Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az hogy itthon férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy itthon férfitöbblet van? És én ebből miért nem veszek észre semmit se?

Figyelt kérdés

Átlagos, nem pesti lány vagyok, igényes, odafigyelek magamra, az öltözködésemre, inkább az elegáns stílust részesítem előnyben, barátságos vagyok, sokat mosolygok nevetek, mégse szólítanak le sehol se :D

19/l


2016. ápr. 30. 18:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Szerencsétlenség! Én ezt értem, de erről nem a statisztika tehet és főleg nem az az 57000-es szám, NEM EZEN MÚLIK. Veled valami más komoly baj van. Ez az eltérés annyira pici, hogyha nem lenne veled más gond, akkor már lett volna kapcsolatod. Ilyen hozzáállással, ahogy itt írsz... Akkor se lenne senkid, ha kétszer annyi nő lenne mint férfi. De ha neked jobban esik minden mást hibáztatni ahelyett, hogy saját magadon változtatnál...

Egyébként meg izmos vagy gazdag bárki lehet, aki tesz érte. De egyik se követelmény egy párkapcsolathoz...


Én adtam esélyt az ilyen pasiknak, mint amilyen te vagy... Kevés dolog van az életemben, amit jobban megbántam, mint ezt...


Ha még 30 alatt vagy, keress fel egy szakembert, lehetőleg magán pszichológust, akinek van lehetősége megfelelő órát foglalkozni veled megfelelő gyakorisággal, sajnos az sztk-sok nem tudnak elég időt szánni egy-egy bonyolultabb páciensre... És akkor még lesz esélyed.

2016. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
69%
Ja látom, írtad, hogy 24 vagy. Akkor még menthető lehetsz megfelelő terápiával... De siess mert ahogy egyre mélyebben beléd ivódik ez a sok hülyeség, egyre nehezebb lesz kijönni belőle.
2016. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
61%
De aki leírja hogy 2-3% a különbség, az nem képes felfogni, hogy neki csak annál a 2-3%-nál kéne jobbnak lennie? Azért ez nem tűnik akkora feladatnak... Tehát nem kell a legszebbnek és leggazdagabbnak lenni, csak benne lenni a top 98%-ban baccus.
2016. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
3%

31-es.

Tudod ebből mennyi érdekel? Nézd ennyi amit látok belőle:

Blablablabla...


A valóság,amit tapasztaltam ezt írtam le.Nyilván ha nem így lenne,nem ezt írnám most ide le.

Hazudni pedig nem szoktam soha,és nem is lenne értelme sem.

24/F

2016. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ez a baj veled. :) Hogy nem érdekel téged semmi, csak a saját igazságod, ahogy te látod a világot, mert neked így kényelmesebb. Akkor maradj egyedül és szenvedj, ahogy neked jobban tetszik...
2016. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
73%

"Tudod ebből mennyi érdekel? Nézd ennyi amit látok belőle:

Blablablabla... "


Ezek után te vársz empátiát? :) kicsit paradoxon vagy ember.

2016. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Titusztitusz ***** válasza:
73%
Aha...Férfitöbblet van...Max. a kocsmákban...Másutt aligha...
2016. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
59%

29 nagyon el vagy tévedve. Empátia? Erre alapoznál egy kapcsolatot? Akkor te meg vegyél egy fogatlan 50-es cigányasszonyt empátiából. Kb ugyanaz lenne. Miért vársz el olyat a számodra vonzó nőktől amit te magad nem tudsz teljesíteni?

A többlet márcsak a korosztályok miatt se stimmel. Nem azértt vagy egyedül mert beleszülettél x százalékba. Nem mindenki egy ebmerrel jár világéletébe. Több emberrel is jár általában egy nő az élete során. Nekem is a vőlegényem a 3. férfi az életembe.

2016. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg válasz született már, kis kiegészítés:

Először is, számomra is meglepő, de Budapesten több nő él a KSH adatai alapján mint férfi a 18-30 éves korosztályban.

Vidéken ebből adódóan nagyobb a férfitöbblet, és sokszor nehezebb egzisztenciát teremtenie mindenféle hátszél nélkül egy férfinek. Ezért sokszor hallani ezt a véleményt, és hogy rengeteg mindent el kell érnie egy férfinek, és hogy sokszor túlzott az elvárás.

Másik dolog, hogy ugyan Pesten nagyobb eséllyel találsz munkát, DE! emiatt és a piaci törvények miatt felemelkedtek a lakás és az albérletárak. Tehát a 'Költözz Pestre' tanács sem az igazi, mondom ezt úgy, hogy én is költöztem. De így saját lábon 30 éves korig nehéz összehozni azt az egzisztenciát, ami elvárható.

A harmadik dolog, hogy elöregedő társadalom van Magyarországon,és először fordul az elő, hogy az idősebb, már egzisztenciával rendelkező férfiak jóval többen vannak, mint a 18-25 éves korosztály hölgy tagjai (innen lehet a kétszeres férfitöbblet vélemény). Ezért érezheti sok hozzászóló a 'férfitöbbletet' és az éles versenyt a hölgyekért.

Negyedik pont, Kína és az Arab világ, brutális férfitöbblettel. Kína 18-20 év míg helyreáll ebben az értelemben (egykepolitika vége) az Arab világot nem tudom (migránsválság).

Ötödikként említeném meg a túlnépesedést és az ebből adódó erőforrásválságot, ami természetszerűen felemeli a nők igényeit.

Annyi volt a célom ezzel a hozzászólással, hogy bemutassam mi vezethetett egyes hozzászólók véleményéhez, és hogy nem szabad mindenkit azonnal lehurrogni.

2016. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
2019. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!