Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mikor kezdődött ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mikor kezdődött ez a magasság fétis?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sok-sok évtizede számít átlagosnak a 176-180-as tartomány, de nagyon sok ~170 centis 40-50 év körüli férfit ismerek, akiknek igen dekoratív feleségük van. Manapság viszont nekem az tűnt fel, hogy az alacsony (kisebb, mint 175) fiúk/férfiak tucatszámra sétálnak egyedül az utcákon egykedvűen és csak nagyon elvétve látok olyan 175-től (173-tól) alacsonyabb srácot, akit a barátnőjével lehet látni. Ráadásul rengeteg magas, de csúnya férfit is ismerek, akiknek viszonylag átlagos kinézetű barátnőjük van. A lányokat/nőket biztosan nem érdekli, de azért halkan megjegyzem, hogy ez a "kiválasztódási folyamat" elég súlyos depressziót okozhat az alacsony férfiak körében. Most gondoljatok bele! Egy csaj mindenen tud változtatni, hogy vonzóbb legyen (haj, mell, alak), egy pasi viszont ha nem nőtt normális méretűre (és ezzel még sokszor tudatosítják benne, hogy értéktelen), akkor ki is ugorhat a bőréből, akkor sem fog semmi sem változni. Ezt én saját magamon tapasztalom, mert elég igényes/intelligens és empatikus vagyok, de nekem sincs szinte semmi esélyem egy normális kapcsolatra. Eddigi 2 rövid távú kapcsolatom is inkább érdek-, mintsem érzéseken alapuló viszony volt, de erről nem is szívesen beszélnék többet. Konkrétan akkor, magyarázza már el valaki, hogy mi most a szitu a párválasztás terén? Valóban a magasság a legfontosabb szűrő tényező a nők fejében? Vagy én csinálok valamit nagyon rosszul?

2016. máj. 21. 13:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
8%

Nonszensz dolgokat kérdezel. Vannak alapvető testi vonások, amikkel rendelkezni kell egy férfinak, hogy vonzalmat váltson ki az ellenkező nemből.

Ezek a következők: jóképű, férfias arc, izmos testalkat és 180 cm feletti testmagasság. Ha ezekkel rendelkezel, nyert ügyed van, kivéve ha a belső tulajdonságaid elviselhetetlenek. Azok általában csak másodlagos, mondhatnak bármit itt a nők ezzel kapcsolatban.

Szóval ez a magasság dolog...ilyen alapon kérdezhetnék sokan, hogy miért vágynak a nők jóképű vagy izmos férfiakra? Mert ez vonzza őket. Pont.

DE azt jobb ha megjegyzed, hogy a LEGTÖBB, hangsúlyozom a LEGTÖBB nő a magasság esetén képes a legnagyobb kompromisszumot kötni. Ha ronda vagy? Esélytelen. Ha sovány vagy, izomtalan, formátlan vagy túlsúlyos? Nagyon kevés az esélyed. De ha elég jóképű vagy és sportos, izmos, akkor simán találhatsz barátnőt, olyat is aki vonzó. Egyrészt sok az alacsony lány (jó most jön, hogy nekik is magas pasi kell, de ez nem minden esetben igaz), másrészt mint mondtam, ezt képesek elnézni.

2016. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazan ertem h az alacsonyabb ferfiaknak miert van szukseguk naluk magasabb nokre es forditva.Ahogyan azt sem ertem h a magas pasik nemelyike miert van kifejezetten apro csajjal...szemely szerint azert preferalom a tolem magasabb pasikat mert ettol en kisebbnek es torekenyebbnek tehat noiesebbnek erzem magam.Uezt egy alacsonyabb ferfi mellett nem tapasztalnam.Ertsd: dr Bubo mellett Ursula viccesen nez ki.Ez van.N 178cm
2016. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy jóképű és magas vagyok, az egy-egy dolog. Ha ehhez nem lenne egy jó kisugárzásom, humorom, dumám, akkor szó szerint semmit nem érne a jóképűség, magasság. Ha nem vagy elég laza, hogy akár egy boltban viccelődj, meg merj szólalni a pénztáros csajnak, akkor megbszhtod.
2016. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
54%
De hiába vagy humoros és laza , ha...és itt kezdődhet elölről.
2016. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

#12: Sehol nem állítottam, hogy magasabb nőkre hajtok, nem vagyok idióta!

#13: A legnagyobb probléma viszont a kettős mérce. Hiába fogom előadni a jófej, vicces, laza csávó karaktert, ha az alapvető férfi stílusjegyek hiányában egyáltalán nem olyan megítélésben lesz részem, mint a többi ember.

Most csak mondok egy hülye példát, de párhuzamot lehet vonni a kettő között. Ha tegyük fel meglát egy csaj egy magas/férfias vonzó pasit egy prémium SUV-ben, akkor arra fog gondolni, hogy "Hú, de sikeres/menő, biztos tökéletes lehet vele az élet, stb".

Ha pedig egy alacsony fickót pillant meg egy X5-ösben, akkor rendszerint ezek a spontán gondolatok jutnak az eszébe: "Tuti önbizalom hiányos és jellemtelen, hogy ilyen p**snagyító autóban pöffeszkedik, tiszta röhejesen néz ki." Szóval érted, mire gondolok. Ha eldöntöm, hogy holnaptól tökéletes harmóniában leszek az egész élettel és a nőkkel, a rideg valóság úgyis vissza fog rántani a mélybe és kénytelen leszek levonni a konzekvenciát a negatív tapasztalatokból.

2016. máj. 21. 14:32
 16/38 anonim ***** válasza:
3%
Bocs, de számomra 180-185 centitől felfelé kezdődnek a férfiak. 21/l
2016. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
63%
Csak a Gyk-n kezdődött. Ne itt élj!
2016. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%

"Egy csaj mindenen tud változtatni, hogy vonzóbb legyen"


Kivéve a magasságát. A magas csajoknak ugyanolyan nehéz, mint az alacsony pasiknak.

2016. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
30%

"A magas csajoknak ugyanolyan nehéz, mint az alacsony pasiknak."

Ezt te komolyan gondoltad? Messze nem ugyanolyan nehéz, mert legalább annyi pasinak bejönnek a magas csajok, mint az alacsonyak, viszont az alacsony pasik egy csajnak se jönnek be.

2016. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
72%
Lehet velem van baj de nekem nem jönnek be a nagyon magas pasik. Inkább a 170-180 közöttiek de a magasság nincs a lista elején ha választok. Talán az lehet a baj, hogy sok lány a magasságot a férfiassággal társítja. 21/L
2016. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!