Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos végzettségű nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos végzettségű nőkkel kevésbé szeretnének lenni a férfiak? Miért?

Figyelt kérdés
Jogász, orvos és hasonló diplomásokra gondolok elsősorban.
2016. máj. 6. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a helyzet,hogy az ilyen nők nehezebben megközelíthetőek nem szakmabeliek számára és sok férfi fél kezdeményezni egy ilyen nőnél.Engem a végzettség nem gátolna meg semmiben,de kell,hogy a szóban forgó hölgy ismerkedésre nyitott legyen és legyen némi szabadideje.
2016. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Az a gond hogy akinek nő létére ilyen végzettségei vannak, azok közel sem a külsőt és belsőt nézik egy srácban.

Ahol dolgozom, sokan vannak 20-22 éves munkájuk elején járó mérnök csajok, köszönnek maguktól is, de érezni rajtuk hogy ha melóssal kell beszélni valamiről, akkor meg van a távolságtartás részükről. Ergo nem közvetlenek, nem nagyon lehet velük személyeskedni.


Szóval a tanultabbakba bele nevelik otthon is hogy ne álljon le, egy intelligenciában tanulmányokban alul maradt srácnál.

24F

2016. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

utolsó: szerintem a mérnök az más, mint a jogász és az orvos, az nem ennyire belterjes valami.


Egyébként szerintem váratlansággal és bátorsággal lehetne kezdened ott valamit. Ha az ő pályájukon, akarsz játszani, akkor nyilván nem.

2016. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ezekhez hasonló diplomával rendelkezem sosem éreztem hátrányát, szerintem erre fognia akár a nőnek, akár a férfinak gyerekesség.

22/N

2016. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi ezekkel a vegzettsegekkel a problema? Az a lenyeg h mas alacsonyabb vegzettsegueket ne nezz le emiatt, nem kell nagykepunek lenni, es azt is tudni kell h a szerelem egy nagy lutri. :)
2016. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!