Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az hogy itthon férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy itthon férfitöbblet van? És én ebből miért nem veszek észre semmit se?

Figyelt kérdés

Átlagos, nem pesti lány vagyok, igényes, odafigyelek magamra, az öltözködésemre, inkább az elegáns stílust részesítem előnyben, barátságos vagyok, sokat mosolygok nevetek, mégse szólítanak le sehol se :D

19/l


2016. ápr. 30. 18:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
88%

#13: " Ha nem lesz legalább 3-szor annyi férfi mint nő (igen jól olvasod, háromszor annyi!),"


A Morrison's-ban lehet, de az nem reprezentatív.

Képzeld, a kismama klubban pedig alig van férfi.

2016. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
33%

Jah hogy a kocsmában 3x-os a férfitöbblet... lol.


Valaki írta hogy letöltötte a KSH adatokat. Az kevés, értelmezni is kell. Ha megnézed, a 35-40-es korosztályban (Ratkó korszak gyerekei) rengetegen vannak. Akik ennyi idősen szétmennek, ott már sokszor gyerek is van, aki az anyánál marad, ezek a nők nagyobb eséllyel maradnak egyedül. A 35-40-es férfiak nem csak a saját korosztályukban keresnek párt hanem a fiatalabbak között is. De minél fiatalabbakat nézünk, annál kevesebben vannak a csökkenő születésszámok miatt. Tehát egyrészt van egy csomó 40 körüli egyedülálló nő, másrészt van egy csomó 20-25 év közötti pasi aki nem talál párt (és mivel ebben a korosztályban jóval kevesebben vannak, így arányait tekintve ez egy jelentősebb probléma). De nem azért mert másfélszer annyi férfi lenne.

2016. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
32%

Én behúztam egymás mellé az adatokat úgy, hogy a nők adatait eltoltam egy sorral a férfiaké mellett, és úgy számoltattam ki vele a nők arányát és így korosztályonként nem nőt annyival az eltérés a most érdekes korosztályban, mintha mindenkit az adott korosztállyal hasonlítanék össze, sőt még konkrétan egy picit javult is. Mondjuk a 10+ év korkülönbséges dolgot nem vettem figyelembe, ebben igazad van. Akkor sem hiszem, hogy ez a valóságban egy 45-55%nál messzebb el tudná vinni a dolgot, szerintem még annyira sem. A másfélszeres az mindenképpen nagyon durva túlzás.


Ami mondjuk rontja az esélyeket, az inkább az, hogyha valamelyik nem tagjai hamarabb teszik túl magukat egy szakításon. Ha tegyük fel a férfiak 2 héttel szakítás után már újra vadásznak a nők meg 3 hónapig "hagyjálbékén"-eznek, akkor ebből tényleg kijön egy többlet... De cserébe meg annyi és annyi friendzone-ban lévő fiú/fiatal férfi van, aki a másik irányba viszi el a statisztikát mert a lány, akire évekig vágyakoznak közben 2-3 pasit is "elfogyaszt", amíg ő egyet sem. Szóval itt meg a fiúk veszik ki magukat az egyenletből. Legalább is állítják, hogy több férfi van barátzónában, mint nő... Ha ez igaz, akkor a "piacon" nőtöbblet kéne legyen.

2016. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 opened paradise ***** válasza:
70%

Nyilván egy szórakozóhely alapján lehet komoly dolgokat megítélni...

Egyszerűen könnyebb a világban keresni a hibákat,mint magunkban.

2016. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem veszed észre, mert nincs. Ezt csak az itteni pasik állítják. :)
2016. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
35%

Tényleg emberek,csak 2-3%,mert annyi(én anno kiszámoltam konkrét számokkal is a KSH adatait) férfitöbblet van. De az a 2-3%,az az egész országot tekintve annyi,az összlétszámmal számolva.EZ bizony azt jelenti,hogy az országban a 2010-es adatok szerint 57000 fővel van több férfi az országban, a 15-39 éves korosztályban.

És az az 57000 fő,az igen az össznépességet tekintve,2-3%-ra jön ki.De úgy már ugye nem olyan jól hangzik,hogy 57000 emberről van szó.... :)

Ha csak Ti lennétek egyek azok közül,kíváncsi lennék ti mit mondanátok erre.Mikor még csak a közeledbe sem menne nő,nem is törődnének veled,rád se néznének kb.,semmi interakció. Hát bizony ti sem tudnátok tökéletesen kezelni a helyzetet... :)

24/F

2016. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
11%
Fszomöccse, nehéz lenne megnézni a ksh statisztikáit?!
2016. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
58%

Azért az az 57000 ember a teljes lakosságnak nem 2-3%-a, hanem inkább 0.5-0.6%. Az adott korosztályban van 2-3% eltérés. Viszont ebből nem következik, hogy 57000 férfinek sosem lesz párja, csak a többlet miatt, mivel nem egész életre választunk párt, a legtöbb embernek de most akkor mondjuk csak azt, hogy a legtöbb nőnek, hogy boldog legyél, legalább 3 kapcsolata van élete során, de inkább jóval több. Ez összesen csak annyit jelent így, hogy a férfiaknak életük során összeadva átlagolva 2-3%kal kevesebb kapcsolat jut, mint a nőknek. De amúgy még ez sem igaz, mert rengeteg más dolog befolyásolja, de ha csak ezen múlna...


Nem arról van szó, hogy te pont beleszülettél abba az 57000 emberbe és neked emiatt nem lehet kapcsolatod. Neked akkor se lenne kapcsolatod, ha 57000 nő többlet lenne. Egyébként 57000 nem sok ahhoz, hogyha épp úgy alakul (nem néztem utána), akkor a meleg férfiakkal és esetleg a fogyatékkal élők eloszlása miatt mondjuk kijöjjön, hogy igazából nőtöbblet van az egészséges, hetero fiatalok körében. Aztán lehet, hogy ezt is beleszámolva épp a másik irányba mozdul még 50ezerrel, nem tudom. De ez annyira pici szám, hogy nincs jelentősége.

2016. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
12%

Látszik mennyire fogalmatok sincsen róla,milyen akár csak maga az érzés aki ebben van.Empátia meg aztán végképp 0 nálatok,és ez szánalmas...

Nos hidd el,eléggé egyhangú,és azonos azoknak az embereknek a köre,akiknek semmi nem jut.Nem véletlenül.

Soroljam fel,milyen tényezők játszanak szerepet ebbe?Szerintem te is tudod...(1.helyesnek születtél-e,2.izmos vagy,vagy sem,3.mennyi pénzed van)

24/F

2016. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó! Nézz már körül egy kicsit, és lásd meg tényleg a világot, ne csak azt a szeletét, amit látni akarsz. Rengeteg olyan férfinak van barátnője, aki nem jóképű, nem izmos és nem gazdag. Csak ugye lehet, hogy nekik átlagos barátnőjük van, aki neked meg nem tetszik, neked bombanő kell.


Akkor keseregj azon a néhány százalékodon, de szerintem az szánalmas, hogy te vársz empátiát, mikor te is felszínesnek bélyegzel minden nőt. (Amúgy mit takarjon ez a fene nagy empátia? Valaki járjon veled szánalomból?)

2016. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!