Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhetnek ilyen kegyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhetnek ilyen kegyetlen és képmutató lányok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy lány, akiről joggal hihettem azt, hogy ő nem az a beképzelt fajta. Lehet én alkottam magamban egy túlontúl ideális képet róla, de ez akkor is mellbe vágott.


Szóval, éppen a barátnőivel beszélgettek, én éppen arra jártam. Becsület szavamra nem akartam hallgatózni, nem is tudtam, hogy ott vannak, de ami megütötte a fülem...


Azt sejthette, hogy számomra egyáltalán nem közömbös és beszélgetett is velem. Igaz, csak facebookon, bár mindig én kezdeményeztem és írtam rá.


Nos, focizni voltam a haverokkal és az öltözőben felejtettem a mezem. Később vettem észre, ezért utána mentem.


A kiszemelt lány is abba a terembe (kisvárosról van szó) is oda jár a barátnőivel aerobikozni... Nincs külön feltüntetve melyik a férfi és női öltöző, tehát koedukált.


Az ajtót pechemre nyitva felejtették. Még nem nyitottam be, de hallottam, amint azt mondta a barátnőinek, hogy le akar koptatni, mert olyan kis nyomi, ronda selejt vagyok. Meg hogy állandóan próbál a kedvemben járni és ez olyan nyálas... Meg, hogy semmi férfias nincs bennem és soha nem járna egy ilyennel mint én...


Meg a barátnői is mondták mennyire béna vagyok és jókat röhögtek...


Ez annyira de annyira rosszul esett... Mivel nem az a plázacica típus, azt képzeltem, hogy ő más. Annyira elment a kedvem mindentől.


Ha elutasít, megértem, nem fogok állandóan nyomulni, de úgy gondolom ezt nem érdemeltem meg. Tudom, hogy nem vagyok egy adonisz, de legalább mondta volna a szemembe...


Be sem nyitottam. Gyorsan elhúztam. Az biztos, hogy többet nem fogok lányoknál próbálkozni, ezt ismét nem szeretném átélni és senkinek sem kívánom.


24/f



2016. ápr. 24. 22:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%

Kifogtál egy idiótát, de azért nem ez alapján ítélném meg a nőket.


A helyedben azt tenném, hogy ettől kezdve nem válaszolsz neki semmire, nem jelentkezel, teljesen eltűnsz, letiltod stb. Ha nem tiltod le és ír mondjuk fb-n, akkor nézd meg, de ne válaszolj neki..stb.

Ha aztán szitkozódik arra se reagálj.


Nem fogja érteni, hogy mi történik. Idegesíteni fogja, hogy nem ő zárta le a dolgot, hanem kvázi őt koptatták le. Az őrületbe fogja kergetni.


Tehát azt javaslom, ezentúl nézd levegőnek. Utcán is, neten is, mindenhol.


N

2016. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok idealista, de azt tudom, hogy a bunkó stílust nem nekem találták ki. Egy magamfajtának el sem tűrnék, azt csak az alfáktól veszik jó néven. pontosan átlag pasi bunkó a műveletlen paraszt! helyes pasi bunkó jaj aki huncut hogy csipkelődik velem ohhhh :$
2016. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben bementem volna, és odamondtam volna neki egy "köszönöm"-öt.
2016. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok és nem értem mire pontoz le a sok elmebeteg, csak a tapasztalataim írtam le, nem kell pitizni, mert nem leszel egyenrangú partnerként kezelve ennyi
2016. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

11/14


Nyilván nem ez alapján ítélek meg minden nőt, de nehéz lesz ettől függetleníteni magam a továbbiakban.


Az biztos, hogy többet nem akarok vele beszélni, semmilyen formában.

Már nem is ő érdekel, kiábrándultam teljesen.


De hogy a folytatásban mi lesz, amíg ezen túl teszem magam. Sajnos ismerem magam és tudom, hogy időigényes folyamat, mert az önbizalmam eddig sem állt szilárd lábakon.


De köszönöm a hasznos válaszokat.

2016. ápr. 24. 22:30
 16/35 anonim ***** válasza:
#11: Ezt biztos, hogy nő írta? :D
2016. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Ès mi lett a mezeddel? Amúgy szerintem jobb, hogy így tudtad meg,mintha a szemedbe mondták volna..fájdalmas,de el kell tudni viselni,ès tovább kell lépni..csak ilyenkor vagyok kíváncsi hol vannak azok a nők, akik nem értik hogy sok férfi miért nem próbálkozik..hát ezért pl :(

De ettől függetlenül ne egy nő alapján ítéld meg az összeset,hidd el vannak normálisak is..csak te pont kifogtad..és az az érdekes,hogy ha nem "jókor jó helyen", nem hallod amit a hátad mögött mondanak, ki tudja meddig szórakozik veled..az ilyen típusú nő szerintem gonosz ès kegyetlen, és sokszor bele sem gondol milyen lelki sebeket tudnak okozni a kis "játékukkal"..

2016. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
83%

Igen, nő vagyok. Miért? :D

Biztos, hogy ezt csinálnám.. higgyétek el, az őrültbe fogja kergetni a gondolat, hogy nem ő rázta le a srácot, hanem lekoptatták. Ez elég nagy pofára esés. Nem fogja tudni hova tenni.

Nem kell bunkó módon beszélni vele, hanem nem kell beszélni vele. :) Ez sokkal idegesítőbb lesz neki..


#11

2016. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
39%

Ráadásul ha tényleg ennyire hülye pcsa a csaj, akkor a hallgatásra támadni fog, és azt írná, hogy hagyjuk egymást, labdába se rúghatsz nálam stb stb..


És ha erre sem kap semmilyen reakciót (mert ugye egy bicskanyitogató válasznál csak várna valami reakciót), akkor kaparni fogja az arcát.


#11

2016. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 ~OnLány~ ***** válasza:
66%

11. válaszát osztom,ez amúgy remek taktika. :)

Az fáj a legjobban,amikor nem figyelnek rád és nem tudod mi az oka ennek.


Sajnos vannak ilyen nők,de azt az egyet ne tedd,hogy emiatt a buta liba miatt nem fogsz próbálkozni a lányoknál.

Nem mindenki ilyen,hidd el. :)

A hajuknál fogva kellene egyeseket jól megrángatni,hogy észhez térjenek.

Sajnos némely átlagosak még csak tudják kimutatni a foguk fehérjét,mert tényleg nem mindegyik szép lány bunkó és beképzelt,ez a példa,hogy nem külső alapján kell ítélni az embereket.

2016. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!