Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok csajok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok csajok erről?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi aki 30éves, nagyon kedves,művelt, helyes és sportos, mégsincs évek óta senkije és reménytelennek érzi a helyzetét. Annyit tudni róla,hogy elég lassan gondolkozik meg csinálja a dolgokat, a szüleivel él, sokat dolgozik. Vékony,175körüli magas elvileg. Nálatok beindítana e ez valami vészjelzőt
2016. ápr. 29. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez jutna eszembe, de a gépelést két ujjal nyomná.


[link]

2016. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A lassúság az örületbe kerget, az is fura, hogy szüleivel él. Okkal van egyedül.
2016. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Fuu te jó isten, ne itt kérj tanácsot, mert rögtön lehurrogják azt az embert aki a szüleivel él. (csak jelzem én 21 voltam mikor eljöttem otthonról, de nem nézem le azt aki a szüleivel él)


Másik dolog, például meg akarsz kóstolni egy gyümölcsöt kikéred mások véleményét, sokan lebeszélnek róla, ezek után meg sem fogod kóstolni?


Ismerd meg személyesen, ne neten keresztül, aztán döntsd el hogyan tovább.

2016. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10.

Nekem pl alacsony mert én nőként vagyok 175 cm és a nàlam magasabb pasikat szeretem. Bàr persze csak lenne alacsony, mert nem keresek pàrt.

2016. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!