Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhetnek ilyen kegyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhetnek ilyen kegyetlen és képmutató lányok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy lány, akiről joggal hihettem azt, hogy ő nem az a beképzelt fajta. Lehet én alkottam magamban egy túlontúl ideális képet róla, de ez akkor is mellbe vágott.


Szóval, éppen a barátnőivel beszélgettek, én éppen arra jártam. Becsület szavamra nem akartam hallgatózni, nem is tudtam, hogy ott vannak, de ami megütötte a fülem...


Azt sejthette, hogy számomra egyáltalán nem közömbös és beszélgetett is velem. Igaz, csak facebookon, bár mindig én kezdeményeztem és írtam rá.


Nos, focizni voltam a haverokkal és az öltözőben felejtettem a mezem. Később vettem észre, ezért utána mentem.


A kiszemelt lány is abba a terembe (kisvárosról van szó) is oda jár a barátnőivel aerobikozni... Nincs külön feltüntetve melyik a férfi és női öltöző, tehát koedukált.


Az ajtót pechemre nyitva felejtették. Még nem nyitottam be, de hallottam, amint azt mondta a barátnőinek, hogy le akar koptatni, mert olyan kis nyomi, ronda selejt vagyok. Meg hogy állandóan próbál a kedvemben járni és ez olyan nyálas... Meg, hogy semmi férfias nincs bennem és soha nem járna egy ilyennel mint én...


Meg a barátnői is mondták mennyire béna vagyok és jókat röhögtek...


Ez annyira de annyira rosszul esett... Mivel nem az a plázacica típus, azt képzeltem, hogy ő más. Annyira elment a kedvem mindentől.


Ha elutasít, megértem, nem fogok állandóan nyomulni, de úgy gondolom ezt nem érdemeltem meg. Tudom, hogy nem vagyok egy adonisz, de legalább mondta volna a szemembe...


Be sem nyitottam. Gyorsan elhúztam. Az biztos, hogy többet nem fogok lányoknál próbálkozni, ezt ismét nem szeretném átélni és senkinek sem kívánom.


24/f



2016. ápr. 24. 22:02
1 2 3 4
 21/35 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát látod, hogy létezhetnek :D

Nem kell ezen őrlődni sokáig, hagyd a francba.

2016. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ha valaki után mindig csak te érdeklődsz, mindig csak te nyitsz, akkor inkább hagyd a franca, ugyanis nem érdekled.
2016. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Igen, már látom.


Keserves tanulópénz volt.

2016. ápr. 24. 22:53
 24/35 anonim ***** válasza:
72%

Kedden történt velem egy hasonló eset,csak ott nem hallottam vissza,mit mond rólam a pasas.Rákérdeztem előző héten,hogy akarna-e találkozni kedden 9-kor egy helyi kocsmában-vevő az ilyenekre- és igent mondott.Előtte nap még a messengerre is válaszolt,hogy majd jön oda,ahogy megbeszéltük.Aznap írtam,hogy akkor most merre van,mert konkrétan várok rá.Vártam rá közel egy órát,megittam a sörömet és húztam,mint a vadlibák.Másnap semmi kedvem nem volt felébredni,mert úgy éreztem,átvertek.A csávó elég jóképű volt,nem is bunkózott velem,sőt,úgy is tűnt,hogy különösképp érdeklődik irántam.Ha egy társaságban voltunk,rögtön borult a nyakamba és magától érdeklődött.Ebbe meg én hülye,többet hittem a kelleténél és úgy kellett nekem.Ettől függetlenül nem hiszem azt,hogy az összes ide jövő cserediák alamuszi bunkó,még ha nem is esett jól a dolog.Most már túltettem magamat rajta,majd lesz más,aki legalább a képembe mondja,hogy hagyjam békén és nem lesz ilyen fosós.A csávó nem is tiltott le,nem is törölt,de én se tettem meg,mert szerintem az csak azt jelezné,hogy görcsösen túl akarok lenni rajta.Viszont nem írtam rá.Attól még,hogy egy bunkó csajt kifogtál,még ne skatulyázd be az összeset!Bunkó emberek mindkét nemnél vannak,meg kell szokni. Tudnék neked mutatni nem egy,nem kettő nem túl helyes pasit,akinek egész jó nője van és nem jár Merdzsóval.


22/N

2016. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%
A csajok igen tapló módon viselkedtek, de a helyzet az, hogy a fiúk is igen érdekes stílusban tudják kibeszélni egymás között a lányokat.
2016. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

#11-nek igaza van, ez a legjobb, amit tehetsz. Ha keres faszbúkon, ne válaszolj, csak olvasd el. Ne beszélgess vele. Ha találkoztok, csak szimplán köszönj neki, ne állj le beszélgetni vele. Azért ne vidd túlzásba a dolgot, ha valami miatt kénytelen vagy vele beszélgetni, akkor beszélgess, de kezeld teljesen közömbösen. Mintha nem is nagyon ismernéd. Arra ügyelj, hogy nehogy az jöjjön le neki, hogy csak hisztizel. A lényeg a közömbös távolságtartás.

Ha kérdezi, mi bajod, ne mondd meg neki, kifogásokat se keress. Legegyszerűbb, ha azt mondod "semmi, minden rendben".

Ha csak egy kicsit is érdekli, hogy mi van veled, az őrületbe fogja kergetni tényleg. :D

Jó kis bosszú.

2016. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
Fhu ha én az első gyökér pasi után zárkába vonulok.. Vagy a harmadik, tizedik, stb után.. Nagyon sok kétszínű ember van a világon, egy miatt nem érdemes feladni az esélyt arra h boldog legyél. Ezt a buta csajt felejtsd el, mintha soha nem is ismerted volna és keress egy másikat!
2016. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki a 11-es javaslatát, hogy élőben ne add semmi jelét annak, hogy tudsz a dologról (tehát köszönj pl). És ne tiltsd le, maradj tű a szemében.
2016. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Azert, mert beszelget valaki Veled, nem biztos, h bejossz neki.

En levontam a kovetkeztetest, hogy ismerkedesnel nem szabad centizni, eszerveket keresni, miert talalkozok valakivel. Illetve nem szabad belemennem, h tetszik-e. Illetve barkitol befolyasolast engedni. Nem szabad azert se visszautasitani valakivel talalkozot, mert nem tetszik akkor.

Hagyni kell kialakulni a dolgokat lassan.

Kezdetben nem szabad beszelni rola masoknak. Irigyek az emberek es lebeszelik.

N

2016. ápr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Én tuti benyitottam volna. Csak hogy kényelmetlenül érezze magát.Még meg is mondtam volna, hogy azért, mert kedves vagyok, még nem kell azt gondolnia, hogy akarnék bármit is egy olyan nőtől, mint ő, vagy a barátnői. Jó keresgélést a normális pasifronton.

Persze én önérzetes vagyok és nő, ezért másképp gondolok ezekre. :D

Ne aggódj, szemét pics.k voltak, ezek miatt ne szivasd meg magad annyira, hogy nem keresgélsz tovább.Inkább röhögd ki a választásaikat, biztosan "csúcs" pasikat fognak majd ki, igazi belső értékekkel.

2016. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!