Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mikor kezdődött ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mikor kezdődött ez a magasság fétis?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sok-sok évtizede számít átlagosnak a 176-180-as tartomány, de nagyon sok ~170 centis 40-50 év körüli férfit ismerek, akiknek igen dekoratív feleségük van. Manapság viszont nekem az tűnt fel, hogy az alacsony (kisebb, mint 175) fiúk/férfiak tucatszámra sétálnak egyedül az utcákon egykedvűen és csak nagyon elvétve látok olyan 175-től (173-tól) alacsonyabb srácot, akit a barátnőjével lehet látni. Ráadásul rengeteg magas, de csúnya férfit is ismerek, akiknek viszonylag átlagos kinézetű barátnőjük van. A lányokat/nőket biztosan nem érdekli, de azért halkan megjegyzem, hogy ez a "kiválasztódási folyamat" elég súlyos depressziót okozhat az alacsony férfiak körében. Most gondoljatok bele! Egy csaj mindenen tud változtatni, hogy vonzóbb legyen (haj, mell, alak), egy pasi viszont ha nem nőtt normális méretűre (és ezzel még sokszor tudatosítják benne, hogy értéktelen), akkor ki is ugorhat a bőréből, akkor sem fog semmi sem változni. Ezt én saját magamon tapasztalom, mert elég igényes/intelligens és empatikus vagyok, de nekem sincs szinte semmi esélyem egy normális kapcsolatra. Eddigi 2 rövid távú kapcsolatom is inkább érdek-, mintsem érzéseken alapuló viszony volt, de erről nem is szívesen beszélnék többet. Konkrétan akkor, magyarázza már el valaki, hogy mi most a szitu a párválasztás terén? Valóban a magasság a legfontosabb szűrő tényező a nők fejében? Vagy én csinálok valamit nagyon rosszul?

2016. máj. 21. 13:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%
23-as vagyok, és nagyon kíváncsi, hogy a hozzászólásomat mennyire fogják még lepontozni az alacsony és hitetlen pasik, akik nem tudják felfogni, h az ő fejükben van a probléma! Nem tetszhet mindenkinek mindenki. Van, akinek a sovány lány kell, van, akinek a kövérebb. Van akinek a nagymellű, van akinek a deszka. Magas vagy alacsony. Szőke v barna. U.ez a pasikkal is. Mindenkinek más a preferenciája. Nincs olyan, h mondjuk "a szőke, kék szemű, magas, izmos,kisportolt, farmeringes, bőrdzsekis pasasok a jóképűek". Van, akinek ez tetszik, van, akinek az. Konkrétan nekem egyik barátnőm palija/férje sem tetszik, mert vagy túl kövér, vagy túl sovány, vagy túl magas mind.
2016. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyáltalán nem így van.

Most van egy kiszemeltem, aki 163-65 körüli, és én pedig 165-67.

Persze tánchoz, pl. Szalagavatóhoz, mindenki a magas srácokat happolja le, de az csak pár perc. Bár azért tényleg sokan nétik a magasságot is. De azok szerintem inkább azt veszik figyelembe, hogy hogy mutatna mellettük az utcán a srác, ha sétálnának és hogy mit szólnának hozzá az emberek.

Nálam csak szinte annyi a kikötés, hogy okos, inteligens legyen és lehessen vele hülyülni, de komoly dolgokról is beszélgetni. De nem mindenki ezt veszi figyelembe.

Csak megkell talalnod neked is az olyan lányt, aki nem a külsőt, hanem az észt keresi ;)

2016. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
62%
#31: Hagyd csak, könnyebb nekik a nőket és a genetikát hibáztatni, mint a hozzáállásukat.
2016. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Most lehet szar, de majd kinövöd.
2016. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy itt gyk-n mindenki az alacsony pasikra bukik (legalábbis az ilyen kérdéseknél, de ha azt kérdezi valaki, hogy milyen férfiak jönnek be, mindenki úgy kezdi, hogy legyen magas), a valóságban mégse találkoztam még soha egyetlen lánnyal sem, akinek ne 175-180 centinél kezdődne a férfi.
2016. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy itt gyk-n mindenki az alacsony pasikra bukik (legalábbis az ilyen kérdéseknél, de ha azt kérdezi valaki, hogy milyen férfiak jönnek be, mindenki úgy kezdi, hogy legyen magas), a valóságban mégse találkoztam még soha egyetlen lánnyal sem, akinek ne 175-180 centinél kezdődne a férfi."

Nem azt mondjuk, h arra bukunk, hanem azt, h nem ez a fő kiválasztási szempont, ha mi magunk is alacsonyak vagyunk. A kettő nem u.az!!! Voltam már magasabb pasikkal is, különbség egy szál sem! Én u.is attól még a kicsit magasabb srácokat is emberszámba veszem, de ne legyen 180 felett, mert hozzájuk viszont már nagyon apró vagyok, és nem szeretem, ha kitörik a nyakam csók közben.

2016. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
...
2016. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez nem fétis, hanem beléjük van kódolva.. A magas a férfi, a kicsi a gyerek.
2016. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!