Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar a budapesti férfitöbblet, mit csináljak? Egyszerűen így nem lehet társat találni, már elegem van!

Figyelt kérdés

Elegem van egyszerűen abból, hogy Budapesten minden nő, MINDEN nő foglalt, társkereső férfiakból viszont Dunát lehetne rekeszteni. Minden csajért hatalmas verseny folyik, szórakozóhelyeken valósággal lökdösik egymást a kiéhezett pasik a csajokért. Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a kan, mindenhol.

Alapból ugye több férfi születik, de mivel vidéken nem találnak állást ezért sok férfi jön ide dolgozni meg egyetemre, ezért alakult ki ez a csodálatos férfitöbblet. Erre még rátesz egy nagy lapáttal az, hogy itt rengeteg egzotikus férfi él, akik nem tudom, hogy kerültek ide, de itt vannak. Ezek a négerek, arabok, ázsiaiak alapból előnyből indulnak, mert ők egzotikusak én meg nem, és ezekből is csak a férfiak vannak itt, nőket ilyenekből alig látni. És még egy lapáttal rátesz erre is, az hogy a nyugat-Európai turisták, akik zömmel férfiak, kanosak és csajozni járnak ide, azok akik kint a társadalom alsóbb rétegében helyezkednek el, itt ők a királyok a sok pénzükkel, amit kulimunkával kerestek kint, vagy segélyként, ösztöndíjként kapták.

Még mielőtt mondaná valaki, hogy jó, de lányok is mennek fel pestre tanulni egyetemre. Igen, de nem mind1 az arány. Ilyen lányos szakok mindenhol vannak, pl. bölcsész kar mindenhol van, és ezek a csajok ugye ott maradnak, főleg pasik jönnek fel műszakira tanulni.


Sokat gondolkoztam azon, hogy el kéne költöznöm innen, itt hagyom ezt a helyet a p*csába, itt nem lehet társat találni átlagos fiatal férfiként, és már eszméletlenül elegem van ebből. Faluba, kisvárosba nem akarok költözni, mert városban akarok élni, ehhez vagyok hozzászokva. Hol van olyan nagyobb város az országon belül ahol nem ilyen katasztrofális a férfitöbblet, és vannak olyan csajok is akik nem foglaltak?


2016. máj. 2. 18:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

Brian O'Connor 91

Neked külföldön sem lesz soha nőd ne aggódj.

Az olyan begyepesedett embereket, amilyen te vagy, mindenhol lesz.rják a nők, szóval nem kell félned. Esélyed sem lesz soha kapcsolatra.

2016. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Megyeszékhelyek esetleg?

Műszaki szakon végzett nő vagyok, azért nagyobb városokban is van munkalehetőség. Én nem látom itt azt a hatalmas férfitöbbletet. 25/N

2016. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
Minket is nagyon zavarnak a napi végeláthatatlan mennyiségű "férfitöbblet"-es kérdések és válaszok, szóval légyszi költözz ez jó messze, valami olyan helyre, ahol nincs internet. Úgyis elintéztem a Háttérhatalomnál, hogy addig ne legyen nőd, amíg abba nem hagyod a spammolást.
2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk én nem a nők miatt megyek, hanem, mert dolgozni visz ki egy cég, csak most még keresnem kell egy másik melót előtte, mert bele kötöttek, hogy munkanélküli vagyok, a szerződésem azonban meg van, még angolul kell 1-2 hónapon belül vizsgáznom és utána megyek ebből a kis országból, ahol sok sérelem ért engem, de majd amikor lesz egy csomó pénzem vissza jövök Magyarországra Istent játszani a magyaroknak, meg a romáknak. :D A nőkkel úgy vagyok, hogy lehet nőm nem lesz, de majd kárpótol a kinti keresetem. :D Te is menjél inkább pénzt keresni nő helyett, a pénzzel többre megyünk kedves kérdező, hidd el.
2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

ma 19:17


Ehhez képest mindennap itt sírsz, hogy a nők mennyire gonoszak..:( :D

2016. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%

Külföld?

Tele van férfi vendégmunkásokkal, férfi bevándorlókkal, és ott a minimálbéres fizetéseddel nem ugrálsz a nőknek.


Egyébként segáz...

Apropó: komplett városnyi férfiak mennek külföldre dolgozni. A nők meg itthon malmoznak. Milyen férfi többletről beszéltek?


Pont hogy több a nő.

Csak ti nem kelletek neki.


Keressétek olyan országot, ahol a nyávogás szexi. :)

2016. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
Brian, kint sincs kolbászból a kerítés, ezt ne feledd el. Sokan így vágnak neki, hogy húú kimegyek és szarrá keresem magam, csak azt elfelejtik, hogy hiába több a fizetés kint, ahhoz vannak arányosítva a lakhatási költségek, az élelmiszer, orvos stbstb. És jön hozzá az emberi természet, hogy többet keresel, többet költesz. De azért sok sikert.
2016. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%

Sose lesz csajod, szüzen halsz meg.

Egy prosti se vállal be minden elmebeteget, téged kiszórnak azok is.


Mondjuk vegyél egy kecskét! Szegény nem tud panaszkodni.

De nála is csak erőszakkal érsz célt.

2016. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
Brian O'Connor 91, ne vedd sértésnek, de ugye te sem csodálkozol azon, hogy miért nincs barátnőd...?
2016. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%
Furcsa, ha ekkora a ferfitobblet, akkor nekem miert nincs baratom? Talan tenni kene erte nem gondolod? Tarskeresozz, es ne az alomcsajokra hajts:) es az europai orszagokban egyebkent is notobblet van.
2016. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!