Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem mer leszólítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem mer leszólítani az utcán egy nőt, az egy gyáva lúzer?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a városba tök egyedül. Sok videót láttam, és sztorit hallottam arról, hogy lehet így ismerkedni.

Én gyakorolni akartam volna tegnap, és a gátlásaim félelmeim leküzdésére fókuszálni. Nem úgy mentem, hogy most barátnőt szerzek.

Járkáltam vagy két órát, és semelyik csajt nem mertem megszólítani. :(


Általában a pasijukkal voltak, vagy barátnőkkel, és sok csaj sétált egyedül is, de azok túl szép csajok voltak hozzám.


Eredménytelenül, és cselekvés nélkül zárult a tegnapi nap. :(


Viszont nem akarom ennyiben hagyni, mert más egyéb, jobb ötletem nincs, és tetszik kívülről nézve ez a műfaj. :)


2016. ápr. 3. 09:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem gyáva lúzer. Ha nincs egy tényleg nyerő megjelenésed, akkor teljesen felesleges megpróbálkoznod így a csajozással. Sokan beszélnek a szövegről, de az egész kinézetfüggő.

Ugyanazzal a szöveggel megpróbálkoztunk 3-an. Én, átlagos, egy helyesnek mondott barátom, meg egy átlag alatti srác. Az eredmény az lett, hogy a helyessel szinte minden lány leállt dumálni, velem egy részük, a harmadik sráccal meg senki.

2016. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Semmiképp se add fel! Legközelebb amikor mész az utcán, mosolyogj azokra a lányokra, akik szembe jönnek és tetszenek! Vagy a héven. Tökmindegy. Csak próbálgass kilépni a komfortzónádból! Ez legyen a következő lépés. Ha ez már elég önbizalmat ad, nah, akkor jöhet a leszólítás. Csak tényleg ne egy forgalmas helyen, mert ott valszeg sietnek az emberek. De mondjuk buszmegállóban kinézhetsz magadnak vlkit, aztán start rá. Az sem baj, ha előtte szemezel vele, így nem érhet visszautasítás direkt nyitásnál.

Kitalálom milyen videókat néztél: pua.hu

Szerintem azok megrendezett videók.

2016. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg értelmes ember vagy, nem gyáva! Én nőként sosem értettem az utcán ismerkedést, persze biztosan túl racionális vagyok... de statisztikailag nagyon minimális az esélye, hogy egy utcai ismerkedés sikeres legyen.

Eleve azoknak a nők, akik az utcán felkeltik a férfiak érdeklődését, valószínűleg mások érdeklődését is felkeltették már, ezért nagyjából a 80%-uk foglalt lehet.

A fennmaradó 20% pedig vagy nem ismerkedik utcán, vagy elvileg ismerkedik, de épp siet valahová, vagy vár valakit; vagy leszbikus, vagy épp halálosan szerelmes valakibe, stb. stb.

Marad kb. 1-5%, akinél érdemes próbálkozni, de akkor még mindig ott van a kérdés, hogy vajon te bejössz-e neki. És soha nem fogod tudni objektíven megítélni, hogy az elutasítás a személyednek szól, vagy a fenti okok valamelyike áll fenn. (Ilyenkor jön, hogy a "van pasim" indokot úgy értelmezik, hogy "biztos csak le akart rázni" - holott egy vonzó nőnek miért ne lenne pasija? Az lenne a fura, ha nem lenne! Pláne, ha figyelembe vesszük, hogy egy párkapcsolatban élő nőnek a kisugárzása is jobb, nagyobb eséllyel veszik észre a férfiak. Engem pl. mindig akkor szólítanak le utcán, mikor van valakim, ha nincs, akkor sokkal ritkábban, illetve olyanok, akik nálam szóba se jöhetnek - pl. öregurak.)


Ilyen sikerességi rátával és objektív visszajelzési lehetőség hiányában szerintem csak a mazochisták ismerkednek.

2016. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#13

Ezért nem szerettem sosem utcán ismerkedni én sem, de mivel nincs társaságom, munkahelyen csak férfiak vannak, edzőteremben csak férfiak vannak (kivéve, mikor lehozzák a barátnőjüket), társkeresőn erős férfitöbblet van és mindig van 20 lyukvadász jóképű, aki viszi a nőket, így más lehetőségem nem maradt.


Aki utcán ismerkedik az nagy valószínűséggel azért teszi, mert nincs más lehetősége.

2016. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Én a lyukvadászt és a jóképűt nem venném egynek. A legtöbb lyukvadász, akit a társkeresőn megismertem átlagos volt! Nem is értem, h itt miért terjedt el ez, h a lyukvadászok mind jóképűek.
2016. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

Azt írtam, hogy van 20 jóképű lyukvadász. Ettől még lehet több lyukvadász is, akik nem jóképűek...

2016. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Pedig annyira egyszerű valakit leszólítani... Persze azokat ne állítsd meg, akik mennek valamerre. De ha látod, hogy várakoznak (pl. Westend vízesésnél mindig sokan vannnak :D), akkor minden további nélkül. Azért jutott ez eszembe, mert ott már engem is leszólítottak. De volt, hogy egy kávézóban ültem egyedül, és odajött egy pasi azzal, hogy "itt finom a kávé, ugye?" Ilyen egyszerűen, lazán... emberi módon.


Biztos sok a búval bszottak is, de azért ne általánosítsunk. Én mindig mindenkivel szívesen beszélgetek, ha normálisan közelednek és látom rajtuk, hogy nyitottak és nyugodtak. :) Ugyanis attól én is zavarba jövök, ha látom, hogy reszket a közelemben. Úgy már kellemetlen, de akkor sem bunkózom.

2017. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz odamenni (ami nem egyenlő azzal, hogy máshol szívesebben ismerkedsz és/vagy nem vagy "rászorulva" az utcai ismerkedésre), az azért jelez valamiféle belső gyávaságot, félelmeket.


Kérdező, keress olyan havert, akivel motiváljátok egymást. Add neki oda egy havi fizetésedet, amennyiben nem mész oda aznap pl. 10 nőhőz és nem lesz gond a motivációval. :D

2017. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új válaszokat! :)
2017. máj. 6. 20:34
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Gyáva, férfiatlan és sorolhatnám.
2017. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!