Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar a budapesti férfitöbblet, mit csináljak? Egyszerűen így nem lehet társat találni, már elegem van!

Figyelt kérdés

Elegem van egyszerűen abból, hogy Budapesten minden nő, MINDEN nő foglalt, társkereső férfiakból viszont Dunát lehetne rekeszteni. Minden csajért hatalmas verseny folyik, szórakozóhelyeken valósággal lökdösik egymást a kiéhezett pasik a csajokért. Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a kan, mindenhol.

Alapból ugye több férfi születik, de mivel vidéken nem találnak állást ezért sok férfi jön ide dolgozni meg egyetemre, ezért alakult ki ez a csodálatos férfitöbblet. Erre még rátesz egy nagy lapáttal az, hogy itt rengeteg egzotikus férfi él, akik nem tudom, hogy kerültek ide, de itt vannak. Ezek a négerek, arabok, ázsiaiak alapból előnyből indulnak, mert ők egzotikusak én meg nem, és ezekből is csak a férfiak vannak itt, nőket ilyenekből alig látni. És még egy lapáttal rátesz erre is, az hogy a nyugat-Európai turisták, akik zömmel férfiak, kanosak és csajozni járnak ide, azok akik kint a társadalom alsóbb rétegében helyezkednek el, itt ők a királyok a sok pénzükkel, amit kulimunkával kerestek kint, vagy segélyként, ösztöndíjként kapták.

Még mielőtt mondaná valaki, hogy jó, de lányok is mennek fel pestre tanulni egyetemre. Igen, de nem mind1 az arány. Ilyen lányos szakok mindenhol vannak, pl. bölcsész kar mindenhol van, és ezek a csajok ugye ott maradnak, főleg pasik jönnek fel műszakira tanulni.


Sokat gondolkoztam azon, hogy el kéne költöznöm innen, itt hagyom ezt a helyet a p*csába, itt nem lehet társat találni átlagos fiatal férfiként, és már eszméletlenül elegem van ebből. Faluba, kisvárosba nem akarok költözni, mert városban akarok élni, ehhez vagyok hozzászokva. Hol van olyan nagyobb város az országon belül ahol nem ilyen katasztrofális a férfitöbblet, és vannak olyan csajok is akik nem foglaltak?


2016. máj. 2. 18:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Ööö a KSH valahogy azt hozta ki ki hogy Budapesten több a nő (19-40 korosztály) ha lesz időm előásom a statisztikát. A kérdező meg nem tudom min csodálkozik ha szórakozóhelyekből von statisztikát...
2016. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#24


Azt a statisztikát aztán keresheted holtodiglan :D

2016. máj. 2. 20:38
 23/28 anonim ***** válasza:
69%
Külföldön elek, otthon mindig volt csajom itt alig, mert magyar (kelet-európai) vagyok. Maradjatok otthon ha csajozni akartok, en is otthon szoktam.
2016. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
lehet még nőm
2016. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Tenni kéne érte, meg társkeresőzz, ugyan már 😂

Felregisztráltam egy népszerű társkeresőre egy "jó pasi" profiljával (nem a kigyúrt macsó).

Tudod mennyi? Napi egy match, az is általában gyengécskébb. Én nem tudom mi a náthás f@@szt akarnak a nők, de vagy észhez térnek, vagy ugyan az a 100 000 pasi fogja őket körbek.rni halálukig.

2016. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

23:

Gondolom Nyugat-Európában vagy. Ha Dél-Amerikában, Afrikában vagy a Távol-Keleten élnél, akkor ott mindig lenne csajod magyarként.

2016. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki nagyvárosokat ajánlok. Én egy szolnoki srác vagyok. A gimnáziumi barátaimmal a mai napig jóban vagyok (mai napig ők a legjobb barátaim és már lassan tíz éve ismerjük egymást) és mindannyian másfelé mentünk továbbtanulni. Ketten Budapestre, volt aki Egerbe, volt aki Miskolcra. Én Szegedre. Mindenki albérletbe ment, úgyhogy nagyon gyakran megcsináljuk azt (akár évközben, akár nyáron), hogy valaki elutazik a másikhoz és ott tölt akár hosszabb időt is, közben felfedezi a várost vagy közösen járkálnak helyekre. Azt gondolom hogy ezzel jó pár városba bepillantást nyerhettem.

Budapest csajozási szempontból tényleg nem jó hely (de sok szempontból meg jó, csak ebből nem), úgy értve hogy vannak nála jobb helyek is.


Debrecen, Szeged, esetleg ha a kicsit elviseled, akkor Eger konkrétan, amiket ismerek és ajánlok. A saját tapasztalataim sok mindenben egybe vágnak azzal, amit te mondtál: Vidéken a nőtöbbletes egyetemi szakok tömve vannak és a férfiak sokkal szívesebben utaznak BP-re műszakira (a két BP-i barátom is mérnöknek tanul). Itt egyszerűen csak Budapesthez képest több a lány és kevesebb a férfi. Ez miatt a nők elvárásai is alacsonyabbak a férfiak felé. Ha itt elmegyek egy bölcsész/jogász/orvosi/egészségügyis kari buliba, akkor ott több a nő, mint a férfi! De ha napközben kimegyek az utcára 12-18 óra között, akkor is úgy érzem sokkal több fiatal nőt látok, mint férfit.


Miskolc és Szolnok viszont nagyon gettós. Hiába van akár nőtöbblet, akár kellemes vidéki városi hangulat néha, ezekben a városokban a "menőcsávóság" érvényesül sokkal inkább a másik három vidéki helyhez képest, amik előző bekezdésben említettek ilyen szempontból jobban megfelelnek az átlagos férfiaknak.


Referenciák: Eddig az életemben 4 évet éltem Szegeden, 4 hónapot Budapesten és kb 2-2 hónapot Egerben, Miskolcon és Debrecenben. Minden előbbi városban dugtam már helyi lánnyal és relatíve sokat csajoztam.

23/F

2016. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!