Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a 25 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 25 fölötti férfiak odavannak értem, állandóan bókolnak, és ha elárulom őszintén hogy 16 vagyok akkor felszívódnak azonnal?

Figyelt kérdés

Nem értem miért olyan nagy baj ez, érett külsőm van, 180 fölött vagyok, és nagyok a melleim is, a gondolkodásom is sokkal érettebb mint a legtöbb korombeli lánynak, ezért nem is bírok a korombeli fiúkra férfiként tekinteni....


Miért kell ennyire presztízs kérdést csinálnotok a korból?


2016. ápr. 30. 23:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
de ha boldogok voltunk 3 hónapig együtt, akkor emiatt miért nem lehetünk volna több évig is azok?
2016. máj. 1. 00:07
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert ráadásul hazugsággal indítottad az egészet, és azért, meg valószínűleg ha arra se jött rá, hogy nem is 18 vagy, tehát nem is sokat tudhatott rólad (vagy a fél életedről hazudtál), ergo nem ismert... És a randizgatás sem párkapcsolat, akárhány hónap is.
2016. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"de ha boldogok voltunk 3 hónapig együtt, akkor emiatt miért nem lehetünk volna több évig is azok?"


Erre a kérdésre szintén akkor fogod megtudni a választ, ha már éveket lehúztál egy férfi mellett! Most még "gyerek" vagy neked jutott a cukormáz, a tejszínhab az életben! Mert a családod megvéd a világtól!

De a 25 fölötti emberek többsége már tudja, hogy kell megküzdeni a világ gondjaival, és azért sok férfi ha komolyan tervez, akkor nem egy gyerek kezét akarja fogni aki most fedezi fel a nőiességét és a világot! Az baromi nagy felelősség!

2016. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

De mit csináljak ha 20 alatt egyáltalán nem tetszenek a férfiak, de inkább 25 alatt? Belsőre sem, de külsőre meg aztán pláne...

És nem, nincs apakomplexusom...

2016. máj. 1. 00:17
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy felszívódnak miután kiderül az igazság, mert nem hinném, hogy jót tenne az éretlen lelkednek, ha mindegyik kihasználna és elhajítana.

Sokkal nagyobb törés lenne az, mint hogy eltűnnek.

2016. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
És azt el tudod mondani, mi tetszik bennük annyira? Vagy miért nem vársz akkor míg idősebb leszel? Nem hiszem, hogy 16 évesen el lennél késve a párkapcsolatokkal...
2016. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én pont egy 180 feletti, nagyobb mellű, de nem kövér, okos lányt szeretnék, ámbár mégsem kezdek 20 alattiakkal, ugyanis én már igazán komolyat szeretnék, és 22-23 éves korukig rengeteget változnak az embere, nem hogy még 16-tól odáig :D Nem is a kor az, ami számít, hanem az ember várható életútja.


24/F

2016. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Hát hogy őszinte legyek elsősorban a külső, 25 felett kezdenek igazán jól kinézni a férfiak. Az öltözködésről ne mis beszélve.


Meg az is tetszik, hogy nem egyformák vagyunk, pl hogy ő már nem iskolába jár, hanem dolgozik, egész más életstílusunk van, és nekem ez is nagyon vonzó.


Aztán ott van a a kommunikáció, sokkal szebben tudják a 20 felett férfiak kifejezni magukat, én az ilyen "adom" meg "mivanmi" szövegektől falnak megyek, amit a tinik cisnálnak...

2016. máj. 1. 00:23
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy ez a normális. 9 év szerintem sok és minél fiatalabb korban történik az eset ez hatványozódik. Gyakorlatilag ez egy fél generáció. Két barát között ahol nem számít a nem, ott simán elfogadható, mert van közös téma, teszem azt zene, közös bulizás, ugyanaz a játék/sport akármi, de egy kapcsolathoz ahol az egyik fél még igazából el sem kezdte az életét, a másik pedig már lassan családot szeretne tudja, hogy ezt nem kaphatja meg. Ha azért teszi a férfi, mert ezt tudja akkor tisztelni kell érte és elfogadni a döntését, s így szerintem te is jobban jársz, de a másik esetben is jobban jársz ami esetleg az lehet, hogy nem jössz be nekik, vagy előítéletesek. Őket lehet szerintem olyannak tekinteni akinek van célja az életben, mert nem hülyít és megmondja, hogy nem. Tudom sokszor jó lenne tudni az okot, de nem kaphatjuk meg mindig amit akarunk. Rengeteg 16-20 éves lánynak 30-as körüli párja van. Ezt is ráfogja a legtöbb lány arra, hogy a férfiak manapság mennyire komolytalanok. Feltenném a kérdést, hogy egy 30-as pasas aki 95%-ban a szex miatt van 10 évvel fiatalabb lányokkal az mennyire komoly is valójában. Lesz-e valaha családja, mert hacsak nem azzal marad még 4-6 évig és utána egy elképzelt életen át akivel családalapításon tud gondolkozni akkor ha a már 30-hoz hozzárak még 2-őt mikor fog olyat találni akinek még nem volt férje, nincs gyereke, de szeretne. Jobban jársz így és ha nem most lesz barátod hanem 2 év múlva, akkor sem fogsz veszíteni semmit, de csak azért, hogy legyen szerintem ne használtasd ki magad. A te életed, azt teszel amit akarsz, de ha tényleg annyira jól nézel ki, mint állítod akkor ez később felbecsülhetetlen előnnyel fog felruházni téged, mert nem arról fognak ismerni, hogy jéé, ezzel már mindenki lefeküdt hanem, hogy vannak értékeid. Nem mondom, hogy saját korosztályodban keresgélj és ne is egyből a férjedet keresd. Viszont ez fordítva még inkább igaz. Nagyon kevés nő megy bele úgy komoly kapcsolatba, hogy ő az idősebb. Ők még nagyobb presztízs kérdést csinálnak belőle. Persze jobb ha a férfi idősebb 1-2 évvel, de esélyt attól még lehetne adni. Remélem segítettem. 20F
2016. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Hogy miért tűnt el? Hazugsággal indítottál, ( 18 ) vagy, ki tudja, hogy mit hazudtál még neki, és tetted volna meg később is. Lehet vannak korodban hozzád illő srácok is, csak rossz helyen keresed. Illetve 9-10 év kor különbség ilyen fiatalon még tényleg sok.


19F

2016. máj. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!