Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket inkább jó személyiségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket inkább jó személyiséggel a férfiakat meg jó külsővel lehet megfogni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Komoly kapcsolatra az első amúgy a második bármelyik nemnék, de a nőknek manapság jobban számít a külső. Úgy értem a férfiak többsége boldog egy átlagos nővel szexuálisan, a nők viszont igazán vonzódni csak a felső 10-30%-hoz képesek.
2016. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Pasi vagyok de pont fordítva látom. Mi férfiaknak nagyon fontos a külső. Ha már kis felesleg van rajta disznó és társai. Én is tudom hogy fontos a jó külsejű nő. Szép mell karcsú test szép arc Stb.
2016. ápr. 18. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Vagy bejössz külsőre a nőnek vagy hasznos vagy számára vagy nem létezel. Aki tinédzser kor felett még mindig elhiszi a személyiség/belső érték dumát, azon már nem lehet segíteni.
2016. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem mindkét nemet a külsővel lehet megfogni.


Amúgy amit 2-esként írtál, erős túlzás. Sosem értettem, mi értelme túlozni, vagy komolyan mondod, hogy egy nőt, aki tényleg kis felesleg, akkor ledisznóznának.

Azt sem értem, hogy ha a nők maguknak akarnak tetszeni és ezért csinálnak mindent, akkor miért van a nyafi, hogy nekünk nem tetszenek?

2016. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nőknek is többnyire a külső a fontos, mint a férfiaknak úgy általában. Mondjuk nekem nem, mert pl. én egy nagyon gyönyörű lány helyett egy átlagos külsejűt választanék, ha az átlagos szimpatikusabb számomra. Sok nőt leginkább helyes pofival és sok lóvéval, sok férfit pedig nagy tejcsárdákkal, meg formás, feszes popsival lehet megfogni, de vannak, akiknek a belső emberi tulajdonságok a fontosabbak.
2016. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. Csak nézz körül, hogy hány ronda nőnek van pasija, és közben hány ronda férfinak van nője!
2016. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem, hogy a férfiak vizuális típusúak. A férfiak ezzel igyekeznek megmagyarázni a felszínességüket, a nők meg ezzel szemben hazudnak sokszor, és azt mondják nekik nem számít a külső, de a nők is többnyire felszínesek. Én pl. férfi vagyok, de hülyeségnek tartom ezt a vizuális dolgot. Ha választhatnék két csaj közül, hogy melyik legyen a barátnőm, akkor azt választanám, amelyik szimpatikusabb. Tegyük fel, hogy van egy nagyon szép, de bunkó csaj, meg van egy kevésbé szép, átlagos csaj, aki nagyon kedves, aranyos, stb. A kettő közül én az átlagosat választanám, a beképzelt, bunkó, ám ugyanakkor 10/10-es nő helyett. Ugyanis nálam nem a külső a legfontosabb, hanem, hogy egy nő beképzelt vagy kedves. Ha kedves akkor megdugnám, meg feleségül venném, ha átlagos kinézetű, viszont egy bombázó, nagyon beképzelt csajt inkább agyonvernék, ha úgy adódna. Szóval a pláza cicákkal, meg általában a túl szép nőkkel az a baj, hogy elég beképzeltek, bár többnyire az átlagos és átlag alatti nők is azok manapság már egyre több a nagyképű ember a fiatalok között. Mindenesetre én biztos, hogy nem akarnék semmit egy beképzelt szukától, akár szép, akár nem szép. Szóval nekem férfi létemre a személyiség a fontos.
2016. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6. Hát legtöbbször ronda pasikat látok jó csajokkal. Most is utcán mentem több ilyen párt láttam. Sok ismerősöm között is van ilyen pár ha gondolod küldök privibe képet
2016. ápr. 18. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én külsőm enyhén átlagalatti, és kizárólag barátként állnak velem szóba a nők, pedig rengeteget próbálkozom és nem vagyok elhízva sem. Nekem ez a szint megfelelne, de az ilyen lányoknak nem vagyok megfelelő. Szerintem mindkét nem a külsőre hajt, aztán ha nem felelnek meg egymásnak legfeljebb szétmennek és keresnek mást. 22/f
2016. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!