Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az hogy itthon férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy itthon férfitöbblet van? És én ebből miért nem veszek észre semmit se?

Figyelt kérdés

Átlagos, nem pesti lány vagyok, igényes, odafigyelek magamra, az öltözködésemre, inkább az elegáns stílust részesítem előnyben, barátságos vagyok, sokat mosolygok nevetek, mégse szólítanak le sehol se :D

19/l


2016. ápr. 30. 18:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
69%

Egy intenzív marhaság. Letöltöttem most a ksh-ról mert érdekelt már komolyan. 2011-es adatok alapján az akkori 15-24 korosztályban ami még most is az emiatt síró fiúk korosztályát lefedi, 48,7% nő volt, 45 éves kortól felfelé több a nő, összességében is több a nő. Szóval igen, valóban, van egy icipici különbség, de de azért az az alig több mint 1% eltérés nem jelenti azt, hogy egy nő rögtön annyival több pasiból válogathatna... Illetve hozzá tartozik, hogy a férfiak SOKSZOR egy korcsoporttal lejjebbről válogatnak, szóval ha így nézzük az arányokat, akkor még közelebb jut az 50%-hoz.


Bár persze meg kéne nézni régiónként stb, de sehol nem lesz pár százaléknál nagyobb eltérés, semmi olyan amiről ők beszélnek.


Ami viszont _számukra_ igazzá teszi, hogy bármilyen rendezvényre elmennek, ott többszörösen vannak jelen férfiak a nőkhöz képest. Ennek szimplán annyi az oka, hogy az itt hisztizőknek férfias érdeklődési köreik vannak. Igen, azok a bulik, ahol kolbászfeszt alakul ki, férfias érdeklődési körnek számítanak, különben tele lennének nőkkel... Simán lehet találni számtalan olyan rendezvényt, ahol 90% nő. Oda kell menni, ha valaki jobb arányokat akar, nem csodálkozni hogy a legalja szórakozóhelyen vagy a kedvenc online játékukban éppen férfitöbblet van. Ez ilyen. De sok nő meg pont az ellenkezőjét tapasztalja, ahova ő jár, ott nőtöbblet van. Kéne találkozni egymással és nem lenne ilyen gond. De tudom én, hogy könnyebb hisztizni mint kihúzni a fejüket a fenekükből....

2016. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
38%

"Pedig nem csak pesten, hanem mindenhol férfitöbblet van az országban, és nem is enyhe, hanem nagyon is súlyos. A fiatal korosztályban ilyen 1,5-2x annyi a férfi mint a nő."


Nincs semmilyen férfi többlet. Méghogy 2x-es :)

2016. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk a fővárosban tényleg nagyobb a férfitöbblet valamiért. Menj el mondjuk péntek vagy szombat este a Morrison's-ba, már ha ott laksz, és becsületesen számold össze hány férfi és hány nő van. Ha nem lesz legalább 3-szor annyi férfi mint nő (igen jól olvasod, háromszor annyi!), akkor írj rám, és minden további nélkül a vendégem vagy egy berúgásra.
2016. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
A fővárosban tényleg több férfi van, de vidéken tényleg vannak olyan városok/faluk ahol tényleg több a lány. Elég bemenni a helyi iskolákba és körül nézni a tablóképeken. Több a lány minden egyes osztályban. Több férfi ismerősöm is megerősítette, hogy adott városokban iszonyú nő többlet van.
2016. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
36%
mert az van a ksh is azt írta nem sok de van!
2016. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
69%

9-es ha a kérdezőt senki nem szólítja le (szerintem eleve keveseket szólítanak le csak úgy) akkor te nem lehetnél a 23. Jelentkező.

A 43% osnak pedig annyit hogy nem a szórakozó helyekből kell kiindulni. Oda rengeteg nő/lány eleve nem megy el. Míg sok pasi (több kevesebb sikerrel ott keres alkalmi partnert)

Én se látom azt az óriási férfi többletet amit itt hangoztattnak.

2016. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
14%
jah és a ksh nem számolta bele az itt tartózkodó idegen férfiakat
2016. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
62%

A mostani migráncsokat nem, de amúgy szerintem a többiek benne vannak. Aki konkrétan itt is lakik, nem csak éppen üzleti útra jön évi 2x három napra.

De amelyik nő meg a migráncsokkal kezd, az meg is érdemli... Szerencsére nálunk nem gyakori.


Egyébként tényleg őszintén nem értem, hogy MIÉRT A SZÓRAKOZÓHELYEKBŐL INDULTOK KI? Az egy olyan hely, ahova férfiak járnak, pont. Én meg amikor voltam színházban, akkor 80% nő volt, ha nem több... SŐT AZ ÖSSZES PASI FOGLALT VOLT!! Mind a barátnőjével jött! A férfi wc-be mentünk pisilni, akkor sor volt a női előtt szünetben mindig... Na, akkor most vonjam le, hogy nem is másfél-kétszer, hanem NÉGYSZER annyi pasi van, mint nő, mert ahova én járok, ott ezt látom? Persze, ha belépek játszani Dotába, vagy elmegyek bármiféle geek rendezvényre, akkor ott alig van nő, ez igaz. Ugyanígy ezeken a nők számára élvezhetetlen szórakozóhelyeken is.... De ebből nem kéne demográfiai adatokat leszűrni, mert nettó hülyeség.

2016. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
46%
*vonjam le, hogy négyszer annyi nő van mint pasi, csak elgépeltem. Már annyiszor leírtátok fordítva, lassan én is elhiszem... -.-'
2016. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
66%
Kiváncsi vagyok honnan vették ezt a statisztikát. Szerintem nincs férfi többlet. Nemhogy súlyos, de semmilyen.
2016. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!