Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a 25 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 25 fölötti férfiak odavannak értem, állandóan bókolnak, és ha elárulom őszintén hogy 16 vagyok akkor felszívódnak azonnal?

Figyelt kérdés

Nem értem miért olyan nagy baj ez, érett külsőm van, 180 fölött vagyok, és nagyok a melleim is, a gondolkodásom is sokkal érettebb mint a legtöbb korombeli lánynak, ezért nem is bírok a korombeli fiúkra férfiként tekinteni....


Miért kell ennyire presztízs kérdést csinálnotok a korból?


2016. ápr. 30. 23:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Es meg a ferfiakat szidjak, tok normalisakat fogtal ki h elhajtottak. 18 alattival ne kezdjen akkor se egy 25 ev feletti ha nem bir a farkaval.
2016. máj. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Te is ugyan olyan ri bi vagy mint a korodbéli lányok 90%-a.Azt hiszed hogy idősebbnek nézel ki már az is vagy?Csak mert idősebbnek nézel ki nem vagy érettebb.
2016. máj. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden 16 éves kislány azt hiszi, hogy érettebb a koránál. Ezzel nincs is semmi baj, tinikor, fejlődés része. De azért ne várd már egy 25 éves felnőtt férfitól, hogy gyerekek után fusson. Sajnos van rá példa, de abnormális, ott a pasival van valami gond. Lehet, hogy neked izgi a különböző életvitel és hogy ennyivel idősebb, ne gondolj bele reálisan. Szerinted egy 25+os férfi munka után azt akarja hallgatni, hogy mi volt ma a suliban és mit vettetek törin? :D Egy ennyid idős férfi, ha komoly, akkor már együttélni szeretne a párjával, nem hazacipelni minden hétköznap 10-re, különben anyu megharagszik.

Megértelek, mert ennyi idősen nekem is az idősebb palik jöttek be, de azért na. Volt önkritikám. Lehet, hogy még nem látod, de ég és föld a különbség egy tizenéves lány és egy huszonéves nő között.

Vőlegényem 25 éves nála az alsó korhatár a 22. Szerintem érted, hogy miért. 24/N

2016. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy dolgot, szívem. MINDEN 16 éves csaj azt hiszi magáról, hogy érettebb a korosztályánál. Ennek kb. 1%-a az, aki tényleg érettebb, és még kevesebb, aki azok közül is, aki a korához képest is jóval érettebb. Te sem vagy az, hiszen a legfontosabb dologként elsőre azt emelted ki magadról, hogy a kortársaidhoz képest idősebbnek nézel ki, amiért nagy a melled. Ez elég felszínes és éretlen dolog. Arról nem is beszélve, hogy az érettségnek messze nincs köze a magassághoz és a mellmérethez. Én pl. 27 évesen nem vagyok elég éretten kinéző, amiért 160 centis anyával és 174 centis apával nem nőttem 180 fölé? Hahahaha :D.


A korból nem azért csinálnak presztízskérdést, mert ciki fiatallal járni, hanem mert ők pl. voltak elég ÉRETTEK ahhoz, hogy lássák, veled nem lesznek szellemileg egy szinten egy kapcsolatban, tapasztalatilag sem. 16 éves kiscsajnak az a legnagyobb problémája az életében, hogy kapott egy 1est matekból, meg feloszlik az épp menő fiúcsapat... nem fogod azt teljesen pontosan megérteni, hogy nekik milyen problémáik vannak nap mint nap, nem tapasztaltál még eleget az életből hozzá És hidd el, amelyik pasas 25 év felett "komolyan vesz" téged kapcsolatra... annak vagy azért kellesz, mert feszes a tested meg szűk a sunád, vagy azért, mert leragadt agyilag tiniszinten.


Azt meg még megértem, hogy a kortársaidat éretlennek látod, mert PICIVEL tényleg hamarabb érnek a lányok ilyen korban. Erre az a megoldás, hogy NEM pasizol addig, amíg legalább egy egyetemet el nem kezdesz vagy rendes munkaviszonyod nem lesz... gimisként ha idősebbekkel akarsz lenni, akkor kb. csak a perverzeket meg az éretlen p.cs.ket fogod bevonzani.

2016. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24. vagyok,


Azt kifelejtettem, hogy az igenis probléma egy kapcsolatban, ha nem vagytok képes egymás problémáit átérezni... előbb-utóbb a pasas meg fogja elégelni, hogy nem lehet veled komolyabban elbeszélgetni a munkájáról, dilemmáiról, mert egyszerűen NEM ÉRTED a tapasztalatlanságodból kifolyólag, vagy csak bólogatsz, hogy "hát az nem jó"...

2016. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

kb 1 éve belezúgtam egy csajba, külsőre abszolút az ideálom, 1-2x alálkoztam vele, beszélgettünk, de nem tudtam hova tenni- 15 éves volt, én 23. Pár ismerős arc, akik az utcán megláttak vele fúrta az oldalukat a kíváncsiság "ki ez a jó csaj"!?

- mégis úgy voltam vele, hogy nagy áldozat lemondani róla, de meg kell tennem, mivel túl nagy a korkülönbség, kihasználni meg nem akarom

2016. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha érettebb lennél a kortársaidnál nem tetted volna fel ezt a kérdést, mert tudnád a választ magadtól is. De neked el kell rendesen magyarázni, hogy felfogd. Az meg aztán kifejezetten érett húzás volt, hogy félrevezettél egy pasit...pff. És észre sem veszed itt az ellentmondásokat.
2016. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!