Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhetnek ilyen kegyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhetnek ilyen kegyetlen és képmutató lányok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy lány, akiről joggal hihettem azt, hogy ő nem az a beképzelt fajta. Lehet én alkottam magamban egy túlontúl ideális képet róla, de ez akkor is mellbe vágott.


Szóval, éppen a barátnőivel beszélgettek, én éppen arra jártam. Becsület szavamra nem akartam hallgatózni, nem is tudtam, hogy ott vannak, de ami megütötte a fülem...


Azt sejthette, hogy számomra egyáltalán nem közömbös és beszélgetett is velem. Igaz, csak facebookon, bár mindig én kezdeményeztem és írtam rá.


Nos, focizni voltam a haverokkal és az öltözőben felejtettem a mezem. Később vettem észre, ezért utána mentem.


A kiszemelt lány is abba a terembe (kisvárosról van szó) is oda jár a barátnőivel aerobikozni... Nincs külön feltüntetve melyik a férfi és női öltöző, tehát koedukált.


Az ajtót pechemre nyitva felejtették. Még nem nyitottam be, de hallottam, amint azt mondta a barátnőinek, hogy le akar koptatni, mert olyan kis nyomi, ronda selejt vagyok. Meg hogy állandóan próbál a kedvemben járni és ez olyan nyálas... Meg, hogy semmi férfias nincs bennem és soha nem járna egy ilyennel mint én...


Meg a barátnői is mondták mennyire béna vagyok és jókat röhögtek...


Ez annyira de annyira rosszul esett... Mivel nem az a plázacica típus, azt képzeltem, hogy ő más. Annyira elment a kedvem mindentől.


Ha elutasít, megértem, nem fogok állandóan nyomulni, de úgy gondolom ezt nem érdemeltem meg. Tudom, hogy nem vagyok egy adonisz, de legalább mondta volna a szemembe...


Be sem nyitottam. Gyorsan elhúztam. Az biztos, hogy többet nem fogok lányoknál próbálkozni, ezt ismét nem szeretném átélni és senkinek sem kívánom.


24/f



2016. ápr. 24. 22:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Azért figyeld meg, ezek a rib.k olyanok, ha nem írsz rá 1 hétig, egyszercsak rád fog írni, hogy mizu... :D
2016. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Sràc tudod mi lenne igazi visszavàgàs? Ha mondjuk lenne egy jò csaj ismerösöd ès eljàtszanà hogy egy pàr vagytok ès mondjuk a csaj elött megcsokolna Vau az odabaszna neki
2016. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem fog rád írni, ha nem írsz...csak a te részedről volt ez a dolog olyan fontos, ő alig várja, hogy végre lekopj. Szóval szerintem ne nagyon foglalkozz vele és ne foglalkoztasson az a gondolat se, hogy most te húú de felidegesíted azzal, hogy nem írsz neki többet. Csomószor csináltam ilyet, igaz azokkal a lányokkal általában több volt nálam mint beszélgetés, de kb felét nem hatotta meg, hogy soha többet nem beszéltünk.
2016. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Igen
2016. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Király, most kicsit beleláttál a "Mátrixba", kaptál egy értékes élettapasztalatot, és kiszakadtál az álomvilágból, amiben eddig az életedet élted. Ha tanulsz belőle, akkor ezáltal sokkal előrébb lehetsz csajozás terén és az életben is.
2016. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!