Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mikor kezdődött ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mikor kezdődött ez a magasság fétis?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sok-sok évtizede számít átlagosnak a 176-180-as tartomány, de nagyon sok ~170 centis 40-50 év körüli férfit ismerek, akiknek igen dekoratív feleségük van. Manapság viszont nekem az tűnt fel, hogy az alacsony (kisebb, mint 175) fiúk/férfiak tucatszámra sétálnak egyedül az utcákon egykedvűen és csak nagyon elvétve látok olyan 175-től (173-tól) alacsonyabb srácot, akit a barátnőjével lehet látni. Ráadásul rengeteg magas, de csúnya férfit is ismerek, akiknek viszonylag átlagos kinézetű barátnőjük van. A lányokat/nőket biztosan nem érdekli, de azért halkan megjegyzem, hogy ez a "kiválasztódási folyamat" elég súlyos depressziót okozhat az alacsony férfiak körében. Most gondoljatok bele! Egy csaj mindenen tud változtatni, hogy vonzóbb legyen (haj, mell, alak), egy pasi viszont ha nem nőtt normális méretűre (és ezzel még sokszor tudatosítják benne, hogy értéktelen), akkor ki is ugorhat a bőréből, akkor sem fog semmi sem változni. Ezt én saját magamon tapasztalom, mert elég igényes/intelligens és empatikus vagyok, de nekem sincs szinte semmi esélyem egy normális kapcsolatra. Eddigi 2 rövid távú kapcsolatom is inkább érdek-, mintsem érzéseken alapuló viszony volt, de erről nem is szívesen beszélnék többet. Konkrétan akkor, magyarázza már el valaki, hogy mi most a szitu a párválasztás terén? Valóban a magasság a legfontosabb szűrő tényező a nők fejében? Vagy én csinálok valamit nagyon rosszul?

2016. máj. 21. 13:18
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
#20: Veled semmi probléma. Mindenki számára nyilvánvaló, hogy a nők a magasságot a férfiassággal azonosítják, csak képtelen vagyok megérteni, hogy miért?
2016. máj. 21. 15:31
 22/38 anonim ***** válasza:
15%
Ne szomorkodj! Valami morzsa neked is jut majd az asztal alatt. ;)
2016. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%

Pont tegnap találkoztam egy kb. magasságommal megegyező ffival (vagy max 5 centivel lehetett magasabb). Jól olvassátok, ffival! Ha elhívna randizni simán elmennék vele! Mitől? Mosolygott és poénkodott, feltűnően kedves volt, udvarias, és nagyon odafigyelt arra amit mondok. Ennyi! Tojom le, hogy milyen magas, mikor szépen mosolyog, udvarias és jó a kisugárzása!

Mellesleg hónapok óta a legjobb randim egy kb. velem egymagas pasival volt, imádtam vele lenni és nagyon sajnálom, hogy részéről nem volt ugyanilyen a dolog.

2016. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

23-as válaszolót, mi a fenének kellett lepontozni?

#23: Remélem tényleg így gondolod (és nem kamu), mert a hozzád hasonló nőből sajnos nagyon kevés van manapság. Óriási respect.

2016. máj. 21. 15:59
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Én speciel azért pontoztam le, mert hazudik.
2016. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
És én miért létrem lepontozva? (22-es)
2016. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%

23-as vagyok, és számítottam a lepontozásra, megszoktam már. Nem tudom mi értelme lenne hazudni egy anonim oldalon, semmi hasznom nem származik belőle. A magam 162 centijével nem figyelem, h ki milyen magas, csak itt a GyK-n találkoztam ilyennel, és akkor is csak a pasiktól.

Van barátnőm, aki a magasakra bukik (de mellé kell is a magasság, mert ő sem egy tipikus Törpilla), van barátnőm, aki testesre, aki hosszában is akkora, mint keresztben, van olyan barátnőm, aki a ropikra. Nekem konkrétan az arányosság ami számít, de ebben nincs benne sem a tökre kisportolt test, sem a magasság. Az arcán legyen mosoly, (esetleg szőr), kedves legyen, intelligens és udvarias ill. vegye a jeleket amiket küldök! :)

2016. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
59%

Azért hogy az alacsonyaknak is legyen jó: orvosi/genetikai szempontból az ideális férfi méret 170-175 cm, ez a legéletképesebb, a magas, nagyon magas emberek genetikai szempontból selejtek, hibás génműködés eredménye.

Miért? a keringés szempontjából van egy optimális távolság a szívtől mérve, 180 cm környékétől a szívnek sokkal nagyobb erővel kell pumpálni a vért a gravitációval szemben hogy eljusson az agyba és végtagokba, így az ilyen emberek előbb pusztulnak el és sokkal kevésbé ellenállok bármilyen külső(pl fertőzés stb) hatással szemben.

2016. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

*rva jó, így legalább jó sokáig fogom átélni ezt a fájdalmas tortúrát. :-D

Amúgy nem tudom, honnan az infó, én pont azt olvastam, hogy az alacsonyak jóval hajlamosabbak az Alzheimer-kórra. Mondjuk amit írtál, az engem legkevésbé sem vigasztal, mert a nők szerint pont az alacsony férfi a genetikai hulladék mintaképe, különben nem jelentenék ki ilyen rasszista hangnemben, hogy 180 alatt nem beszélhetünk férfiről.

2016. máj. 21. 19:20
 30/38 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, kérdező a bajság ott kezdődik, hogy sohasem a sikertelenség valódi okát találjátok meg. Ráfogjátok az alacsonyságra, a "túlzott" jómodorra, a BMW hiányára, stb. Valójában pedig csak a női lelket kellene kicsit megismerni, és máris sínen lennétek kinézettől, pénztárca vastagságától függetlenül is. Ha csak kicsit is körülnézel, számtalan példát látsz erre. De mindig könnyebb a lányokra fogni, mint felvenni a kesztyűt.
2016. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!