könnyebb szexkapcsolatot kialakítania, de ne keverjük már ezt a párkapcsolattal.

Ezen az oldalon is rengeteg magát csúnyának mondó férfi hangoztatta, hogy neki szép, csinos, aranyos barátnő kell. A szép, csinos, aranyos lányok pedig nyilván olyan férfit szeretnének, akihez vonzódnak. A csúnya lányok nem kellenek még a csúnya pasiknak sem.


Egyébként nem unalmas még ez "a nőknek minden könnyebb, csak megszületniük volt nehéz" téma? Nem tárgyaltuk ki még ezerszer?

2016. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
53%

"Lehet, hogy egy nőnek könnyebb szexkapcsolatot kialakítania, de ne keverjük már ezt a párkapcsolattal.

Ezen az oldalon is rengeteg magát csúnyának mondó férfi hangoztatta, hogy neki szép, csinos, aranyos barátnő kell. A szép, csinos, aranyos lányok pedig nyilván olyan férfit szeretnének, akihez vonzódnak. A csúnya lányok nem kellenek még a csúnya pasiknak sem."


Ja, csak akkor lenne egy megjegyzésem. A semmiből még mindig jóval nehezebb kapcsolatot kialakítani, mintha valaki lazán elkefélget pár hónapig, megismer embereket akikkel "van kémia", ergo a gyengébb minőségből még mindig könnyebb kapcsolatot alakítani, mint a zéróból.


A szép, kedves, aranyos (én valamiért ezeket a jelzőket látom a kérdésekben, nem azt hogy legyen címlaplány) jelzők pedig teljesen mást jelentenek női és férfi szótár alapján. Legyen annyi elég, hogy ha egy férfi elé állítasz 10 nőt, átlagban egy férfi ebből legalább 7-8 nőt szépnek mond, kapcsolatra alkalmasnak. Vagy mert szép az alakja, vagy mert mosolyog a szemével, vagy tetszenek a szeplői, bármi apróság megfoghatja a férfit. Míg ugyanez a kísérlet egy női választóval úgy alakul, hogy 1 vagy 2 férfit tart vonzónak és kapcsolatra alkalmasnak. Feel the difference...

2016. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

"A szép, kedves, aranyos (én valamiért ezeket a jelzőket látom a kérdésekben, nem azt hogy legyen címlaplány) jelzők pedig teljesen mást jelentenek női és férfi szótár alapján."


Igen, a szép jelzőt használják, nem mondjuk az átlagosat. Nem egyszer volt olyan kérdés az oldalon, hogy hogy is néz ki a férfiak szerint az átlagos lány. 90%-ban szép lányokat linkeltek. Tehát ha a férfiak a szépet látják átlagosnak, akkor a szép még efölött van. És ez nem csak gondolatkísérlet, mint a tiéd, hanem ténylegesen férfiak véleménye.

2016. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

25

Ezt nem hagyhattam szó nélkül.

Ugye azt is elmondanád, hogy ugyanezen kérdés fordítottjakor a nők ugye tényleg átlagos srácokat linkeltek?

2016. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
#26 Nem feltétlenül, de nem is kigyúrt Brad Pitteket, amiket az itteni férfiak terjesztenek. Szerintem a nők képe az átlagról közelebb van jóval a valósághoz, mint a férfiaké az átlag nőtől.
2016. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

#27


Azért mókás mikor az átlag srácnak is kockás a hasa meg konkrét mellizma van a linkeken. Az animék káros hozadéka ez: ott van az, hogy még a kövér/nagyon vékony karakter is szuperizmos.

2016. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Hát qrvára nem, nagy hazugság, amit írtál.

Persze ezen csak összeveszni lehet, mert nem fogsz konkrétat linkelni, hogy mindenki lássa is, amit mondasz.

A valóság az, hogy az átlag férfit sokkal rosszabbul lövik be a nők, mint fordítva. Azt az egy kedvezményt tudják megadni, hogy nem kigyúrtakat tettek be, de semmi egyebet.


Mellesleg erről a témáról már volt tudományos cikk is. Ha gondolod, kikeresem neked, de angolul van.

2016. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
#29 Várom a cikket is, illetve az ilyen képlinkelős kérdéseket is, ahol a kockahasú szépfiúkat titulálták átlagnak.
2016. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!