Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem mer leszólítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem mer leszólítani az utcán egy nőt, az egy gyáva lúzer?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a városba tök egyedül. Sok videót láttam, és sztorit hallottam arról, hogy lehet így ismerkedni.

Én gyakorolni akartam volna tegnap, és a gátlásaim félelmeim leküzdésére fókuszálni. Nem úgy mentem, hogy most barátnőt szerzek.

Járkáltam vagy két órát, és semelyik csajt nem mertem megszólítani. :(


Általában a pasijukkal voltak, vagy barátnőkkel, és sok csaj sétált egyedül is, de azok túl szép csajok voltak hozzám.


Eredménytelenül, és cselekvés nélkül zárult a tegnapi nap. :(


Viszont nem akarom ennyiben hagyni, mert más egyéb, jobb ötletem nincs, és tetszik kívülről nézve ez a műfaj. :)


2016. ápr. 3. 09:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utcán ismerkedni a legegyszerűbb és időhatékony, na de mindenkinek más a véleménye látod ahány ember annyi igény.
2017. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Diavolino44 ***** válasza:

Ha tetszett a "mufaj" akkor miert nem kerdezoskodtel a Pua-knal hogy lehetne ezt a dolgot kezelni. Mivel ez hozzank tartozik. Ha tudsz angolul akkor Rsd Max, natural lifestyle youtube videok megfogjak valaszolni a kerdeseidet. Mert nem a odamenni a legnehezebb!! A magyar puak kozul a szerintem legjobbal beszeltem a daygamerol, azt mondta, hogy az a legnagyobb kihivas mikor 14 csaj zsinorban elutasit, de te oda mesz a 15 dikhez is.

Par trukk a konkret problemadra:

-wingman, szerezz valakit akivel egyutt mentek csajozni, s adj neki 5000 ft ot s mond, hogy csak akkor adja vissza, ha minimum megszolitottal 10 lanyt.

-bemelegites, ezt irtak mar elottem, beszelgess mindenkivel, mielott elindulsz csajozni, legyel tok jo hangulatba, s akkor sokkal konnyebb lesz.

-pia, most ugy oszinten, szerinted mennyi sikered lesz az elejen? hat amugy se sok, ugyhogy kezdesnek ha kicsit spicces vagy, senkit nem fog erdekelni. Az a lenyeg, hogy csinald, csinald es csinald.

-golden phonecall: ez egy tecnika. Mond el ezt a problemadat egy baratodnak. S mikor a terepre ertek, hivd fel, kezdjetek el beszelni, 1 az jo bemelgitesnek, 2 o tud segiteni. Odaersz a lanyhoz, ird le ugy, hogy a lany is hallja, kerdo hangsullyal, pl szoke haj, feher felso kek farmer, erre a lany felkapja a fejet (csinald ugy, hogy tenyleg hallja, mert nem er semmit az egesz) ado oda a telefont, hogy ot keresik. Ekkor a baratod, mondja el a szoveget, hogy figyu, a haverom egy nagyon cool srac, de em mert megszolitani, mert tul félénk, de vilagbajnok csokie evesben, evek ota ismerem, s o a legjobb srac akivel muszaj beszelned. (Vagy valami ilyesmi, az a lenyeg, hogy dicserjen kicsit, s indokolja meg amit te felsz elmondani, kicsit viccesen)

- fokozatossag elve, menj oda random jarokelokhoz es kerdezd meg hany ora, masnap hany ora, aztan tudna-e segiteni, merre van ez meg az, kovetkezo nap hany ora es milyen volt a napja stb. Mindig adj hozza egy kicsit.

- Bele a kozepebe elv, szurd ki a legszebb not akihez odamehetsz, s kezd vele a napot, utan mar sokkal konnyebb lesz, mert mar a legnehezebb kihivason tul vagy.

- S ime a satani tanacs, hasznalj elore megirt szoveget. 8-10 mondat. Amit ellenoriztess le egy-ket lany baratoddal vagy akar itt a gyiken, hogy a lanyok mit szolnak hozza. Akar meg is kerhetsz egy-ket random ismerosodet, segitsen letesztelni, ugy hogy kimentek az utcara es te elmondod neki ezt a szoveget. A csajok akiket megkertem nagyon tetszett nekik az otlet. Ez az a tanacs amiert utaljak a puakat. Nah de miert is jo ez? Mert mikor megnyitsz egy lanyt, millio gondolot fog egyszerre uvolteni a fejedben, a torkodba dobog a szived, legszivesebben leloned magad. De elkezded mondani a szoveget amit ugy tudsz mint a vizfolyast, ezzel atveszeled az elso par masodpercet, s utana kezdedz megnyugodni.

Azert az irasodbol lejott nalad tobb dolog sem stimmel, szoval eloszor azokon kellene dolgozni.

2017. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!