Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos végzettségű nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos végzettségű nőkkel kevésbé szeretnének lenni a férfiak? Miért?

Figyelt kérdés
Jogász, orvos és hasonló diplomásokra gondolok elsősorban.
2016. máj. 6. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem egy karrieristát akar magának a legtöbb férfi. Nem olyan nőt akinek az élete a munkája.
2016. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Én jogász vagyok, sosem volt gondom a pártalálással, 6 éve férjnél vagyok. Az egyetemről az összes ismerősöm már régen férjnél van, szóval én ilyet nem látok. Szerintem maximum az olyan férfiak félnek tőlünk, akiknek valami miatt kisebbségi érzésük van a magasan kvalifikált diplomával rendelkező nőkkel szemben.
2016. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jogász vagy orvos férfiak nyilván összejönnek velük
2016. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen összejönnék ilyen nővel, vagy akár olyannal is, akinek nálam magasabb fokú végzettsége vagy rangja van.


Valszeg az emberek többsége kisebbségben érzi magát. Engem ez nem zavarna, inkább motiválna a saját karrieremben is. Furcsa, mert én is azt tapasztalom, hogy egyetemista fiúként, úgy hogy mérnöki szakmát tanulok, hátrányban vagyok a párkeresésben.


A lányok többsége miután bejelentem, mivel foglalkozom, valahogy érdeklődését veszti.

2016. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mikeXxX ***** válasza:
Randiztam 3x is hasonló nőkkel nekem egoistának tűntek ezért dobtam is őket randi végén !
2016. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jogász vagyok, nem volt gondom a párkapcsolatokkal. Most jegyzett el a párom.
2016. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy típus, ami kicsit zavaró. Ezek a szakmák sokszor családon belül terjednek és így nem annyira kiemelkedő intellektusú valakiket is keresztül nyomnak az egyetemen. És van ez a típus, aki azt hiszi, hogy ő mennyire penge, miközben nem. Na ez egy nehéz dolog.
2016. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nincs nekik külön gondjuk, csak megfelelő férfi kell hozzá (az meg mindig van). Vagy a kisebbségi komplexusos pasik nem bírnak megbirkózni velük, vagy azok a mérnökök, akiknek a fejük jó mélyen a s-ggükben van mert szereztek egy mérnöki diplomát, és mindenki mást lóhúgyba se néznek :D Szerintem egyik típus sem nagy veszteség a piacon.
2016. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"csak megfelelő férfi kell hozzá (az meg mindig van)."


Már akinek van... Én nem nagyon találkozom ilyenekkel.

2016. máj. 6. 18:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, van kedved esetleg velem ismerkedni?

25F

2016. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!